venca163

venca163

Eric Kaufmann (Cartman ty krávo)

okres Strakonice
Ad. vypípávač: kurva, hovno, cecky, prdel.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 19.10.2018  19:43

Neni to sice tak popcornový jako Bostonská střední, ale zase to hrozně tlačí pilu s tim svym prazvláštnim poselstvim (pohrdání rezignací Johna Hearda, přistoupení na pokrytecký pozlátko + dexter style). Asi bych víc ocenil, kdyby to zůstalo v mezích reality =). Navíc ta proměna hlavního hrdiny úplně podkope první polovinu (tu romanci i dusnou atmosféru). Každopádně některý školy plný těhlech latino zmrdů jsou asi fakt pekelný. Tam si fakt nevybereš... (65%)

• 19.10.2018  19:30
    V Bruggách (2008)

Vždycky řikam, že nemam rád divadlo ve filmu, ale asi to budu muset přehodnotit, tohle bylo prostě kouzelný =). Všichni hlavní herci byli neskutečně autentický ve svejch bizarních charakterech a hlavně - to jak si režisér/scénarista McDonagh pohrává s divákem, žongluje postavy a posouvá příběh, to nemá obdoby, to je prostě radost sledovat! Absurdní komedie a přitom drama až skoro antickýho rozměru ;) (90%)

• 19.10.2018  19:19
    Kids (1995)

Jee, tady je zas každej pohoršenej nebo zhrozenej. Jo, je to takovej autentickej vhled do života určitý skupiny mladejch lidí, ale je jasný, že jde o extrém =). Všechny ty kecy tady o "dnešní mládeži" jsou akorát směšný. Dnešní mládež spíš čumí na youtube videa. Líbilo se mi to polodokumentární pojetí pojetí (dlouhý scény, observační kamera, mladý herci/herečky, ...) a že to nijak nemoralizuje. Larry Clark prostě naservíruje pohled do tý komunity, protká to docela zajímavou zápletkou a skončí to docela úderně. PS: Bitches love to suck dick, yo. It's like secret hobby, gives them power and shit. (80%)

• 17.10.2018  23:31
    Volyň (2016)

Hrůza, peklo, zmar. Aspoň měsíc jsem to nemohl dostat z hlavy. Za mě použitá forma naopak podtrhuje vyznění na nejvyšší možnou mez, je to strašně silný - smutek, lístost, soucit, mrazení, vztek, nenávist... Změnili se za těch cirka 80 let tyhle agresivní polo-vopice? (100%)

• 17.10.2018  23:15
    Generace X (2005)

Nejvíc mě pobavila ta mamka, co si asi týden nevšimla, že ji unesli syna, nebo sjetý hosti na pohřbu. Jenže ono to mimo všeljaký absurdní situace má hrozně promakanej podtext - dává to smysl =). Ralph Fiennes je tady bombovej. (85%)

• 7.10.2018  23:32
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

"Jedinej opravdovej seriál ze života vy kreténi", napsal o tom nějakej moula v diskusi pod jednim dílem. "Přehypovaná teenage rádoby existenciální hipsto sračka", píšou další. Aby mě jedno nebo druhý provokovalo jsem asi už moc starej =). Pravdu nemá nikdo (nebo všichni). Co se nedá sporovat, je fakt, že největší devizou tohohle seriálu je jeho pouhých 8x20 minut =). Bral jsem to jako takovou trochu netradiční hříčku na daný téma a zejména díky zvolenýmu formátu jsem se u toho i celkem bavil. Jen po těch všech ohlasech na velký finále jsem fakt čekal něco víc, než úplně tuctovej úteso-visák. Bejt v závěru cokoli fatálního, šel bych vejš. (65%)

• 7.10.2018  23:21

Hale, jsou 2 druhy chlapů. Jedni si mejou ruce před chcanim a druhý po. Já a José Luis Bouřlivák si je myjeme před, náš pták je posvátnej...víte vůbec kolik je všude mikroorganismů a podobnejch sraček? PS: S náma nebudeš hlídkovat, dokud ho nestrčíš do teplý kundy. (80%)

