• Krátkometrážní

Agenti nula nula (2004) odpad!

Strašná sračka. Trapný pokus o "vtipnou" napodobeninu něčeho strašně vzdáleného Bondovkám.

Alarm (2009)

Žádná velká pointa, jen prosté zobrazení každodenních ranních patálií nás, věčných ospalců. Absolut milk !!! 40%

Alluda Mazaaka...! (1995)

Ať žije Bollywood !!!!!! Děkuji bohu za vznik tohodle díla. Hlavní postava je zřejmě indický bratranec Chucka Norrise, protože takové ocelové koule nemůže mít jen tak někdo, jeho bojové schopnosti jsou taky na té nejvyšší úrovni, dokonce i ten knírek mají stejný. Ještě nikdy se mi nestalo abych dostával takové záchvaty smíchu u "akčních" scén. Jenže pauza mezi těma akcí nadupanýma scénama je vyplněná "hudebními / muzikálovými (nehodící se škrtněte)" čísly, na kterých je opravdu hodně poznat, že lidé odpovědní za kostýmy, choreografii i kulisy mají přístup k velmi silným drogám. Jinými slovy stojí to za hovno. Ale až si zase jednou budu potřebovat vylepšit náladu, pustím si tractor fight nebo skluz na koni. To vždycky zabere.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Seriálových hororů člověk moc nenajde. A tady dostaneme snad všechno co z hororů dělá HORORY! Bohužel ty díly uprostřed (4 až 9 epizoda) si nedokázali udržet mou pozornost, jen se rozvíjel příběh, pořád jen kecalo a toho strašení sem až tak moc nenašel. Naopak nejvíc mě bavila první a poslední trojice epizod. Na začátku totální WTF ? a na konci jen spokojený úsměv od ucha k uchu. Všechno dobře dopadlo ... nebo, počkat ... vlastně nedopadlo :) ... PRVNÍ SÉRIE 80% ... Druhá série je možná trochu přeplácaná, ale mě se líbila ještě víc než ta první . DRUHÁ SÉRIE 90%

Anakonda 4: Cesta krve (2009) (TV film) odpad!

Asi po 10 minutách sledování ze mě vypadlo jen "Pane bože co je to za píííííííííííííčovinu?". Během další hodiny utrpení jsem se už na nic dalšího nezmohl.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Taková blbina. Slezla se parta herců z houlywůdu a řekli si proč nenatočit film kde budeme hrát sami sebe, postupně všichni umírat a při tom na diváka chrlit jednu hlášku za druhou. A přihodíme i nějaké ty fekální vtípky protože bez nich to prostě nejde. A jak si slíbili tak i vykonali. A tak dostáváme parádní komedii, kde si všichni dělají prdel ze všech okolo sebe. Komedii s hodně velkýma koulema a fantastickým finále.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Úplná blbost nacpaná množstvím geniálních vtipů a scének. Film, na který se vždy rád podívám, protože mě vždy pobaví. A na to jaký jsem odpůrce českého dabingu, tohle je jedna z mála výjimek, kde na české znění nedám dopustit. "Kde je měhně?" 90%

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Hned z kraje chci říct, že ty čtyři hvězdy jsou přestřelené ... scénář je strašně děravý, souvislosti mezi "zvraty" a celkovým děním v Berlíně jsem moc nepobral a celé mi to přišlo takové nijaké, nudné a mdlé. Na druhou stranu ... Theron i McAvoy jsou prostě skvělí, perfektní dobový soundtrack, ty John Wickovsky brutální a kyneticky zábavné bitky ... to vše zase posouvá dojem z plytkého děje do výšin. Je to takový ten film ,který si nebudu pouštět celý znova, ale jen ty vybrané zábavné pasáže. Ano mám na mysli i tu jednu ... ehm, zábavnou se Sofií Boutellou. "A cenu za nejerotičtější scénu roku získává ... ". 73%

Ať žijí duchové! (1977)

Jedna z nejlepších, rodinných, českých pohádek, se spoustou dnes již zlidovělých písniček. "Hajný je lesa pán, je mládeží a zvěří milován ..." co já sem se toho v opilosti nazpíval :D