venca163

venca163

Eric Kaufmann (Cartman ty krávo)

okres Strakonice
Ad. vypípávač: kurva, hovno, cecky, prdel.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 15.5.2018  23:40

Jestli se ze mě někdy stane taky takovej zeleninovej katatonik, perte do mě tu L-DOPU co to jde pls. (75%)

• 8.5.2018  21:09
    3 Idiots (2009)

Tenhle film jsem měl v TODO asi 8 let, protože když už jsem si řekl "dneska je den na 3 hodinnovou indickou torturu", tak jsem film našel online jen s frame ratem cca 10 obrázků za sekundu, takže jsem to tak po minutě musel vždycky vypnout. Nechápu pro koho tyhle cool komprimovaný verze vůbec existujou. Film samotnej je taková lepší indická pohádka, ze který sice furt čpí, jak jsou ti Indiáni fakt někde jinde, ale ve správný náladě se to dá docela dobře strávit. PS: Díky autorovi titulků, kterej použil asi 123x hlášku "ú joviše". Pobavilo mě to skoro tak jako když se ten vousatej pilot na začátku pokouší mluvit anglicky. PS 2: Nevim proč, ale mam chuť si koupit volvo. (75%)

• 8.5.2018  20:59
    Muž v ohni (2004)

Tonyho starší filmy mam radši, neblbne v nich tolik se zoomem a handshakem a když v nich umře Dakota Fanning, tak neni celou dobu jasný, že vlastně neumřela. Ale i tak, když má člověk chuť na jednoduchej macho styl zrežírovanej v takovym pohodovym pop stylu, tak film může obstát. (70%)

• 6.5.2018  21:55

"Mami...jsem homosexuál." - "Ooh...synu, existuje nějaká podpůrná skupina, která by mi pomohla vyrovnat se s mojí homofóbií?" Filmy o takovym tom plácání se generace X/Y na pomezí školy a života mam vesměs docela rád. Vzlášť pokud jsou pojatý tak nějak civilně a nejsou přehnaně melodramatický. Sice trochu natvrdo loženej happy enďák, ale zase to dorovnávaj slušný herci a ještě slušnější soundtrack (i když práce s hudbou jako taková byla spíš trochu protivná...stejně jako cinkání příborů o talíře u generický scény "konverzace u jídelního stolu"). (75%)

• 22.4.2018  22:31
    Frances Ha (2012)

Sám nechápu, jak můžu filmu, co mě prvních asi 10 minut tak strašně sral, dát nakonec 5 hvězd. (90%)

• 8.4.2018  22:25

Viděl jsem to sjetej, takže si vlastně úplně nepamatuju, jestli byl ten film tak skvělej...ale rozhodně jsem si to užil. (85%)

• 8.4.2018  22:18

"You cannot reason with a tiger when your head is in its mouth!". Takhle dobrou "patetickou sračku" jsem už dlouho neviděl, konečně zaslouženej Oscar pro Garyho Oldmana a je mi uplně jedno, že Churchill nejel nikdy metrem (nebo jaký další kokotiny tomu zas kdo vyčítá). (85%)

• 8.4.2018  22:09

"He had great personality, he had the great hair thing going." Euforickej dokument, kterej ukazuje českej triumf v Naganu ve světle historickejch souvislostí a tím povyšuje úspěch celý tý generace na úplně jinej level. Zajímavý pohledy z několika úhlů, sportovní záběry v tempu, prostě skvělej koncept, kterej každýmu fanouškovi (tehdy byl fanoušek každej :) ) aspoň na chvíli zase vrátí ten Petr Freedom feeling. Škoda těch drobnejch přešlapů: šíleně rychlýho střihu v úvodu, Zárubovo "15 sekund ticha" momentu nestřihnutýho před doslovnou pointou a veselých fanfár v závěru do jentakmimochodem hlášky o smrti Ivana Hlinky. (85%)

• 8.4.2018  21:48

Bože, ten Klusák je ale dement. Fakt nechápu, proč netočí normální filmy, když dokumentu očividně neni schopnej. Dál nechápu, co mi těch 105 minut krystalickýho odvaru nejomletějších klišé na daný téma (uprchlíci, jsem rasista, no a co?, židi, ilumináti...) mělo dát. I rádoby autentický vyhrocený situace (kalbička s kámošema v práci) jsou jak z nějakýho kavárenskýho vtipu a dost daleko za hranicí wtf jsou pak momenty z Daliborkovo youtuberskýho života. A závěr s potetovanou babčou? Tvl, jestli to bylo real, tak je to vůči ní docela prasárna. Vlastně jediný, co mě na tom bavilo, byla ta jeho máma ala legínová královna s tim jejím brouk pytlíkovskym strejdou. (20%)

