• Krátkometrážní

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Ne a ne a ne. Tohle je prostě špatně špatný. Radši bych se pozvracela po víně než sledovat tohle. ...až skončím v pekle, budou mi pouštět Teletubbies dokola.

Bulšit (2001) odpad!

Vážně? Rádoby parodie, která se snaží být za každou cenu vtipná, ale tohle se rozhodně nepovedlo.

Jízlivě tvůj (2013) (seriál)

"A naší přítelkyni Violet už znáte?" Sice je tahle hláška v každým díle, ale absolutně neomrzí! Stejně tak jako Stuartovi (Jacobiho) telefonáty s matkou, kterou "pravděpodobně ani v pekle nechtěji" vážně pobaví. Kdo by neměl rád sarkasmus Freddieho a Stuarta? Za mě si seriál rozhodně zaslouží pět hvězd!

Tintinova dobrodružství (1990) (seriál)

TinTin a mně se vybaví chlápek s oranžovýma vlasama zatočenýma směrem nahoru. A o Špuntovi se není třeba zmiňovat! A mami? On je někdo, kdo TinTina nemá rád?

Přepadení 2: Temné území (1995)

Jako holku mě to táhlo k hororům a akčním filmům. Viním za to svého otce. I když možná je ve mně nakonec víc chlapa než dámy a já jako malé děcko hltala s kamarády Seagala, Lundgrena a "Arnýho". Seagala asi nejvíc. Umí Jiu Jitsu a Karate! Ale dost komplimentů o našem akčním hrdinovi. Přepadení 2: Temné Území bylo v porovnání s jedničkou o něco slabší, ale nakonec to taky úplně zlý nebylo. Navíc...ten ukecanej černoch to tam držel se svejma vtípkama/nevtípkama nad vodou. Pro mě průměrnej akční film čili za tři.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

...a osmdesátky stejně zplodily ty nejlepší zombie filmy a horory! "Víš, že Noc oživlých mrtvol je natočenej podle skutečnosti?" aneb kdo by se u tohohle filmu nezasmál? "Přineste světlo! Trash se zase svlíká!". Ano, i pánové se v určitý okamžuk přijdou na svoje.

Gothika (2003)

Halle Berry tu já můžu! Jen jsem byla rozpačitá jak film hodnotit, protože je to vesměs spíš psychologické drama dle mého. Jen těch lekaček jsem očekávala víc...

Čarodějky (1996)

Když jsem zjistila, že skladba How Soon Is Now? z úvodní znělky Čarodějek - seriálu, pochází víceméně z tohohle filmu, nemohla jsem odolat a film si musela sehnat. A...byla jsem omámená. Zajímavě pojaté téma, navíc...Campbell a Ulricha známe z Vřískotu, že? Tak proč se nekouknout i na tenhle snímek. Nicméně jednu hvězdu si zasloužil i soundtrack - Love Spit Love, Siouxsie and the Banshees (sakra proč ne?!).

Noe (2014)

Na tenhle film jsem byla velmi zvědavá. A to kvůli Emmě Watson, na kterou jsem byla zvyklá jako na Hermionu. Celý film má zajímavou dějovou linku a ještě lepší soundtrack! Ale tak nějak jsem od toho čekala víc. Nicméně tenhle snímek neurazí ani nenadchne. I když musím uznat, že tam bylo několik scén, kdy mi ukápla slza viz. SPOILER - Scéna, kdy se rozhodne Noah (Russell Crowe) zabít děti Ily (Emma Watson) a to je celé podkreslené skladbou od Kronos Quartet.

Juno (2007)

Ellen Page se nám představuje v dalším nezávislém filmu jakožto šestnáctiletá Juno, která si zadělala na pořádný malér, když se vyspala se svým spolužákem a neplánovaně otěhotněla. Celou situaci se ale rozhodla vzít do svých rukou a najít nejlepší řešení. Scény jsou prokládané skvělým soundtrackem a upřímně - dokážete si představit lepší obsazení?