venca163

venca163

Eric Kaufmann (Cartman ty krávo)

okres Strakonice
Ad. vypípávač: kurva, hovno, cecky, prdel.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 25.3.2020  12:05

Rozhodně lepší, než ten film. Škoda, že ten taky nedokázali tak pěkně prostřihat, jako tenhle rozhovor. (75%)

• 25.3.2020  12:03

https://www.youtube.com/watch?v=JZvhIlzV8Ec. A zase trochu víc vim, jak to staví. Plnej počet bych dal, kdyby mi ještě víc polopaticky vysvětlili ještě víc detailů. :) (85%)

• 25.3.2020  11:57
    Irčan (2019)

Jako jo, ale proč to proboha bylo tak dlouhý? #bylotopříšernědlouhý (65%)

• 25.3.2020  11:54

Silný emoce, citlivě podanej příbeh a řemeslně tomu neni co vytknout. Mrzí mě, že Češi nic, co by se tomu podobalo, natoučit neumí, když to zvládnou Dáni. Film dobře vykresluje pocity a podmínky zajatců a jejich rodin "v zázemí". Dokonce to podle mě i celkem věrně načrtává politicko/vojenskou situaci v tom regionu. Akorát škoda, že autoři víc nerozebírají to morální dilema sponzorských darů pro Islámský stát (formou výkupnýho). Člověk by neměl zapomínat, jakej lidskej odpad tahle organizace na celym světě přitáhla a že v dílčích buňkách operuje dodnes. PS: Úplně prázdný kino, v sále byly jen 2 dvojice, a tady jsou 4 komentáře. Škoda, že se u tak dobrýho filmu vykašlali na aspoň nějakej marketing. (90%)

• 25.3.2020  11:37
    Comancheros (1961)

Prostě normální western s Johnem Waynem, celkem to dává smysl a nebere se to přehnaně vážně. Mně to vlastně asi stačí :). Docela hodně to nadužívá techniku "když jsi trefil jezdce na koni, vždycky, ve 100% případů, se složí na zem i s koněm". (70%)

• 25.3.2020  11:33
    Sex, lži & motýli (TV film) (2018)

Wow. Nejlepší bylo, jak tam kooperujou s těma mravencema. (80%)

• 25.3.2020  11:31
    Transdarinka (2015)

Po večeři jsem jel ještě takový klasický proscrollování programů, že už bych tu telku vypnul, vždyť je taky půlnoc, ale narazil jsem na tuhle parádičku a nemoh jsem to nedokoukat. Za mě mnohem lepší telenovela než všechny ty ordinace 100x jinak. Prostě se tam všemožně hádá a tahá za vlasy taková skupinka afektovaných drag queens. (70%)

• 25.3.2020  11:25

Do puntíku o tom platí to, co jsem psal k mnohem novějšímu (a dějově navazujícímu) filmu Královna Alžběta: Zlatý věk. Je to levný, levný, levný...Tohle mi dokonce přišlo dějově ještě prázdnější, tak dávam o jednu míň. Když už nemáš prachy na akci/bitvy, tak bys moh aspoň předvést kvalitní ukázku politiky/intrik...ale né, zase to padlo jen na ty kostýmy. (65%)

• 25.3.2020  11:18
    Superbad (2007)

Za prvních 10 minut řekne Jonah Hill asi 6500 slov na téma "kurva já bych šukal". Sice je to takovej typickej teenager-comedy-musíme-už-zasunout-ale-fakt-už-musíme mustr, ale časem to přestane být tak strašně trapný, je tam i trochu toho přátelství, špetka poselství a ve výsledku, když se trochu napiješ, se to dá považovat za ucházející rodinej film. (65%)

• 25.3.2020  11:11

Mě celou dobu popichuje, jak se tihlecty typy snaží vytvářet volná-duše-touha-po-svobodě-trochu-hippie obraz, ale přitom to jsou spíš takový samozvaný mesiáši, který nevynechaj jedinou přiležitost ukázat ostatnim, jak trapný a bezcenný jsou jejich životy. Prostě by se nemuselo tolik tlačit na pilu, rád bych si užil film o tom, jak může člověk vzít život trochu za druhej konec...ale průvodce tou proměnnou je tenhle pozér, kterej sice systémem opovrhuje, ale nedělá mu problém neustále požívat jeho výdobytky. Navíc je děsně sobeckej (fakt by nebyl problém omg aspoň občas poslat zprávu rodině, že je naživu). Ty hvězdy jsou hlavně za tu přírodu a možná jeden dva emoční momenty. Btw. ta jeho smrt nebyla ve skutečnosti tak romantická, válel se tam v křečích a volal o pomoc. To jen, že takhle to prostě nefunguje. PS: Ne, jako survival to taky nefunguje. (60%)

• 25.3.2020  10:58
    Hostel (2005)

