Vyprávěj (2009) (seriál)

Ale no taaaaaaaaaak... To uz sme vazne v Beverly Hills 90210, kde 30-tnici, ba priam 40-tnici hraju vysokoskolakov, ktori prezivaju svoje prve(!!!) lasky? Absolutne mi nesadol styl, kamera, namet, herecke obsadenie a bohuzial ma serial nepreniesol do doby, v ktorej sa ma odohravat a tym padom je to to najhorsie, co sa moze stat. Apropo, Ibrahim Maiga stale zije? :D http://www.youtube.com/watch?v=JbGn0zDh78g

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad)

Ako prve musim podotknut, ze reality show mam velmi rada a Slovensko hlada superstar kedysi patrilo medzi moje oblubene zabavky na nedelny vecer. Obcas som prepinala medzi tenisom na US open, kde sa aj tak nic zaujimave nedialo, ale musim povedat, ze pri trapnych momentoch typu "Ja ked menstruujem, tak sa mi pacia vsetci", pripadne "Ty si zjedla vibrator" (upozornujem, ze od nasich dam porotkyn by si dalo cakat, ze budu reprezentovat slusnost a ake take zasady moralky) a hlavne pri topornom vykone Leosa Maresa, ktory je neuveritelne nesympaticky a afektovany som mala chut kopnut do telky a povedat si, ze ja naozaj budem pozerat uz len sport. To iste som vravela pri televiznych novinach a budem sa toho drzat aj pri tychto radoby zabavnych programoch, ktore robia z ludi dementov. Ak sa niekedy vratim k tomuto programu, tak naozaj uz len do semifinale, kastingy s velkou radostou vynecham, pretoze nie len ze sa tam strapnuju ti sutiaziaci, ktori sa asi nikdy nepoculi, nevideli a chyba im chrbtova kost ako nasmu premierovi Robertovi Ficovi, tak zo seba robia hulvatov hlavne porotcovia... Ale aby som povedala aj nieco pekne, malo to svoje vtipne chvilky. Predstavovanie porotcov. Ale to je vsetko. Zlate dobre casy Pyca a Adely a 1.serie Superstar. Mam rada bratov Cechov, ale pokial niekde bude Leos Mares, asi mi to nikdy nebude po chuti.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Hm... Halo? Asi som z inej planety, ale okrem obtiahnuteho, spoteneho tricka Jessicy Biel a jeho vyplne som sa nemala na co pozerat. Brak.

Něco na té Mary je (1998)

Presne tento druh komedii nemam rada a nikdy ani mat nebudem. To plati aj o Benovi Stillerovi.

Život je krásný (1997)

Nie, nie a este raz nie. Vsetko to, co za tym vidia ludia, ktori dali tomuto filmu viac ako 3 hviezdy som ja nenasla a ani hladat nemienim. Mala som velky problem film vobec dopozerat, pretoze nieco tak absurdne, nelogicke a zosmiesnujuce som uz davno nevidela. Nikdy viac a aj napriek tomu, ze budem za ignoranta, ktory toto dielo nepochopil, tak svoj nazor nezmenim a myslim si, ze film je nezasluzene medzi Top 100 najlepsich filmov historie. Mne sa to proste tak sialene nepacilo, ze aj keby som chcela, nemozem dat viac.

Psycho (1998)

Vie mi niekto povedat, preco sa robia remaky skvelych filmov? Ja to naozaj nechapem a po tomto "veldiele" uz vobec nie.

Rychlí a zběsilí (2009)

Prvoplanova dementna sracka (pardon za vyraz), ktora splnila svoj ucel. Zarobila tazke bubace, navratila uhasnutym hviezdickach opat ich 15 minut slavy a namakani chlapci si ziskali srdiecka pubertalnych pipeniek... Film ma vsetko, co si presne tento zanrik vyzaduje. Krasne tela, blby scenar, akciu, smrt milovanej osoby, pomstu, sympatie s kriminalnikmi, ktori vlastne ani nie su zlocinci, lebo ich mame radi a je nam to jedno a sentimentalny koniec na zaver. Slubujem, ze sa uz nikdy viac nedam nahovorit a budem sa radsej venovat svojim nizkorozpoctovym dramam.

Pátek třináctého (2009)

Tak toto bol blivajz, aky som uz davno nevidela... Hercov nasli asi v modelingovej agenture, dialogy im pisal asi nejaky zhulenec z Chewieho bonga, originalnost vyvrazdovania zostala asi niekde na urovni cloveka s IQ vypalenej ziarovky, to si hadam ani Jason nezasluzil... Mna uz nikto na hole (hnusne umele) kozy nenalaka, ani na akoze sex (co to boha bolo???) a same fuck, dude... no proste velmi velmi nepodarena a nevtipna parodia :)