• Krátkometrážní

Frank (2014)

Prej film pro hipstery. Ale no tak lidi! Michael, Maggie a Domhnall! "People will love it."

Alyce Kills (2011)

Tenhle film mi doporučil kamarád, když zjistil, že jsem se zamilovala do Mary. Masonový. Tedy...American Mary. Příběh je nezajímavě zajímavej a hlavní hrdinka v podání Jade Dornfeld? No, kdyby mi nepřipomínala mojí sestřenku, tak bych jí možná i vážně brala. Ale má super vyzvánění v mobilu v podání Ozzyho! Vážně škoda, že dopídit se soundtracku je problém.

Báječná léta (1988) (seriál)

Taky si pamatujete, když tenhle seriál vysílala ČT1 po šestnácté hodině?

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Ze zvědavosti jsem pátrala po filmech od Markýze. A vyhodilo mi to tento. Tak jsem si řekla, že na to musím mrknout. Ale...viděla jsem jednou a nemám ani chuť vidět podruhé. Přesto ale ty tři hvězdy dám. I když jsem váhala.

Filter: The Best Things (2000) (hudební videoklip)

Kdo neviděl Vránu, nepochopí. Jinak strašně chytlavá písnička!

My Mad Fat Diary (2013) (seriál)

Na tehnle seriál mě docela před nedávnem nalákala kamarádka a já jí za to jsem strašně vděčná. Protože prostě Britové seriály UMĚJ točit. První sérii jsem zkoukla asi za týden, ale nemohla jsem to vydržet a ihned se pustila do druhé. Tu jsem dala asi za tři dny. Deník prostě musí zaujmout všechny, ne? Vyvrací předsudky proti obézním lidem a dělá z nich normální lidi se všedními problémy! Neokoukané tváře tu mají svoje slovo. Kdyby se tenhle seriál dostal do ruky Američanům, tak tam fláknou lidi jako Somerhalder, tu jeho mladou atd. Do role Rae by pak určitě švihli někoho, kdo má šedesát kilo a hned by ho měli za strašně obézního. To Britové ale nedělaj. Oni se drží skutečnosti a s nohama na zemi. Což je jedno velký plus. Nebo dvě? Možná i tři. Rae si bud' zamilujete nebo nesnášíte. Nic mezi není. Další plusy si u mě získal soundtrack. Protože prostě Oasis, Suede, Radiohead a ostatní! Nehledě na ty suprový deníkový animace!

Maroon 5 - Animals (2014) (hudební videoklip)

Levina ráda nemám. Ale alespoň není namyšlenej jako West. Co bych byla ale za člověka, kdybych kapelu odsoudila kvůli někomu, kdo se mi v soukromí protiví. Klip? Boží! Vážně se mi moc líbí a výjimečně mě tam neštve ani ta vychrtlá modelka což je docela div. Levine tady vypadá navíc jako prvotřídní úchyl, ale to byl nejspíš záměr. Text je sice průměrnej, ale určitá myšlenka tam je. Pro mě je to jedna z "dnešních" songů, co se dají poslouchat.