Baahubali: The Beginning (2015)

Som fakt prekvapeny ze India zvladla takyto kusok. Prijemne odreagovanie od Hollywoodu, akcia, prostredie, efekty i ked miestami trosku vtipne najmä ked si hrdina urve falat skaly a spravi si z toho sane. Co dodat, tesim sa na pokracovanie.

Práskač (2013)

Dwayne Johnson ako milujúci otecko napochoduje do väzenia a hovoriac synovi ako ho miluje snaží sa strúhať dojímavé tváre a do toho mu v pozadí hrá spomalený huslista ktorý si zabudol vziať antidepresíva. Jednoducho paráda. Takéto role mu nesedia radšej nech drví lebky náhodným okoloidúcim to by bolo asi zaujímavejšie ako zanedbaný scénár, ktorý sa nesmelo tvári, že by chcel poukázať na problémy s drogami atď. Rock mal zmlátiť syna za to čo vyparátil k tomu nejakú dobrú hudbu a je to. Ušetril by mi viac než hodinu nudy.

Volání o pomoc (2007)

Takýto film, ktorý vyvolá tak ozajstný emocionálny zážitok a prinúti človeka uprene ho sledovať so zatajeným dychom sa tak často nevidí. Adam Sandler, kto by to bol povedal, že ten večný šašo podá výkon práve v takejto role. U mňa má jedného veľkého Oscara schovaného a právom mu náleží, pretože som mu to zožral aj s navijákom a od začiatku som mu to veril. Samozrejme Don zasa potvrdil, že je skvelí herec a aj ostatný mi tam pekne zapadli. Jedna z hviezdičiek tiež pre Bindera. Bravó !

Bitevní loď (2012)

Neviem prečo ale dobre sa mi na to pozeralo :)

Bratři (2009)

Celá tá atmosféra, scénar, herecké obsadenie a výkony hercov spôsobili to, že som od tejto drámy nedokázal odpútať pozornosť. Film, ktorý stojí zato....

Kazatel (2011)

Skôr zlá rozprávka ako horor.

Spiknutí (1997)

Oplatilo sa pozrieť.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Štvorka nemá šancu na predchádzajúce časti ale i tak je to podarený pirátsky kúsok. Pár hodín dobrodružstva, humoru a trocha akcie ma ako diváka dostatočne upokojilo. Bez Keiri a Orlanda je to úplné iné, ale hlavné je, že sa starý dobrý Jack Sparrow opäť vrátil aby sa postaral o zábavu.