Hlavně nezávazně (2011)

Příjemná oddechovka, u které jsem se bavila víc než jsem čekala. I když to objektivně vzato žádný zázrak nebyl. Prostě klasická nenáročná relaxačka po dni plném stresu a trvdé reality.

Dvě tváře lásky (1996)

Dá se láska vypočítat? A opravdu ze sebe ta chytrá okouzlující a vtipná Rose musela nakonec udělat takovou slepici? Zábavné, navzdory všem prvsočíslům romantické, i dojemné (scéna s fotografií).

Madisonské mosty (1995)

Tohle je nejkrásnější filmová láska jakou jsem kdy viděla. Při scéně v autě, kdy Francesca sáhne na kliku jsem doslova přestala dýchat. A přestože už jsem to viděla několikrát, pokaždý brečím. A navíc si pokaždé uvědomuju jak vzácná je láska a o čem je vlastně život. Jednoznačně moje srdcovka, kterou trapně vnucuju všem kolem sebe. :)

Stmívání (2008)

I moje posedlost romantickými příběhy má své hranice. Má vůbec smysl, abych se po tomhle ještě dívala na další díly? A ten Pattinson, bože, jak se někomu může líbit tak škaredý a slizký zjev.

Top Gun (1986)

Stíhačky asi nejsou to pravé pro mě. A mladičký hezounek Cruise možná taky ne. Příběh slabý, to ostatní taky nebylo nic extra. Nějak jsem nenašla nic, co by vysvětlovalo proč se to stalo takovou klasikou.

Jeden den (2011)

Nádherný pohled do jednoho neobyčejného života a vztahu. vztahu Jediné co u něj nechápu je, jak se chytrá holka mohla zamilovat to takového sobeckého blba. Kdyby nebyla tak chytrá, řeknu, že nemá v hlavě mozek. :) Ale na konci jsem brečela jak želva.

Oko za oko (1996)

Film, který mě hodně zasáhl. Úplně jsem ho se Sally Fieldovou prožívala.

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

Pro mě je to nekonečný seriál, protože jsem schopná sledovat ho stále dokola a stále se skvěle bavím. Jediný český seriál, který neomrzí a který znám snad celý zpaměti.

Děvče od sousedů (2008) (TV film)

Nádherný, dojemný příběh, jeden z těch na které asi nikdy nezapomenu.