Zejtra napořád (2014)

Když jsem si před filmem přečetl hodnocení zde, čekal jsem něco co mě opravdu nebude bavit. Avšak byl jsem mile překvapen :)

G. I. Jane (1997)

Tento film se mi nesmazatelně zapsal do paměti, dá se říci na tu dobu měl tento film revoluční příběh. Žena ve speciálních oddílech americké armády. Příběh + výkony herců dělají z tohoto filmu pro mě jeden z nejlepších vojenských filmů. Myslete si co chcete, ale Demi byla vynikající. 87%

G. I. Joe (2009)

Tento film podle mého přesně představuje průměr. Některé scény mohli být lepší a samozřejmě některé byli více než dobrá. Taková dobrá fantasy bitva před spaním. 55%

Wanted (2008)

Příběh toho jak se z obyčejné kancelářské krysy stane špičkový zabiják není ve filmech zrovna obviklý. Herecké výkony jsou dobré, ale úplná špička to taky není. 75%

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Tento film mě bohužel ničím nijak zvlášť nezaujal, ať už příběhově, postavami či dalšími aspekty. Avšak dávám 1* za ňadra Halle Berry :) 20%

Valkýra (2008)

Nemám nijak rád historické filmy, avšak tento mě uchvátil. Výkon Toma Cruise byl výborný, příběh také, napětí až do úplného konce mě nenechalo chladným. 86%

Jumper (2008)

Tento film krutě nesplnil mé očekávání, nudil jsem se až na pár minut celou dobu. 1* za Samuela, 1* za Rachel :) 30%

Milionář z chatrče (2008)

Poprvé když jsem tento film shlédl, musel jsem zatleskat. Tento film je příkladem, že vysokorozpočtové filmy s těmi neznámějšími hvězdami nemusí znamenat úspěch. Danny Boyle dokázal natočit vynikající film s výborným příběhem, který musím každého filmového fajnšmekra chytit za srdce. 90%

Samec (2009)

Čekal jsem od tohoto filmu víc, avšak tragický výkon Ashtona jen podrtrhuje podprůměrnost tohoto díla. Chvílemi mi připadalo, že u toho filmu usnu. 30%