Skyfall (2012)

Vysoké očakávania, no o to väčšie sklamanie.

Králova řeč (2010)

Krásny a jedinečný film, záverečný príhovor je skvelý. Treba vyzdvihnúť hlavne obdivuhodný herecký výkon Firtha a réžiu.

Osvícení (1980)

Bezchybný kultový horor, jeden z najlepších aký som doteraz mal možnosť vidieť. Kubrickova réžia je výborná, podarilo sa mu vytvoriť jedinečnú atmosféru aj vďaka skvelému Nicholsonovi, kamere a taktiež hudbe.

Trainspotting (1996)

Kultový film so skvelou hudbou, scenárom a dobrými výkonmi všetkých 4 hlavných postáv.

Válka Bohů (2011)

Podpriemerný film s veľmi slabým dejom a dialógmi, ktorý nezachráni ani 3D. Svetlejšími miestami sú len niektoré bojové scény, no aj tie boli niekedy prehnané. Celkovo sklamanie.

Ten kluk (2007)

Zaujímavý film, dobrá réžia-striedanie prítomnosti so spomienkami z minulosti a hlavne dobrý výkon A. Garfielda. Určite stojí za pozornosť.

Láska nebeská (2003)

Úplne priemerná a ničím výnimočná vianočná komédia.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Rozhodne najlepší vojnový seriál, osobne ma najviac zaujali diely 6 a hlavne 9 (jednoznačne najemotívnejší).

Neopouštěj mě (2010)

Nápad zaujímavý, no chýbalo tu tak veľa informácii a po skončení som nerozumel viacerým veciam, ktoré neboli vo filme vysvetlené. Lepšie hodnotenie si naozaj nezaslúži.