Je to tak schematický a nudný, že se musim přiznat, že jsem teda po pár minutách začal trochu fast forwardovat. Minimálně ty herecký výkony byly fakt tragický. Pamatuju si moc dobře, jak se o tom tehdy hrozně mluvilo (asi i díky tomu lejm watchbaitu Quentin Tarantino): "Viděls to? Jak ji tam ustřihne to voko! a tak...No teda, takovouhle slávu jsem těch 15 let asi nemusel odkládat. Cítím se ošizen. (45%)

• 25.3.2020  10:52

Takovej svižnej kecačka-thriller, ke kterýmu když si teď nezapíšu žádný podrobnosti, tak se na něj za rok budu moct podívat znova. Ale vim, že mě to celkem bavilo a protože ty holky vypadaly dobře, tak dávam spíš 4. (75%)

• 2.2.2020  20:59

Jo, je to chaotický, máš strašně málo času na to, abys to pochopil, postavy lítaj semtam a občas jsem si to musel přetočit zpátky (bejt na tom v kině, tak mi toho asi dost uteče a jsem nasranej). Ale...tyvole...tohle je ryzí pohled, na dřeň odkrytá příčina, neodvratnost tý krize, polechtá to žluč pekelně teda. Konečně to někdo odvyprávěl nevlkovsky, dík. A pro mě doteď komediální šašek Steve Carell předved velkou parádu. (95%)

• 2.2.2020  20:49
    Free Solo (2018)

Lehce mě časem iritovalo, že víc jak půlka doku byla o tom, že si i takovejhle robotickej cituprostej introverťák může najít holku a mít jakejs takejs vztah. Hale, kvůli tomu jsem to nezapínal :) Aspoň, že i tahle linka měla pak zajímavý rozuzlení... Je ale jasný, že něčím museli vyplnit tu absenci aspoň trochu detailních záběrů, protože po prvnim nezdařenym pokusu si Alex uvědomil, že potřebuje víc prostoru pro úplnou vnitřní koncentraci a kamery se musely musely stáhnout. Ten výkon zatím absolutně nemá srovnání. Těžko říct, jestli se podobnýho wtf počinu v lezení ještě dožijem (i kdyby to někdo za pár let zopakoval, k čemu se zatim ani neschyluje, tak to nebude už stejný). Tady je video, na kterym poměrně dobrý boulderisti-amatéři zkouší překonat ten proslulý "boulder problem". Alex je fakt totální madman. (80%)

• 1.2.2020  23:47

Na mě byl tentokrát ten mlčenlivej hrdina až moc...mlčenlivej. Způsobuje to super napětí, díky čemuž tomu rád odpustíš i nějaký ty naivnější scény (např. vypořádání se s úřadujícím bossem mezi vězni). Je to vlastně celkem kvalitní oldschool, co má ale bohužel tak 20 minut navíc. PS: Tyhle filmy mě naučily jedno - v USA jsou fakt všichni nevinný. Chudáci fakt... (70%)

• 1.2.2020  23:41

Téma super a ta doba se doufam ještě dočká spousty dalších filmových zpracování (dal bych i seroš). Ale jenom za namet ja body nedávam. Je to pojatý totálně podle "univerzální gangstarka" mustru, což třeba Skorsísimu funguje, ale tady to bohužel absolutně postrádá atmosféru a ty postavy, navzdory silnýmu příběhu, jsou úplně jalový a nevěříš jim ani ten Vetchýho nos mezi vočima. Pořád to stojí za vidění, ale je tam tisíc plus jedna věc, co by šla udělat zajímavějc (akční scéna, emoce, vysrat se už konečně na beztak fejkovýho vypravěče)...nebo aspoň tak, aby člověk neměl pocit, že mu to vysvětlujou jak ve školce. #vReáluToByloHorší (70%)

• 17.11.2019  23:43

Takovýhle udýchaný hlavní hrdiny ja mám typicky rád, tak nějak jim to všechno víc věřim. Prostě je naháněj po benzinkách a motorestech, vyzvídaj po okolí a když se nějakej civil moc cuká, tak mu daj do držky. Když už jsou s rozumem v koncích domluví se s takovym týpkem aby B & C zradil, počkaj si na ně u silnice a sejmou je pěkně po texasku kopem z otočky. Me gusta. PS: V žánru jakoby-westernů to cenim na o třídu lepší film než třeba nedávno shlédnutý El Camino: Film, kterýmu jsme nedovedli vymyslet méně debilní název, co by jasně odkazoval na to, že je podle seriálu Perníkový táta. (80%)

• 17.11.2019  16:12

Má to všechny atributy nízkorozpočťáku kromě toho samotnýho rozpočtu. Myslim tim takovýto - drtivá většina scén je kecání v interiéru, vojsko znamená 50 chlapů na koních + 1 krátká digitální námořní bitva. Asi to celý utratili za ty kostýmy. Sice je to historie (takže za mě klasicky o hvězdu víc než normálně), ale informativně je to celkem slabý a rozhodně bych doporučoval doplnit to i nějakou tou wikinou. (75%)

