Chcete být milionářem? (2016) (pořad)

Ten Vašut je fakt vocas, vůebc se tam nehodí a celý to kazí, zlatej velmistr Čech :) Charizma tryskalo z televize a teď, ani prd... Je to škoda, jinak koncept soutěže se mi líbí, čtvrtý nápověda navíc místo záchytnýho bodu je taky zajímavý zpestření. Takže průměr.. Mam rád vědomostní soutěže :) A byly tam dřív taky fakt jen vědomostní otázky.. Dnešní otázky na Ewu Farnou a youtubery fakt nepochopim, to neni vědomostní soutěž pak už, ale sračkoidní :D

Sabotáž (2007) (pořad)

můj hlas právě zvednul pořad z 59% na 60%.. Tuto informaci jsem nesabotoval, nýbrž vám jí podal s hláškou, že to je pecka pořad a já mam z toho nezkonalou radost! cha! :))

Ant-Man (2015)

lepří průměr z filmů, horší průměr z Marvelu, SPOILER: nejvíc mě rozbilo, jak dostal Falcona a ten velkej mravenec :D trošku málo na takovej film, ale tak dalo sa :)

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Z Ruska prsotě nevzejde nikdy nic dobrýho :)) co si budem povídat, občas nějaká dobrá hláška, pár dobrejch akcí, sice trošku výplach, ale Die Hard nebyla nikdy moc intelektuální podívaná, pure fun and action, něco tomu chybělo, ale špatný to nebylo, takže * hvězdy a těšme se na Die Hardest! :)

2 zbraně (2013)

tohle kdyby byl úvodní dvojdíl nebo film který předchází nějakému seriálu, tak by to byla pecka, na seriál bych se těšil, má to říz, má to šmrc, hlavní hrdinové si sedí, líbí se mi to, funguje to a má to nápad, vtip, akci a šťávu, tak si to představuju, škoda že je to jen samostatný film, na tohle bych se vydržel dívat :)

Jupiter vychází (2015)

Dámy a pánové, průser roku.. za ty prachy... totální bullshit... pár scén bylo fajn.. no a tim pár myslim dvě... hrůůza.. Tatum vypadá jak kozel, ke konci jak okřídlenej kozel, Sean Bean neumřel, na to jsem se taky těšil a ty prasoještěrky byly snad nejlepší, co na tom filmu bylo. Jo a ještě se dalo koukat na Milu KunDis :D :D smekám před sebou, že jsem to vůbec dokoukal bez opiátů a dalších podobných stimulantů... uf

Kdo přežije - Amazonie (2003) (série)

jedna z top sérií, spoustu nečekaných zvratů, spoustu překvapených lidí svým vyřazením a já nejvíc překvapený, když vyhrála Jenna, Matt si to zasloužil daleko víc, makal jako šroub.

Útěk z MS-1 (2012)

akce na prd, záporáci na prd, příběh na prd, efekty na prd, ale ten chlap (čti Guy Pearce) byl boží, fakt vymydlená komedie, to jo, ale víc ani ťuk :D ty hlášky byly fakt boží a držely mě u obrazovky.

Zkrat (2011)

je to takový hodně blboučký, nepřehledný ale má to koule.. ehm.. teda pardon, kozy :) Gina je pořádná baba co se umí ohánět, nejlepší byla bitka na začátku a srna :D to bylo hodně vtipný :) jinak nic extra, dobrá oddychovka za tři hvězdy