• 20.9.2018  21:59

Za mě palec nahoru, že někdo takový téma vůbec nakousnul. Zejména pro ty, co problém bagatelizujou, bych tady měl nějaký data (screenshot). Každopádně dokument ukazuje pouze ty extrémy, díky čemuž bude pro kohokoliv strašně snadný do něho kopat. To, že jako protiváhu nabízí nějaký crazy lesohipíky, je samozřejmě trochu hloupý =). (60%)

• 20.9.2018  21:47

"I want you to fire some fat people." Škoda, že se příběh nemotal víc kolem toho dědice fóťovo firmy, za mě rozhodně nejlepší postava. Mělo to i pár dalších bezva momentů, ale takový stupidní uječený polobuzní postavy typu Charlie Day to sráží minimálně o 1 hvězdu dolu. Sorry. (65%)

• 20.9.2018  21:42

Takovej poctivej oldschool skoro-rodinej film. Postavy celkem příjemný, zápletka nijak hloupá, má to celkem fajn příběh, ale můj šálek to neni. Nijak zvlášť mě tyhle typy filmů prostě nenadchnou. Možná jsem to neviděl ve správný náladě, ale za mě průměr. Navíc současných 89% mi přijde fakt nadstřelený =). (65%)

• 16.9.2018  23:07

Hale, mam je oba rád, Slyho asi víc, ale nemůžeš prostě dělat osmdesátky napůl. Tady je vidět ta snaha, aby to bylo jako fakt opravdový, ale ten scénář je neskutečně stupidní kokotina. A ty jejich rozhovory často fakt bolí, nějak to nefunguje ani jako macho styl, ani jako sranda. Nápad parádní - bohužel přetvořenej do aušusovýho scénáře. Ale furt to nepovažuju za nějakou vyloženou ztrátu času, přecejen sledovat Slyho další ušlechtilou postavu, která se zase obětuje pro blaho ostatních, má pořád něco do sebe. PS: James Caviezel je dost drsnej záporák, dal bych mu víc prostoru! (65%)

• 16.9.2018  22:51

To našroubování "Chinatown" motivu do filmu je trochu hloupý - kromě názvu jde jen o takový občasný brebentění o tom, jak v Chinatown neplatí žádný pravidla + finální hláška, která působí akorát směšně (SPOILER zabití Evelyn neni žádnym důsledkem drsnýho číňáckýho ghetta). Jako detektivka to překvapivě pořád funguje, má to specifickou atmosféru (i když "hutnou" bych ji asi nenazval) a dokonce Jack Nicholson hraje poměrně civilně, což sem dobře zapadá. #filmNaVelkýPlátno (80%)

• 18.8.2018  11:52

On byl fakt hrozně ošklivej, i když byl ještě zdravej. (75%)

• 13.8.2018  00:03

Vzal jsem na víkend nějakou prácičku, takže jsem samozřejmě místo toho hrozně prokrastinoval. Když už jsem se chtěl zvednout ze křesla, tak začlo v telce tohle a já jsem si řek, že to je ideální způsob jak strávit další 2 hodiny. Nejsem zrovna kdovíjakej fotbalovej fanda, ale i tak mě to celkem bavilo a dozvěděl jsem se pár věcí, co jsem (o fotbalu, Pelém, Brazílii...) nevěděl. Takže ztráta času to určitě nebyla, formu sportovní pohádky ale tolik nemusim. #v16veSlumu #v17NaMS (65%)

• 12.8.2018  23:56

Věděl jsem, že bych si to vyčítal, tak jsem si rovnou pustil tu plnou 192 minutovou verzi. Nebudu přece sledovat nějaký demoverze. Tuhle dobu mam rád a film ji vystihuje takovou svoji zvláštní atmosférou. Vizuálně je to pecka, hodně to hraje na emoce, je to hotový artový dílo. Ridley přitom nenudí, příběh pěkně sune dopředu a dokonce ke konci nabídne i parádně zpracovanou bitvu! Když si pak chci utřídit fakta, přečtu si přece wikinu (která opisuje 1000 let starý kronikáře). Je to rytířskej film, co má svoje chyby (klidně bych snes víc historie a míň Evy Green), ale taky má velký charisma. #hudba (90%)

