Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 4 body
liann
Lilian Prášková
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
copywriter&illustrator
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Animovaný
Drama
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Japonsko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Hra o trůny
(2011)
Teorie velkého třesku
(2007)
Naruto: Šippúden
(2007)
Death Note - Zápisník smrti
(2006)
Simpsonovi
(1989)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Stranger Things
(2016)
Westworld
(2016)
Černé zrcadlo
(2011)
The Punisher
(2017)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(4)
Hitman_47
shaky
LukeSharp
Predalien
lilianpraskova.cz