• Fantasy

Krampus: The Reckoning (2015)

K hororům jsem hodně benevolentní. Spoustu věcí jim odpustím, ale tohle je fakt extrémní zlo na to, že je to NOVÝ film. Mizerné herecké výkony, zápletka odhadnutelná už na začátku a Krampus velmi nepovedený a "počítačový". Ale dávám hvězdičku alespoň za ty spálené mrtvoly, ty se jim povedly. Jo a sex na začátku hráli celkem uvěřitelně :D.

Sinister 2 (2015)

I když pominu fakt, že se vůbec nedrželi původní myšlenky. Tak videa nepůsobí nijak moc děsivě jako v prvním díle. A závěrem to celé zabili. Nezlobte se na mě, ale jak může bývalý zástupce šerifa, dospělá ženská a malý kluk utíkat před jedním malým klukem se srpem?! Tohle mi mozek nepobírá... A že malé dítě máchne srpem a usekne 2 prsty? Asi mi chybí nadhled. Ale ani jako béčko by to u mě neobstálo...

Purpurový vrch (2015)

Než se konečně začne něco dít, trvá to asi půlku filmu. Herci jsou mi celkem nesympatičtí a chovají se dost nelogicky. Z pohledu přirozeného výběru: "dobře jim tak". Zápletku jsem odhadla velmi brzy a nic mne tam nepřekvapilo. Celkově je to takové nudné a nic neříkající. Ale na druhou stranu prostředí a ztvárnění duchů bylo přesně podle mého gusta. Takhle si představuji pořádné hororové "bubáky". Takže průměr. I když jsem koukala v noci a po tmě a duchové byli fakt děsiví, tak jsem se nebála.

Whiplash (2014)

Úplně nevím, jak to ohodnotit. Na můj vkus to bylo místy hodně přehnané, nereálné. Jako bubeník jsem tam viděla opravdu hodně chyb a místa, kde krvácel od hraní jsou naprosto nesmyslná. Křeč s jakou hrál, s jakou hrál, že hrál... nelíbilo se mi to a dojem jsem z toho neměla takový, jaký by asi měl být... nic mi to nepřineslo, ztráta času...

Odebrat z přátel (2014) odpad!

To mají z toho, že místo, aby si zašli na pivo do baru, tak sedí doma u počítače! :D

Jessabelle (2014)

Film mi přišel velmi napínavý a zajímavý. Jediné co mě fakt zklamalo bylo rozuzlení. To mi přišlo hodně stupidní, ale jinak, mohu doporučit :).

Jurský svět (2015)

Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, NE!. Asi jsem moc cynická, nebo už postrádám nadhled. Ale tohle se fakt nedalo. Film je napumpovaný testosteronem a nabubřelými siláckými řečmi. A jako sorry, ale scéna s klikrem? To byla jako pozitivka? :D Jedna blbost za druhou, samozřejmě romantika, absolutně nevychovaní malí haranti, kteří nedostanou ani vyhubováno, natož pár facek. A Blue na konci to definitivně zabila. Moje maminka z toho byla nadšená, já zklamaná, kam ta naše kinematografie spěje...

Poltergeist (2015)

Mám z toho hodně smíšené pocity. Začátek úplně luxusní. Hltala jsem každou scénu a libovala si, jak to byl skvělý nápad jít do kina. Nadšení mi vydrželo cca 1/2 filmu. Pak se asi něco stalo, možná erupce na slunci, ale druhou půlku filmu jsem strávila mlácením se do čela a ironickým úsměvem. Nikdy bych nevěřila, že tolik siláckých řečí, klišé a nesmyslů, se vejde do jednoho filmu, natož do 1/2. Ale i tak nelituji, že jsem na to šla.

Padesát odstínů šedi (2015)

Tohle je přesně ten typ filmu, na který koukám, když potřebuju nechat odpočinout mozek. Nepřemýšlím nad ničím kolem, jen koukám a konzumuju emoce. Emoce ovšem nejsou přístupné každému, ne každý v tom vidí smysl a dokáže to. Nedivím se, že většině pánské populace (těm 96%) přijde jako totální, nesmyslná blbost. Ale ženy jsou více emocionálně založené a vzrušení ve svém životě potřebují. Míň práce, pro vás, pusťte jim film a počkejte si na plody :D

Hra s duchy (1986) odpad!

Já se omlouvám, ale nemůžu jinak. Taková ztráta času a zbytečné dráždění mých nervů! Mizerné efekty, mizerné herecké výkony, směšné rozuzlení. I s přihlédnutím na rok výroby, dovedu odpustit efekty, ale kde je kompenzace v podobě napětí? Zbytečné a směšné jak televizní noviny.