• Thriller

Plameny vášně (2003) (seriál)

To je proste tak zle, ze je to az vyborne :D Samozrejme sa to nemoze brat vazne. 4 plus za pekne herecky a 5. za komiku, iked ta bola nechcena.

Rudá volavka (2018)

PODLA MOJHO SKROMNEHO NAZORU: Ako sa mladá balerína Jennifer Lawrence zo dňa na deň najlepšou ruskou špiónkou stala, samozrejme po absolvovaní výcviku mladistvých rekruitov v eticky kontroverznom ruskom ústave “The Sex Games”. TOTALNE zvládnutý pokus o atmosférický a rafinovaný cold-war thriller s romantickou linkou. Vyspelá špionážna dráma, ktorej chémia medzi ruskou agentkou a americkým agentom je SLUSNA na to, aby si mohol reziser dovoliť stavať výhradne na nej. Pri svojej odvážnej stopáži totiž ponúka thrillerové napätie a akciu. Lawrence s jej detskou tváričkou je v ňom castingovou CERESNICKOU roku. Matthias ako hrá uveriteľne, dokonca sa podobá na Putina! Na nič si nehrajúci akčňák Atomic Blonde je v tomto dueli jasným PORAZENYM.

Hyena (2014)

69%? co vam tam chybalo tretie pohlavie?

Smrt ve tmě (2016)

Neprestrelena stopaz, vlastne bez vaty. Nie, ze by sa tam nenaslo minus v logike, ale v ramci zanru tu nebol uz dlhsie film, ktory by si ma udrzal od zaciatku do konca. Myslim horor/thriller bez duchov.

Vzpomeň si (2015)

Chcelo by to viacej takychto...5. davam za poslednych par minut.