• Fantasy

Evidence (2012)

No, někdy si říkám, že kdyby se lidi nechovali tak nelogicky a stupidně, neměli by autoři hororů co točit... Pravdou je, že jsem se od prvního "strašidelného okamžiku" bála jak malá. Napětí také trvalo až do konce. Určitě se najdou diváci, které to ohromí. Ale teda ten závěr... posledních asi 20 minut se dělo pořád jedno a to samé. Utíká se, utíká se a utíká se. Ale napínavý ten závěr je, to jo. Jen mě nebaví koukat pořád na ty samé zadky...:D

Ctrl Emotion (2009) (studentský film)

Jedinou chybku to má. Je to moc krátké. Ale jinak velmi kvalitní a vtipné! Cítím se potěšena :)

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

WTF? Pravda, neměla jsem na to, dokoukat to do konce. Ale nuda, mizerná animace, příšerné herecké výkony. A přitom dobří herci. Tohle je fakt tragédie.

Bastardi (2010)

No úplně reálné mi to nepřijde. Sice jsem ze základky vyšla už dávno, ale tohle je dost přehnané. Upřímně, takhle odpornej a depresivní film jsem snad ještě neviděla...

Super 8 (2011)

Ehm..cože? :D. Tak ze začátku je to zajímavé. Lehce infantilní ale zajímavé. Člověka to udržuje v neustálém napětí dokud nezačne běžet posledních 30 minut. Je to škoda. Za ten závěr - 2 body.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Když seriál začínal, bavil mě. Ale udržet seriál zábavný a nepředvídatelný po mnoho let, není úplně jednoduché. Ordinaci v růžové zahradě bych klidně dala 4 hvězdy. Ale Ordinace v růžové zahradě 2 mě neuvěřitelně odradila. Každý s každým něco má, podvádí se navzájem, jediný vztah nevydrží přes celý seriál. Pořád se někdo rozchází a když nevíme co s nepotřebným hercem, no tak ho zabijeme. Nemyslím si, že to co společnost potřebuje je seriál plný smutku, depresí, utrpení, nespravedlnosti, podrazů a smrti. Naskakují mi osypky jen při upoutávkách. Už nikdy víc. Přesně si to pamatuji. V den kdy zemřela Gita, jsem se tak naštvala. Že mi trvalo hoodně dlouho, než jsem tomu dala znovu šanci. A opět celý díl se jen plakalo a hádalo se a trpělo. Kde je špetka optimismu? Každý alespoň trochu inteligentní člověk ví, co způsobuje televize. Je to prostředek k ovlivňování lidí. A ti hloupější (IQ 80 - 105) pak přejímají chování svých "hrdinů". Vážení tvůrci to je 55% populace ČR. No to mě.... A ano strávila jsem 3 roky v nemocnici jako sestřička, takže vím jak to tam vypadá. Na jednu malou nemocnici v malém městečku, je tohle dost přehnané! Trochu nepoměr, tolik deprese a přitom tak nereálně ochotný a obětavý personál. Kolik radosti pro seniory. Za mě opovržený NE!

Antikrist (2009) odpad!

Jako co to bylo? Drama, horor, mysteriózní, psychologický? To spíš nejnudnější porno o ničem v historii! Dalo mi to hodně práce to dokoukat. Zklamání od začátku do konce. A hudba tu nudnost jen podtrhovala. A co to moderní nesmyslné cukání kamerou? Kdo se na to má koukat, oči z toho bolí, pomalu se nedá zorientovat. A pak ty střihy. Tak chaotické střihy. Možná tohle někdo ocení. Ale já v tom opravdu neviděla ani smysl, ani umělecký záměr, nic. Pro mě ztráta času a energie. Nikdy víc!

Hra o trůny (2011) (seriál)

Pane Bože JOOOOOOO! Jako milovník rytířů, koní, draků, nemrtvých, středověku a krásných herců jsem si tady opravdu přišla na své. Tenhle seriál mě tak chytl, že jsem dala obě série za 2 dny. A už prahnu po sérii třetí!. Vážně jsem takhle nadšená dlouho nebyla. Skoro škoda, že jsem to dala tak rychle a nemohla si té atmosféry užívat mnohem déle. Geniální! Je tu vše co má správná "fantazárna" mít a přesto to není naivní, neustále politické intriky Vás vždycky srazí s obláčku do reality. Jediné z čeho budu mít asi dlouho depresi, je ten chytrej tlouštík z Noční Hlídky. Opravdu musím říct, že herecké výkony jsou tu perfektní. Já nemám jedinou výtku, kromě toho, že ještě není třetí série :D.

Mupeti (2011)

:D Ježiš to je taková kravina :D... Prdkasíny :D. Začátek mě moc nebavil a dokoukala jsem to jen díky manželovi, který mě donutil. Ale druhá část mě extrémně bavila a téměř jsem se nepřestala smát. Možná jsem se jen musela naladit na tento typ humoru. Těžko říct. Je třeba počítat s tím, že je to blbost, ale moc pěkná blbost :D

Velkolepé století (2011) (seriál)

Tohle hodnocení, tyhle komentáře opravdu nechápu... zvládl jsem jen 3 díly, ale celé aby mě nikdo nenařkl. Viděla jsem celé 4 díly a stačilo mi... Cože??? To už Vám vážně chybí soudnost? Nemáte rádi telenovely, v tom je hlavní problém, já nesnáším sci-fi. Přijde mi nesmyslný, hloupý a nudný. Dávám proto Metrixu odpad? Ne, je třeba hodnotit objektivně vzhledem k žánru. Telenovela je prostě telenovela. Nemůžete od ní čekat nic extra, tak to prostě je. A cpát to do odpadu, protože Vám tohle nesedí je víc než ubohé. Tak na to nekoukejte, soustřeďte se na to co Vás baví, ale přetrpět 3 díly abych tomu mohl dát odpad a na počítadle mi naskočilo o film víc. Já jen koukám s otevřenou pusou a nemám slov. Není tam nic objektivního, jen rozpatlávaný odpor k vyjadřování emocí a trapným ženským dialogům- ty jsou ovšem trapné i v reálu, protože ženský vždycky řeší kraviny. Nojo předsudky, nulová empatie, ochota vůbec něco prožívat... pochopím tenhle životní postoj. Nepochopím, proč se někdo takový vůbec snaží vidět alespoň kousek dílu aby mohl kritizovat. Je to fakt smutný.