Kód Navajo (2002)

Nudný film v nudném provedení o nudných věcech se zpruzenými herci, kteří vypadaly že je to snad ani nebaví. Herectví které předvádí Nicolas Cage se nijak závratně neliší od čehokoliv jiného co natočil. V několika momentech to zaujme ale jinak je to špatná napodobenina válečných filmů. Přihmouřím svoje švidravé oko a dám 3 hvězdy (ale jen proto že nám tady ukazují válku trochu jinak)

Kolos (2016)

Vůbec netuším co tím kdo chtěl říct. Je to prapodivný fim který kulhá od dramatu po komedii a mezitím se motá v psychologii a traileru. Nevím jak to mám hodnotit, protože jsem tomu jednoduše neporozuměl. Takže bez hodnocení.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Mít doma takového rozmazleného hajzla jakým je REX, tak ho umlátím pádlem.

Konečně doma (2015)

Animák který ocení asi jen mladší divácké obecenstvo, pro které to bylo cíleně točeno. Možná že i pár jedinců vyššího věku se bude bavit, protože se pár vtípků povedlo. Já byl na tom v kině z dětma, a někde od půlky jsem vyloženě jen seděl a čekal až to zkončí. Taky nejde ocenit jak moc se povedlo hlasové obsazení, když se českým dabingem tato možnost ztratí. Zkoušel jsem se tak nějak vcítit do malého človíčka který jde do kina na pohádku, ale vůbec se mi to nepodařilo. Dám 3 hvězdy, za kreativitu.

Korunní princ (2015) (TV film)

Máchání tím dřevcem při turnaji, mi pořád připomínalo hvězdné války. Princ není ani sympaťák a ani bůhvíjak nesympatický takže v pořádku. Bratr je slizoun a taky mi tam nijak moc nevadil. Pakosta byl opět (ach jo) přitroublo, oba králové tam vypadaly jako by ty role hrály za trest a Abrhám byl divně dětský. Docela jsem trpěl u samotného dabingu, protože ty postsynchrony tady doslova trhaly uši. Neřekl bych že to je hrůza (jsou daleko šílenější pohádky za které se můžeme stydět) ale žádná paráda to teda taky nebyla. Pohádky mám rád, takže to trochu přecením a dám 3 hvězdy.

Koření (2005) (pořad)

Na Oběktiv to teda nemá ani náhodou. Jinak je to příjemný pořad, při kterém se dá dobře vyšívat, žehlit, prát a nebo jen tak ležet se zavřenýma očima. EDIT : 3.10.2015 = tak jediné co mě na tom pořadu zaujalo po delší době co jsem jej neviděl, byla nová grafická podoba začátku. Ta vypadá zajímavěji než celý pořad.

Kosmetička a zvíře (1997)

Průmněrná romanťárna, u které jsem se párkrát usmál. Není to nic velkého ale na odpočinkové podívání dostatečné.

Kosmo (2016) (seriál) odpad!

Komedie nám od převratu moc nejdou a v seriálech se topíme už několik desetiletí. Spojením humoru a seriálového konceptu muselo vyústit v další trapný pokus okopírovat sitcom od USÁKŮ, kterým asi do prdele lízt nepřestanem nikdy. Když jsem ještě ke všemu byl u českého seriálu nucen trpět anglické titulky, byl jsem přesvědčen o tom že tohle je na odpad už jen kvůli tomu. Po 3 dílech jsem to vzdal.

Koule (1998)

Slabá verze knihy. Proč se kdo obtěžuje dělat film podle knihy a pak se vykašle na to co je v knize a vymýšlí si svoje linky. Přečtěte si knihu, film stojí za prd.

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Tak se to opět nepovedlo. Postavy jsou nudné, hrdinové nezajímaví, celá ta patálie z Žitem byla jak ze špatné pohádky (no ....) a jak začal trestat nepoctivce - kámen ze zloděje, hostínskému zmizelo jídlo, rozbily se soudky s vínem - tak jsme to přeply. Už by se tyhle každoroční pohádky měly zrušit, protože to nefunguje. Už asi 15 let to nefunguje.