• 24.3.2018  16:04
    Bába z ledu (2017)

Ing. MgA. Bohdan Sláma nejradši točí "obyčejný příběhy" o nějakejch divnolidech nejlíp v nějakym totálnim zapadákově. Tady naštěstí trochu překročil svůj stín a ty postavy byly jakžtakž normální. Teda kromě obou synů, to byli na můj vkus až moc ukázkový ultrapičusové. Ivánek byl sice protivnej jak hovno v botě, ale aspoň díky němu vim, že je legitimní házet tenisákem po ksichtě lidem, co mi smrdí. Zítra beru do MHD novou sadu. PS: Ne, Liška v tom výjimečně nehrál. (75%)

• 18.3.2018  21:57

Když si děda jde předčasně pro svoje ocenění, tak se vždycky dusim smíchy. Na druhou stranu s postupem času víc a víc tragikomický...až je to na konci jen tragi =). (90%)

• 18.3.2018  21:49

Je to svěží i zatuchlý zároveň a líbí se mi to o to víc, o co to někoho nasírá. A Steve Buscemi je nejlepší dárce Krymu ever. PS: Vzkaz ňoumům, co se tu (jak jinak než povýšeně) pohoršujou nad tim, že je to historicky nepřesný: je to komedie a politická satira, ne pokus o historickej film odzdrojovanej z nejvybranějších análů. Snad každej, kdo neni uplnej dement, musí chápat, že tohle je nadsázka. (80%)

• 13.3.2018  23:32

Omg jsem byl fakt čuráčí hlava dřív =), tohle je parádní film, smál jsem se jak hovado. Je tam všechno: opravdový přátelství, upřímná láska, rodinný drama, odpuštění...Harry Enfield je tady prostě masakrózní a i Tlustá bába v roli Perryho je dost kvalitní. (75%)

• 12.3.2018  22:53

Trochu mi to připomínalo Fincherovo Zmizení, asi hlavně tim, že v hlavní roli byla taky vypočítavá manipulativní mrcha, která má všechno dokonale naplánovaný. Soderbergh je ale na rozdíl od Finchera spíš takovej rutinér. Navíc mě ze začátku rozčilovalo, jak do sebe furt perou nějaký prášky. Každopádně si odteď představuju, že každá psycholožka má minimálně takovej porno-look (a porno-look-brejle) jako Catherine Zeta-Jones a chystam se k nějaký urychleně objednat. Závěr sice přináší docela dobrý uspokojení, ale bohužel to Jude Law celý vyřešil tak nějak lusknutim prstu. Takže takový hodně silný 3*. (70%)

• 7.3.2018  23:09

No byla to hrozná doba, ale film nijak výjimečnej neni. Je to plný postav, co maj špatný svědomí a postav co nemaj svědomí. Člověku, co o tý době nicmoc neví (likvidace venkova) to podle mě nemůže nic dát (na to je to moc náznakový...spíš to ještě otráví). Navíc je to řemeslně takový nijaký a formát 4:3 (ve kterym jsem to viděl, nevim, jestli existuje i jiná verze) tomu zrovna nepřidá. (60%)

• 5.3.2018  22:59

Jak se tam vždycky nachomejtne Hrušínský v roli odboráře a snaží se roztřídit nějaký železo...tihle kravaťáci, co chtěj chlapům ukázat, že za to taky měj vzít, jsou hrozně srandovní =). Výpověď o tragický době, ale nad hořkostí převažuje takový to poetický Hrabalovský pojetí (některý ty ♂ + ♀ scény jsou hrozně lidský). #Menzel30LetPředSenilitou (80%)

• 3.3.2018  14:35
    Connected (2015)

Můžeme si tu vykládat něco o myšlence, ale jedinej důvod, proč to vzniklo, bylo, že Pamela chtěla ukázat, že i v padesáti vypadá pořád dobře. A je to tak! (70%)

• 3.3.2018  12:07

Taková ta nijak třeskutá pohodová devadesátková komedie a #JoePesci (75%)

