Zkrat (2011)

je to takový hodně blboučký, nepřehledný ale má to koule.. ehm.. teda pardon, kozy :) Gina je pořádná baba co se umí ohánět, nejlepší byla bitka na začátku a srna :D to bylo hodně vtipný :) jinak nic extra, dobrá oddychovka za tři hvězdy

Lucy (2014)

ta Skárleta je tak ošklivá ženská, to je jediný ,co vám můžu říct s určitostí... zbytek zůstává kdesi v nenávratnu

Divergence (2014)

chvíli pecka, chvíli sračka... tak na půl cesty mezi dobrym filmem a totálním paskvilem.. a komu vybírání připomělo Harryho Pottera, tak neni jedinej... už chyběl jen moudrý klobouk a zvolání "nebelvíííír"

Hospoda (1996) (seriál)

čim jsem starší, tim se mi to víc líbí.... :) asi do toho dorůstám :) snad jen abych takhle neskončil :D

Krvavý diamant (2006)

asi nejlepší Leova role, kde jsem ho zatím viděl hrát.

Bitevní loď (2012)

nonstop mega nářez. Emzáci dostávaj na prdel a já nemůžu sundat úsměv z tváře. Jeden z top filmů, co jsem viděl, jen víc a houšť! místama i pobaví (dědové to rozjedou) nejhorší je, že jsem musel celej film čumět na tu tupou rihannu.. bez prvních a posledních pěti minut romanťárny bych se obešel, zbytek filmu dokonalost! jednim vrzem sem to shlídnul a hned zejtra si ho vychutnám znovu! yes!

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

v Midsomeru už nemůže nikdo bydlet, všichni jsou mrtví Dejve... ano i Barnaby je mrtvý Dejve!!

Válka Bohů (2011)

kdyby Zeus nevypadal jak 20 letej usmrkanec, a pár dalších bizarních věcí, bylo by to fakt moc moc dobrý, tento typ filmů - to je šálek mého čaje.. musím dát 5... jedním vrzem až do konce :) víc takových filmů

Amazing Spider-Man (2012)

čekal jsem od toho víc... pár scén bylo fajn, ale Ještěran se moc nepovedlo, Garfield slabota (když už i já mam větší biceps než The Amazing Spiderman, tak už je fakt asi něco špatně - jediný co má větší je to nagelovaný číro...) mno neslaný nemastný, občas jsem se i zasmál.. ale té trapnosti... takový půl napůl.....