Tajný agent 2 (2007)

Mnohem povedenější než byl první díl. Vtipný, akční a třeštěný. Škoda že Tony Jaa opět nedostal více prostoru ve snímku, třeba někdy v budoucnu ve trojce.

Bojovníci severu: Sága Vikingů (2014)

V 86 minutě hodí po žoldákovi mnich svůj oštěp a následně se sním potopí do bažiny, asi v 87-88 minutě jde vidět jak odchází mnich se svým oštěpem k pobřeží a následně na dalším záběru u pobřeží ho opět nemá. Až na pár drobných chyb jako jsou vybělené zuby v 11 století, nebylo to na konec tak špatné za jedno podívání to stálo. Dobrá kamera dost pomohla snímek posunout na vyšší level.

Dárce (2014)

Bylo to pěkné, akorát málo rozvinuté. Kdyby byl ten výcvik trochu delší bylo by to více záživnější. Tak trochu mě to mýstama připomínalo film Equilibrium, tam šlo také o potlačení emocí.

Doupě (2014)

Úplně stejný jako Okrsek 13 a-z jen obsazení jiné, kromě Davida Belle. Kdyby tento remake natočily za padesát let, tak možná by to mělo nějaký smysl, jinak úplně zbytečný.

Chladnokrevný (2012)

Škoda, kdyby se to líp pojalo, tak by to mohl docela být skvělí trhák. Ale ta nereálnost co v tomto snímku byla, mě dohnala ohodnotit tento film dosti kriticky. ŠKODA

Herkules: Zrození legendy (2014)

Totální propadák. Jediný plus tohoto filmu byla hudba, jinak vše ostatní byla hrůza. Bitvy byli natočené odfláknutě, prostředí bylo nereálné a absolutně nulový příběh. Poslední dobou bylo natočené spoustu seriálů, nebo filmů s podobnou tématikou, nechápu že si nemohli vzít z nich příklad. Například ze snímků, jako je SPARTAKUS, 300, nebo OREL DEVÁTÉ LEGIE. Aspoň malí výcuc z těchto filmů by dopomohl k lepšímu prožitku diváka.

Závod s časem (2013)

Škoda že záběry nehod nebyli točeny z větší vzdálenosti. To dost kazilo záběr z hlavní jízdy. kdyby to snímali třeba z nějaké kamery na autě, bylo by to efektnější a neztrácelo by to tolik na lesku z jinak skvěle nabušené jízdy. Hold GTA naživo.

Víla Zuběnka (2010)

Bylo to sladké jako cukrářský cumel. Dwayne Johnson, když hraje v akčním filmu, tak až na pár vyjímek to stojí za starou bačkoru. Ale když se objeví v rodinné komedii, tak jeho herecký a komický výkon se dostane o několik tříd víš, úplně do jiné ligy herců.

Red 2 (2013)

Sorry, ale ty chyby byli moc na to abych hodnotil v plném rozsahu. I když akce a hlavně a to podotýkám, hlavně humor byla prioritou tohohle snímku, tak ty chyby to dost omezili. Anthony Hopkins a jeho bodání nožem bez kapky krve a taky myslím že by mohl i lépe mířit, takhle by akorát udělal z těch žoldáků jen mrzáky, buď na vozíku a nebo eunuchy. Ale podle mého názoru akční-komedie to byla super, stejně jako jednička, možná o chlup lepší.