• 3.3.2018  12:02

Neřikam, že to je úplně špatnej film, ale ten málem osoškovanej scénář jako takovej je za mě totální sračka. To neni o tom, že v tom chybí bondovský elementy (což já osobně vůbec nepotřebuju), ale o tom, že je to chaos co nedává smysl. Pokud spojíš takhle odfláklej scénář s naprosto diletantskou režií, koukáš pak na mraky postav, u kterých maximálně tak cca víš, na jaký pozici jsou, ale jinak jsou pro tebe totálně anonymní. Tyhle postavy mlčí, žvatlají, konají, ale jejich akce v rámci pointy filmu (kdo je krysa?) smysl nedávají, jen jednotlivě (Jde pro dokument, protože mu pomůže zjistit, kdo je krysa, ale už ne Proč mu to pomůže?). Nemůžeš teda jako divák společně s postavama filmu vyšetřovat a dobírat se rozuzlení, což já od špionážního thrilleru prostě očekávam. Takže jen pasivně pozoruješ -> a v takovym případě chci teda nějakou jinou přidanou hodnotu (která tady neni ani náznakem). Za totální režijní přešlap v tomhle žánru považuju nijak neoddělený scény z minulosti a přítomnosti. PS: Proč hraje Cumberbatch všude homoklády? (60%)

• 3.3.2018  11:37

Nikdy jsem nebyl buhvíjakej fanouček jedničky, ale to, jakym způsobem dokázali dvojku podělat, mě docela zamrzelo. Je to takovej pokus jednak o veselou nostalgii a jednak o takový to (domácí) hořký rozjímání o nenaplněných osudech hrdinů z jedničky. A na obou frontách to katastrofálně selhává. Buď bezskrupulózním parazitováním úplně bez nápadu nebo svou umělou našroubovaností. Dají se tomu navíc vyčítat i další dílčí selhání, třeba semtam zoufalá kvalita zpracování (Cabadajova facka dceři, ...) nebo otravný vedlejší postavy. #nečekalJsemNicAByloToHorší (45%)

• 18.2.2018  22:12

Ten konec by byl cool, kdyby k němu nevedl sled několika náhod, který vůbec nemohly být v režii zosnovačů ďábloplánu. A Jeff Bridges, jinak můj oblíbenec, tady pořád tak nějak neadekvátně (na někoho) řve. A dělá takový ty začátečnický chyby thriller vyšetřování na vlastní pěst - pořád se někomu hrabe v jeho kanclu v pořadníku, dokud ten někdo nevejde do místnosti =(. #vykoupeníZeStigmatuShawshank (65%)

• 18.2.2018  22:02

Film neni béčko (jakože béčko), ale příběh je totální sračka. Komu máš fandit? Komu všemu a za co se vlastně mstí? Fakt musí pro vypíchnutí svý pointy zabíjet ty civily? To fakt musí mít celej film tak bezprecedentní deus ex mašinu po ruce? Myšlenka trochu ártárdská a pojetí občas takový Bayovský. A víš co, všechno je o dost míň biblical, když pořád řikáš, že to bude biblical. Nakonec dávam tři, protože jsem si vzpomněl na to, jakejm pičovinám dávam **, ale trochu mě to nasralo no =). (55%)

• 18.2.2018  21:47

Keira jako alkoholička je dost tvrdá! Děj je sice krapet překombinovanej, ale tady to stojí spíš na tý atmošce a dobrejch hercích (krom zmiňovaný Keiry určitě stojí za zmínku i James Bond). Je to takovej Přelet zkombinovanej s 12 opicema. A Donniem. A věčným svitem... (75%)

• 18.2.2018  21:37

Přišlo mi nejdřív dobrý, že je to proti takovýmu tomu heroinizování (ehm) americkejch vojáků. Nejdřív. Pak to ale bylo pořád dokola, jedna scéna jak druhá nepřinášela nic novýho, celý se to nějak rozpadlo v opakovanym pronášení tý samý myšlenky v různejch lokacích ("nebyli jsme všichni hrdinové" s blbou hudbou). Po chvíli už tam v podstatě byl jen ten indián, co buď chlastal, nebo bulel a hroutil se. Stejně jako u Dopisů - Clint měl v každym filmu jen jednu věc, co chtěl říct. #škoda (65%)

• 18.2.2018  21:26

New-queer-cinema Geygg Araki a jeho indie trochuúchylárna, kde sice nečekáš na pointu (protože ji brzo uhádneš), ale můžeš si užít půl tuctu divnopostav (wicked malej Neil, gíkovskej moula Brian, ta holka co ji pravidelně unášej mimozemšťani, ...). Co se týče pohledu do světa mladíků co prodávaj svůj án, tak je lepší třeba česká Mandragora...ale zatímco tam vypadaj ty drsný scény spíš srandovně, tak tady to pedofilování působí občas tak nějak laskavě. #skoroRodinnýFilm (75%)

