Beetlejuice (1988)

Bohuzial... Absurdnosti mam rada do urcitej miery, ale v tomto pripade presiahli vsetky mnou stanovene medze.

Kmotr III (1990)

Dostojne zakoncenie serie, ale pre mna bohuzial velmi, velmi slabe. Koniec to trosku zachranil, ale inak som obrovsky sklamana...

Kmotr II (1974)

Majstrovske dielo, ktore prekonalo prvu cast. Zaujimave, ze tu mi nevadila stopaz a nenasla som ziadne nudne momenty a hluche miesta... Netreba nic viac dodavat, len ze v priebehu jedneho dna som stihla Godfather 1 a Godfather 2, viac uz neslo :)

Kmotr (1972)

Sledovat Kmotra po takmer 30 rokoch v bluray kvalite je naozaj zazitok. Sledovat vsak 3 hodiny to, co som uz 4 krat citala v kniznej podobe, uz take uzasne nie je. Musim ocenit toto majstrovske dielo, avsak fakt, ze som ho nemohla pozriet na jeden sup so zatajenym dychom, tak ako to bolo u knihy, sa musi niekde odrazit a u mna je to zrazenie jednej hviezdicky. Ale aj napriek tomu, skvely film.

Cvokař (2009)

Vyborna zalezitost so skvelym, "vecne zhulenym" Kevinom Spaceym. No jo, Hollywood je big shallow bitch. A prave preto mi ten happyend vobec nevadil :)

Spolek nemilosrdných (2009)

Ano, bola to taka obrovska chuj*vina, az chce jeden plakat, ale cert to vem, pretoze ja som sa kralovsky bavila a navyse to nepovazujem za hodnotitelne, co sa tyka filmoveho umenia, kedze je to len popcornova jednohubka s jedinym ucelom, a to zabavit a zarobit :). Vacsinou som sa teda bavila na nelogickostiach, ale aj to mas svoje caro a ja tieto vyvrazdovaky proste zeriem :D Banda rozmaznanych deticiek sa rozhodne vystrelit z jedneho "kamarata", zart nevyjde a zrazu sa z neho stane skutocna vrazda. To je pribeh, co? :D No ale musim povedat par veci... Jessica bola famozna, chladnejsiu, vypocitavejsiu, presvecivejsiu a demagogickejsiu bitch najdete naozaj len lupou... Priposrata Ellie vystupovala ako dementka bez nazoru a herecky vykon Rumer Willis to este podtrhol. Bolo to naozaj nieco priserne, skoda ze sa Rumer podala viac na tatka ako na mamicku... No co viac dodat, tento film obsahuje sex, nasilie, paradne vyvrazdovacky, humor (fakt som sa bavila), krasne umele babiky s umelymi kozami, nagelovanych cukrikov s vypracovanymi svalmi a este nieco navyse, badass Mrs. Crenshaw: "You stay the fuck away from my girls!" Yeaaaaaah :D

Gorily v mlze (1988)

Krasny film so silnym pribehom, ktory mozem ako jeden z mala pozerat kazdy rok a kazdy rok sa na neho znova tesim s tou istou nastojcivostou...

500 dní se Summer (2009)

Nadherny film o laske, takmer laske, predstave o laske, o hladani lasky, o jej strate a o tom, ze po Lete vzdy pride krajsia a farebnejsia Jesen. "- What happens if you fall in love? - You dont believe in that, do you? - Its love, not Santa Claus. - There is no such thing as love. Its fantasy... - Well, I think you are wrong. "

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Tak toto islo absolutne mimo mna :( Hodinu som trpela tie kvazi vtipne momenty, ktore vsak mne prisli skor trapne, ako humorne, rovnako ako aj nesympaticke postavy. A aj napriek tomu, ze som to pozerala na 3-krat, som to nejako dotiahla do konca, ale s obrovskym sebazaprenim. Cakala som nejaky ten uchvatny zaver, ale neprisiel. Neviem, ci som mala zly den, ale epilog okolo mna preletel bez akehokolvek povsimnutia. Moj druhy korejsky film dopadol nie velmi valne, a lutujem, ze to nezostalo zatial iba pri jednom, a to Moment to Remember.

Absolvent (1967)

Wow. I would like to be seduced by Mrs. or Miss Robinson. To me, it doesnt matter, cause they are both sooooo beautiful and suggestive... Nuz ano, treba vidiet, zazit a rozplyvat sa rozkosou. (Videne 18.9.2009)