• 17.11.2019  16:00

Za mě se moc předváděj, jsou úplně prvoplánově sprostý a nedozvěděl jsem se ale lautr nic. Ať si řiká kdo chce co chce, tak mezi čé-té-důchodcovskym "zajeli jsme se podívat i na místní vyhlášené trhy, kde jsme ochutnali mnoho exotických lahůdek" a mezi timhle "kurva, píča, bláto, auu, je to urvaný, se na to vyseru" stylem existuje i něco, co by mě bavilo a třeba bych si z toho i něco odnes. Asijská část to aspoň trochu zvedla. Btw. místní ubrekánci můžou slavit, protože na tu skálu se za našich životů už nikdo legálně nevyšplhá. (65%)

• 17.11.2019  15:39
    Čára (2017)

Já hlavně cenim, že tady tvůrci nevotravujou s úplně zbytečnejma "trikama", kterejch je tenhle žánr vždycky plnej (crazy střihy/barevný filtery/zoomování, ...). Příběh sice takovej anonymní, ale má to tempo, uvěřitelný herce a docela to i dává smysl (až na ten konec no). Vodřený čtyři. PS: Cikáňata s cigárama máme i u nás ve Strakách. (70%)

• 17.11.2019  15:19

Tvůrci vzali to, co bylo na seriálu v jeho poslední fázi nejhorší a udělali z toho ještě 122 minutovej filmovej zákusek. Nechci to úplně zhejtit, ale příběhově i akcí opět banální a celý to tak nějak stojí na ala-neo-westernovym pojetí, což mi v tomhle zpracování nicmoc neřiká. Lahůdky typu "chybí ti 5 korun do požadovaných 10 milionů, takže čau" mi to spíš znechutí, sorry. (60%)

• 17.11.2019  15:12
    Joker (2019)

Řikam to nerad, ale nic lepšího jsem v dva devatenáct neviděl. (95%)

• 28.10.2019  10:58
    Obhájce (2011)

Takovej hezounek, no holky jsou z něho určitě permanentně vlhký. Mně přijde celkem v pohodě a ten film tak nějak utáhnul, i když pořád necestoval raketou aspoň do čtvrtý dimenze. Příběh neni sice nijak wow-chytrej, ale aspoň to neni uondaný a má to celkem dobrou negerskou hudbu. (75%)

• 28.10.2019  10:38

Nevim, jestli to stálo za ty prachy, ale na noťasu by mě to zase vůbec nebavilo. Totální jednohubka, asi bych ocenil, kdyby to byl víc horor nebo sranda. (60%)

• 28.10.2019  10:31

Taková typická hollywoodská báchorka, která vás nemá hlavně urazit...nebo donutit zapojit mozek. (65%)

• 26.10.2019  15:02

Jsem takovej velmi línej amatérskej fanoušek naší historie, takže všemu, co o ní pojednává, budu vždycky dost nadržovat. Odpouštim tomu i takový ty všechny možný neduhy těhlech levnějších filmových aladokumentů. (75%)

• 26.10.2019  14:32

Šel jsem na to schválně do Imaxu, nelituju a nehodlam poslouchat kecy, že na tohle (stejně jako všechno vlastně žejo) je potřeba jít spíš do nějakýho menšího nezávislýho kina, třeba my se chystáme do Oka. Je to takovej reparát z Auta zabiják - něco se napodruhý povedlo líp, něco hůř. Je to celý takový čekání na finále (první teaser se ve filmu objeví dost brzo), během toho čekání se semtam mihne nějaká extratřídní scéna (+ cenim ten fuckoff dceři Bruce Leeho) a celou dobu to provází fakt parádní výkony hlavní dvojky. Na ten závěr jsi se těšil a zároveň se ho i trochu bál. A pak - hale bravo ;). Akorát tohle zafunguje jenom jednou no =). #užJeNaštěstíPoNěm (80%)

• 26.10.2019  14:17
    Dravec (1968)

Starou francouzskou školu mam rád. Když tyhle perly dávaj na dvojce a já nestihnu přepnout behěm prvních 2 minut, tak už to zkrátka nemůžu nedokoukat. Někomu to může připadat banální a zdlouhavý, ale já na tom cenim, jak to dává perfektní smysl od začátku do konce - tu akci a napětí neni prostě třeba nijak megalomansky nafukovat. Lino Ventura vám na nějaký teatrální výjevy sere. (80%)

• 26.10.2019  14:05

Starej Janák se nikam k novejm kouskům neposouvá, koukam...tak snad to aspoň nějak vydělává. Tři plus jedna Donutil to tam sází jak Baťa cvičky a to je pořád stejně parádní. Stejně, jako je Prachař pořád stejně příšernej. Půvabná slovena, trapasy, zakřiknutý hlavní hrdina, nedorozumění...deset důvodů, proč nebalit holku originálně, ale pěkně na jistotu. (60%)

• 26.10.2019  13:53
    Slunovrat (2019)

Nejlepší metafora pro rozchod, jakou jsem kdy viděl. #nohashtag (80%)

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33