• 13.2.2018  22:15
    Mandragora (1997)

"Jak všechno? Necháš se prcat do prdele nebo co? Ne? Tak to neni všechno kurva!" | "Nemoh bys mi říct něco kolem šlapání, prosimtě?" | "Jaký kecy? Vždyť jsou to pražský košťata, tam kouří vocasy, tady si hrajou na heteráky, šlapky buzerantský, já je znam. Póď, dokopem je." | "Vemte si tyhle časáky, komu nebude stát nedostane ani korunu. Potřebuje někdo z vás perník? Jó? Tak tady ho máte. Postavte si čuráky a jdeme rovnou na tu mrdačku, ještě dneska to musíme poslat do Německa." Strašně to tlačí na pilu, otřesný dialogy, příšernej Miroslav Čáslavka, ale kurevská zábava =). #nebojíšSeAIDS? (75%)

• 13.2.2018  21:51

Nápad dobrej, provedení maximálně průměrný (nejen po technický stránce - vesměs jde o 3 lokality, kde se jen žvaní), myšlenka "nebudeme si hrát na bohy - radši ten svět vypnem" (-> tzn všechny je zabijem) trochu debilní a Craig Bierko je mizernej herec (což vadí o to víc proto, že je v každý scéně). Po celkem slibnym začátku se vytratí kouzlo a scénáři rychle dojde dech. PS: Programátorská perlička: nejdokonalejší virtuální realitu všech dob nakódil jedinej programátor, kterej se po spuštění systému ptá produkťáka, co byl ve VR chvíli připojenej, jak vypadaj textury...až moc WTFs v jeden moment. (65%)

• 13.2.2018  21:37

It's a man's world. Určitě je to dost dobře natočený a má to pár opravdu dobrejch scén (třeba první výlet do mexika má parádní napětí + hodně pomáhá Johannssonova hudba (rest in RIP btw)). Ale pro mě zásádní fuckup: když budu chtít uskutečnit takovou netriviální akcičku jako parta kolem Del Tora a Joshe Brolina, tak si jako figurku z FBI nevyberu zrovna takhle labilní a nepředvídatelnou hysterku jako Emily, která navíc na všechno reaguje, jako kdyby doteď u FBI vařila piccolo. Poslední tečkou ve zklámání bylo to zoufale našroubovaný finální "šokující prozření Emily" v podhraničních tunelech, kde sice divák z její reakce chápe, že "prozřela", ale fakticky vlastně vytáhla zbraň na kolegu, co zatýkal nějakýho mexikána. Film podle mě vůbec nebyl vystavěnej jakože z pozice nezávislýho pozorovatele, ale právě tak, abych po každý scéně společně s Emily nevěřícně kroutil hlavou nad tim, jaký se tam dějou praktiky. Ale právě tohle násilný tlačení do toho, co si o tom všem mám myslet, mi to trochu zprotivilo. #proHrstKokeše (70%)

• 12.2.2018  22:16
    Tah pěšcem (2014)

Jsem vůbec netušil, že to byl takovej protiva. Tyhle životopisný komorní dramata bejvaj dost na jedno brdo a bohužel ani tohle ničim nevyčnívá. Jasný, je těžký tady těžit z ústředního tematu - asi těžko rejža zabere šachovnici minutovym záběrem, aby si mohl každej gík (divák) zanalyzovat hru a pobavit se situací, kterou zrovna dva brejlouni u stolu řeší. Možná by neuškodilo teda nějaký Tobeyho hysteráky (výkon dobrej) nahradit propracovanějším pohledem do politickýho pozadí. #zaVšechnoMůžeRuskoAŽidi (65%)

• 31.1.2018  00:25
    Přežít (1993)

Ty herecký výkony (a technický zpracování záběrů s letadlem do havárie) - to byla prostě trága. Jako sorry, ale třeba ta scéna hned po ztroskotání působila spíš jako parodie (na rok 1993 až skoro nedůstojně =). Ten příběh je tvl dobrej, lokace parádní a celkem autentický, hudba ucházející, ale zasloužilo si to mnohem áčkovější zpracování. Chyběli kvalitní herci, špatná práce s atmosférou, slabý (žádný) vykreslení charakterů, nefungující "vyhrocený" situace... (60%)

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28