Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

plakát

11.22.63 (2016) (TV seriál)

Hodně povedený seriál. Snad nikoho nenapdne točit ve stejné sestavě druhou sérii.

plakát

12 opic (2015) (TV seriál)

Jednu pozitivní věc na tomhle seriálu ocenit musím a to je jeho počet dílů (konečně si někdo řekl že "klasických" 21 - 26 dílů je prostě moc, a tak to zkrátily na únosných 13 dílů) Divák tak neopustí seriál protože rozuzlení se bude konat až za 20 dílů ale na těch dalších 6 dílů si klidně vydrží počkat. ::::::: Seriál 12 opic, má z filmem společný jen název a základní myšlenku viru co vyhubí 99% populace. V seriálu je všechno nějak jinak a mnoho věcí je řešeno jinak. Vlastně se z toho asi po 3 díle stala taková nudná kriminálka, kdy někoho hledají a když ho najdou tak zjistí že to není ten hlavní a jdou hledat zese někoho jiného. Ze syna se stala dcera a ještě navíc se děj odklonil od filmu tím že partu 12 opic zapojil do virové nákazy. Když víte jak končí film, tak nemůžete v seriálu udělat odbočky které vedou k jinému konci. V tom případě se to nemělo jmenovat 12 opic ale úplně jinak, protože film končí tak jak končit má, což v seriálu zřejmě nehrozí, protože konec je otevřený a bude se točit 2 série. Škoda no.

plakát

2001: Vesmírná odysea (1968)

Uběhlo snad 11 - 12 let co jsem to viděl poprvé. Nepamatuju si jestli se mi to líbilo nebo ne a tak jsem si to pustil znovu. A zjistil jsem že je to film kterému nerozumím a který mně nudil. Tuším jen 2x v životě jsem napsl že režisér je kretén který určitě ve své hlavě měl dokonalý plán jak film natočit ale když to praktikoval do reality filmového pásu, myšlenky se rozutekly. Vypůjčím si větu jedno zdejšího hodnotitele "Nemůžu hodnotit film, který nemá nosný základ a myšlenka odplula do vesmírného nekonečna" Kubrick je magor, který natočil filmy o kterých se dá říci jen jedno - nepochopitelné pro normální lidi ( protože tento skvost není jediný film od Kubricka kterému jsem nerozumněl ) Druhé shlédnutí vesmírné odysey mě přesvědčilo o tom že jméno režiséra je opravdu jen jméno režiséra a ne záruka kvality a vkusu.

plakát

24. Český lev (2017) (TV pořad)

Na podobné pořady se nedívám z jednoho prostého důvodu. Nechápu za co by si kdokoliv zasloužil nějaké ocenění. Dělají práci jako každý jiný a nerozumím tomu proč by za svoji práci měly dostávat jakékoliv dary, ocenění, medaile, a nevím co všechno. Tyhle pořady se stávají v poslední době už jen směšnými pokusy někoho přesvědčit o tom že nikdo z "obyčejných" lidí nerozumí filmu. Ocenění dostávají podivné projekty, nezajímavé scénáře, filmy které nikdo neviděl nebo herci o kterých se snad ni nedá mluvit vážně. Už jen výčet kategorií (třeba na OSKARECH jsem až nevěřícně pozoroval že se uděluje plešoun už snad i za nejlepšího svačináře) je je na hranici parodie. Chybí už jen ceny za titulky a nebo za "patinu" filmu (zvláště v případě neobvyklých filmových postupů jako byla Olga Hepnarová, která v ČB provedení působila fakt dost depresivně i bez tématu kterému se film věnoval) Takže tyhle frašky nesleduju ale i tak jsem si dal jako závazek že se podívám na průserové oskary a vypočítavostí prolezlé české lvy. Zatím bez hodnocení, protože jsem viděl jen prvních 25 minut, které mě silně nebavily.

plakát

4 Svatby (2012) (TV pořad) odpad!

Typicky "lidský" pořad o tom, že když se někomu líbí modrá barva a ostatním ne, tak je ten první za vyvrhela a je třeba ho zřejmě zabít. Nedokážu si představit za jak velkou částku / odměnu ze sebe lidi dovolí udělat kretény a idioty. Musí to být ale řádný ranec, když si nechají dokurvit svůj velký den.

7 životů (2017)

Kdyby ty sestry byly 4, na výsledku by to nic nezměnilo. Spousta podivností založených na skutečnosti že je jich 7, spousta zbytečného plácání, špatně vykreslený svět budoucnosti, ne moc logický děj (nevěřím že by se dokázaly takhle dlouho schovávat) a docela dost děr ve scénáři - občas jsem si říkal že to prostě nedává smysl. Někde od poloviny filmu jsem se přestal snažit odlišit jednu sestru od těch dalších a prostě jsem přijmul fakt že jedna se jednou jmenuje Katka a podruhé (ta samá ?) se jmenuje třeba Jitka aby o 5 záběrů později řekla sama že se jmenuje Marie. Ty kráso ! 2 hvězdy. Co by jako dělaly v případě že by nebyly identitcké ? Nebo kdyby byly 3 holky a 4 kluci ? Co když by ji srazilo auto a ona přišla třeba o nohu ? Jak to fungovalo třeba u zubaře, nebo lékařské prohlídce celkově ?

plakát

A je to naše! (2017) (TV pořad)

Ze zvědavosti co se zase vylíhlo v těch pomatených palicích, jsem se na to teda podíval. A zjistil jsem že za těch xy let co se snaží vymýšlet nové a nové pořady, se vůbec nic nezměnilo. Blažek je jeliman který to talčí na křivou hubu a vážně je tam jakvyhaslá celebrita v posledním tažení. Soutěž je nezajímavá a nudná. Hodnotit nebudu.

Agent Cody Banks (2003)

Mladý James Blond. Tak dětské až jsem začal panikařit že nemám udělané úkoly do školy. Ty 2 hvězdy jsou za pár situací které bych si jako mlíčňák taky asi užil.

plakát

Agent Cody Banks 2 (2004)

Tohle teda moc nevyšlo. Už ten první film stál za prd - i když pár lepších chilek se našlo - ale tahle nudná dvojka je opravdu už na odpad. Přesto dám jedno mrknutí za ty holky na které je hezký pohled.

plakát

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (TV seriál)

Houpačkový efekt špatných a dobrých dílů je tady neustále aktivní. Nemá to moc co nabídnout, a když už něco nabídne, tak to je nabídnuto špatně ( episoda se SIF, byla fakt hrozná ) Coulson by měl být tahounem celého seriálu ( když je seriál postaven hlavně na jeho teamu ) ale prostě tím tahounem není. Závěr první série, sice dal pár odpovědí, ale přesto se nenašlo všechno co by divák očekával že se vysvětlí. Budu schovívavý a udělím 3 bodíky.