• 12.8.2018  23:37

Mně se Zooye Bešamel moc nelíbí =( Na 500 dní v Summer je hrozně vidět, že to dělal někdo, kdo má moc dobře nakoukaný vztahový idependent dramata posledních 2 dekád a na stejnejch principech postavil tuhle jakoby ne komerční romanci. Ale proč vlastně ne, když to funguje tam proč by to nefungovalo i tady. Neobvyklý vyznění přece jen trochu kazí posledních pár minut, kdy se "všechno zachrání". #aleJó...dobrý (75%)

• 12.8.2018  23:28
    Messner (TV film) (2002)

No nemá cenu lhát, chtěl jsem vidět jinej film. Že sleduju něco jinýho, jsem zjistil až když tohle po 47 minutách najednou skončilo. Co k filmu - Messner je prostě borec a vůbec nechápu, proč se na něj po tom neštěstí na Nanga Parbat snesla taková kritika. Tenhle dokument to moc nerozebírá, spíš tady Messner svojí srandovní němčino-angličtinou vysvětluje svoji motivaci, proč to dělá a proč to dělá stylem jakym to dělá. Je dobrej. Online třeba tady. (75%)

• 6.8.2018  22:28

Jo, já vim, že to Pauly Dží jinak neumí...ale tady už fakt nejde o handheld, tohle je ostentativní handshake. Ale co jsem čekal, že jo. Hodně cenim námět a rozvoj příběhu (typická achylovka těhlech "polodokumentů"). Vyznění bohužel až moc jednostranný. (65%)

• 6.8.2018  22:19
    Expres foto (2002)

Obrazově celkem zajímavý, ale creepy weirdo potenciál zvostal z větší části neproměněnej. Většina lidí si po tom gradovanym napětí na závěr tak trochu přeje nějakej ten detektiv Somerset moment... (65%)

• 29.7.2018  23:40
    Rodina Sopránů (TV seriál) (1999)

(100%) Chlapi byli chlapi, práce byla práce, děvky byly děvky, feny trefily do kuchyně, doutníky byly zdravý, zrada se neodpouštěla, s azbestem se moc nenadělalo, matkám zmrzačených synů se posílaly kytky, když někdo zmizel tak prostě zmizel. Rozepsal bych se víc, ale bojim se, že bych znenadání skončil uprostřed nedokončený

• 6.7.2018  16:57
    Highlander (1986)

Film jsem viděl ve Varech jako půlnočák a nejvíc mě pobavil mladík, co zadržoval blití a než se vypotácel ze sálu, tak se ptal 3 lidí, jak se dostane ven. Film samotnej je takový oldschool fantasy, kde někdo přenáší adhoc nápady z hlavy rovnou na plátno. Me gusta. #mffkv (75%)

• 6.7.2018  16:52
    Skokan (2018)

Nejvíc mě zamrazilo při úvodním rejžovo slovu. Mluvil o nějakym zatčenym ruskym aktivistovi, že na něj myslí, posílá mu podporu a doslova řekl "Všichni doufáme, že přežije". To krásně ukazuje, jaká tam pořád panuje realita =/. Nechápu, že zrovna v Rusku, kde by se korupce dala vyučovat, má stát tak obrovskou podporu. Ruskej nezávislej film mě málokdy zklame. #čůráníSMamkou #omgTakováKurvička #mffkv (75%)

• 6.7.2018  16:46

Trochu nechuťáckej pošuk Heduš a nenásilná (jen občas trochu trapná) klučičí atmosféra ("Myslíš, že nám dá? Pojď, ošukáme ji."). A Heduš - to je přece parádní chlapecký jméno...proč neni víc Hedušů? #mffkv (70%)

