• Fantasy

Pátý element (1997)

Pohádka pro dospělé,vizuélní ňamka a pro nás již klasika....špica obsazení,legrajda,akce,zkrátka vše...nejlepší vyjednávání co jsem viděl :-D ...po každé když filmík dávají v telce,vždy si ho pustím s láskou na dývku,páč nesnáším reklamy.

Rivalové (2013)

Nádherné,strhující,neuvěřitelné...po dlouhé době,jeden z mála filmů na které se v krátké době podívám znovu.

Machři 2 (2013)

A mě se to líbilo...já se docela nasmál a to je pro mě důležitý,neříkám že to bylo dokonalé a ta hromadná bitka na konci mi tam vůbec neseděla...ale...i tak slušná zábava...největší borec Nick Swardson :-D ten byl nejzábavnější...pro některé škarohlídy a hnidopichy...je to komedie,zábava,nic víc v tom nehledejte...pro mě poctivé 4 * .

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Jestli první díl byl za 5 hvězdiček,tento je minimálně za 6...nádhera...filmové orgie,které zažijete jen občas...Pítr Džeksn je bůh filmového světa,jako že já se jmenuju já...film má bez 20ti minut 3 hodiny,ale já se ve skutečnosti modlil aby to nikdy nezkončilo...uteklo to jako voda,protože filmík tak nádherně baví...ani v jednom okamžiku nenudí,jednu chvíly se smějete a druhou čumíte s otevřenou hubou na scenérie,nebo řežbu špičatých uší a skřetů,za zmíňku určo stojí,únik trpaslíků v sudech a zároveň probíhající bitka,to prostě nemělo chybu a k závěru,hon na draka,ehm...vlastně obráceně...Legovlas,borec a rusovlasá elfička...mmhhmmmm...to co mi malilililičkaťoulince chybělo na LOTRovi,tu prostě je...v Hobitovi vidíte jakoby víc dovnitř...víc vnímáte osudy všech a všeho co se v příběhu mihne a to myslím v celém tom Tolkienovském eposu...celé to začíná krásně zapadat do jednoho celku...jen mě začíná trápit představa - co bude po Tam a zase zpátky??

Red 2 (2013)

Jejich tempo je vražedné...kdo jsou???...extrémně nebezpeční důchodci!!!...maximální akce v důchodu,až tam budu taky,chci si taktéž zabít pár zloduchů,zlikvidovat bombu a zachránit svět...naprosto skvělá podívaná,stejně jako první díl,dokonalý Malkovič a hlavně absolutně božská Helen :-*

Chladný jako led (1991)

Pro všechny hňídopichy a vrtaly - trhněte si patkou!!...tohle je prostě klasika,hlavně mjůzika...dodnes si pamatuju kroky a pár písniček s tohoto filmu mam dodnes v telefonu...OMG,co by jste chtěli po ptákovině staré téměř 20 let...za mého mládí to bylo děsně kůůůůl a dle mého je to v určitém směru dodnes...takže,zahřívám bedny,přepínám pc na elcédéčko,dávám konferenčák na stranu a jdu na to!!! :-)

Tísňová linka (2013)

911,jak vám mohu pomoci...doufám že po shlédnutí tohoto filmu,si všichni co jim do domu vlítnul netopýr a co neví jak podlít krocana,chytnou za rypec a přestanou otravovat profíky na konci linky,páč si myslím že opravdu profíci jsou,stoprdo nejeden život zachránili...napínák jako prase,Berruška skvělá,úchylák famózní...krásně ho holky ukončili,však taky jo...dostal by pěknej pokojík,oranžový tepláky a minimálně by v klidu dožil v luxusu alá ŠvP.

Wolverine (2013)

Nejprve jsem viděl kinorip...tfuj..fujj..tfůůůůjj...no prostě jsem to nemohl vydržet...titulky a strašná kvalita určily 3 hvězdičky...állleee...po skouknutí ve full HD a pěkně po našem,ihned měním na poctivých 5*...za japonsko...bitku na vlaku a za muskulaturu kterou Wolvík vládne...nemluvě o japonečkách,který by pro něj spáchaly harakiri...Logen je prostě BOREC.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

mistře Kigniku,pokud se první hodinu dle tebe zde nic nedělo,pak v prvním znudodíle Relikvie smrti se odehrává co???...nic absolutně nic...já myslím že hodnocení plně odpovídá kvalitě a gradace série dosáhla vrcholu a já jsem maximálně maximálno maxspokojený a má 2 dítka taktéž...závěrečná bitva,prostě neměla chybu,když si vezmu,jak dlouho jsme čekali :-)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Nejslabší díl celé absolutně fantastické série a hlavně absoluto zbytečno...první část takzvané 7mičky se dala převyprávět na začátku druhé v 10ti minutách...ehmmm...tu stopáž jsem ještě přehnal...zkrátka jen chyták na prašule...zbytek série 6 * .