• 6.7.2018  16:36

Dost stejný jako Noční jízda, navíc s takovym neolevičáckym poselstvim "Do ničeho se nemíchej, všechno za tebe zařídí stát a jeho složky" (kde dělaj samý elity). Což bych asi nějak i překousnul, ale i přes občasný dobrý napětí prostě nejsem typ, co by si užíval hodinu a půl sledovat někoho, jak telefonuje nebo si mne čelo, jak se události špatně vyvíjejí. #mfkv (60%)

• 6.7.2018  16:23

Občas je přiběhnou rozcápat kvůli škytnutí někde půl kiláku daleko, občas nevadí, že někde za rohem bulí mimino | vetřelco-kudlanky nemaj žádnej jinej smysl (třeba čich) | navigace příšer v normálnim světě (třeba les = území hustě porostlé stromy) naprosto nepořešená | proč rodina nežije někde u řeky/vodopádu or w/e? | kterej poskytovatel jim dodává elektřinu? | blbý načasování k pořízení dítěte (nejdřív bych dal dovolenou v Chorvatsku...v tý sámošce určitě byly i kondomy) | neopodstatněný lekačky | zbytečný obětování otce a obecně hodně nelogický chování postav, hlavně dost retardovaný děti | drama plynoucí z náhod (hřebík, potopa, ...) | trapný rozuzlení (Kurt Cobain style)... Za mě prostě ne, díky. #mffkv (55%)

• 6.7.2018  16:05

Pro mě na tom bylo nejzajímavější zjištění, že ti ostentativní tlučhubové z hospodářek, který potkávam kdykoliv jdu do práce (z práce, na oběd, z oběda, ...) na cigáru venku před Fórem Karlín, jsou takový prostě pořád. Dělat Zemana překvapivě neni o tolik jiný, než dělat South Park, ale rozhodně to stojí za vidění (75 minut je 75 minut). #rádaByUžŠlaDoVysíláníLeboBudeVyzeraťAkoKokotDoPiče #mffkv (75%)

• 6.7.2018  15:55

Mě teda tenhle kalkul starostlivé sociální pracovnice tolik nepohoršil, i když jsem v okolí měl hodně odpad! reakce. Aspoň to neskončilo happy enďákem. #mffkv (65%)

• 6.7.2018  15:49
    King Skate (2018)

Hodně jsem se na to těšil, takový téma má obrovskej potenciál. Přišlo mi ale, že se celej tvůrčí proces tak trochu schoval za to, co bylo řečeno delegací před premiérou: "Tuhle partu je hrozně těžký ukočírovat, jsou fakt crazy.". Takže to vypadá, jako kdyby se úplně rezignovalo na jakejkoliv pokus o koherentnější scénář, spíš tu jsou takový dost solitérní příběhy (formou "mluvících hlav") o tom, jaký to tehdy bylo fakt mejdlo. Hodně se o tý párty žvaní, ale ten feeling z toho nedostaneš. Srovnání s Tohle není Kalifornie se prostě nejde ubránit. King Skate se to bohužel nesnaží dělat jinak, ale úplně stejně. S tim, že je slabší snad ve všem. Nemá ucelenější příběh, nemá žádnej vývoj (vzpomínky na konci jsou úplně stejný jako na začátku, takže akorát víc nudí), nezabrousí víc do komunity nebo jejich osobních vztahů (mohl to vyprávět kdejakej strejc), nemá zrovna moc pestrý archivní záběry a i zasazení do tý doby je jen hodně letmý. Jediný plus tak asi může být, že je to prostě naše, no =). Bylo to jen #docelaDobrý #aleNicVíc #mffkv (65%)

• 6.7.2018  15:17

Mam rád, když někdo pracuje s hranym filmem jako s animákem. Je to hravý, stejně jako ty paví šikmoočky v něm ;) #mffkv #zaMěBestovka53.ročníku (90%)

• 6.7.2018  15:06

Tenhle francouzskej Spud z Trainspottingu je sice tak trochu rapl, ale uvnitř má hrozně citlivý srdíčko. Takže se mu docela dá fandit. Závěrečná scéna na fízlárně mi přišla normálně hetero, šlo jen o tu situaci, žádnej duhovej podtext =). #mffkv (70%)

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30