venca163

venca163

Eric Kaufmann (Cartman ty krávo)

okres Strakonice
Ad. vypípávač: kurva, hovno, cecky, prdel.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 18.8.2018  11:52

On byl fakt hrozně ošklivej, i když byl ještě zdravej. (75%)

• 13.8.2018  00:03

Vzal jsem na víkend nějakou prácičku, takže jsem samozřejmě místo toho hrozně prokrastinoval. Když už jsem se chtěl zvednout ze křesla, tak začlo v telce tohle a já jsem si řek, že to je ideální způsob jak strávit další 2 hodiny. Nejsem zrovna kdovíjakej fotbalovej fanda, ale i tak mě to celkem bavilo a dozvěděl jsem se pár věcí, co jsem (o fotbalu, Pelém, Brazílii...) nevěděl. Takže ztráta času to určitě nebyla, formu sportovní pohádky ale tolik nemusim. #v16veSlumu #v17NaMS (65%)

• 12.8.2018  23:56

Věděl jsem, že bych si to vyčítal, tak jsem si rovnou pustil tu plnou 192 minutovou verzi. Nebudu přece sledovat nějaký demoverze. Tuhle dobu mam rád a film ji vystihuje takovou svoji zvláštní atmosférou. Vizuálně je to pecka, hodně to hraje na emoce, je to hotový artový dílo. Ridley přitom nenudí, příběh pěkně sune dopředu a dokonce ke konci nabídne i parádně zpracovanou bitvu! Když si pak chci utřídit fakta, přečtu si přece wikinu (která opisuje 1000 let starý kronikáře). Je to rytířskej film, co má svoje chyby (klidně bych snes víc historie a míň Evy Green), ale taky má velký charisma. #hudba (90%)

• 12.8.2018  23:37

Mně se Zooye Bešamel moc nelíbí =( Na 500 dní v Summer je hrozně vidět, že to dělal někdo, kdo má moc dobře nakoukaný vztahový idependent dramata posledních 2 dekád a na stejnejch principech postavil tuhle jakoby ne komerční romanci. Ale proč vlastně ne, když to funguje tam proč by to nefungovalo i tady. Neobvyklý vyznění přece jen trochu kazí posledních pár minut, kdy se "všechno zachrání". #aleJó...dobrý (75%)

• 12.8.2018  23:28
    Messner (TV film) (2002)

No nemá cenu lhát, chtěl jsem vidět jinej film. Že sleduju něco jinýho, jsem zjistil až když tohle po 47 minutách najednou skončilo. Co k filmu - Messner je prostě borec a vůbec nechápu, proč se na něj po tom neštěstí na Nanga Parbat snesla taková kritika. Tenhle dokument to moc nerozebírá, spíš tady Messner svojí srandovní němčino-angličtinou vysvětluje svoji motivaci, proč to dělá a proč to dělá stylem jakym to dělá. Je dobrej. Online třeba tady. (75%)

• 6.8.2018  22:28

Jo, já vim, že to Pauly Dží jinak neumí...ale tady už fakt nejde o handheld, tohle je ostentativní handshake. Ale co jsem čekal, že jo. Hodně cenim námět a rozvoj příběhu (typická achylovka těhlech "polodokumentů"). Vyznění bohužel až moc jednostranný. (65%)

• 6.8.2018  22:19
    Expres foto (2002)

Obrazově celkem zajímavý, ale creepy weirdo potenciál zvostal z větší části neproměněnej. Většina lidí si po tom gradovanym napětí na závěr tak trochu přeje nějakej ten detektiv Somerset moment... (65%)

• 29.7.2018  23:40
    Rodina Sopránů (TV seriál) (1999)

(100%) Chlapi byli chlapi, práce byla práce, děvky byly děvky, feny trefily do kuchyně, doutníky byly zdravý, zrada se neodpouštěla, s azbestem se moc nenadělalo, matkám zmrzačených synů se posílaly kytky, když někdo zmizel tak prostě zmizel. Rozepsal bych se víc, ale bojim se, že bych znenadání skončil uprostřed nedokončený

• 6.7.2018  16:57
    Highlander (1986)

Film jsem viděl ve Varech jako půlnočák a nejvíc mě pobavil mladík, co zadržoval blití a než se vypotácel ze sálu, tak se ptal 3 lidí, jak se dostane ven. Film samotnej je takový oldschool fantasy, kde někdo přenáší adhoc nápady z hlavy rovnou na plátno. Me gusta. #mffkv (75%)

• 6.7.2018  16:52
    Skokan (2018)

Nejvíc mě zamrazilo při úvodním rejžovo slovu. Mluvil o nějakym zatčenym ruskym aktivistovi, že na něj myslí, posílá mu podporu a doslova řekl "Všichni doufáme, že přežije". To krásně ukazuje, jaká tam pořád panuje realita =/. Nechápu, že zrovna v Rusku, kde by se korupce dala vyučovat, má stát tak obrovskou podporu. Ruskej nezávislej film mě málokdy zklame. #čůráníSMamkou #omgTakováKurvička #mffkv (75%)

• 6.7.2018  16:46

Trochu nechuťáckej pošuk Heduš a nenásilná (jen občas trochu trapná) klučičí atmosféra ("Myslíš, že nám dá? Pojď, ošukáme ji."). A Heduš - to je přece parádní chlapecký jméno...proč neni víc Hedušů? #mffkv (70%)

• 6.7.2018  16:36

Dost stejný jako Noční jízda, navíc s takovym neolevičáckym poselstvim "Do ničeho se nemíchej, všechno za tebe zařídí stát a jeho složky" (kde dělaj samý elity). Což bych asi nějak i překousnul, ale i přes občasný dobrý napětí prostě nejsem typ, co by si užíval hodinu a půl sledovat někoho, jak telefonuje nebo si mne čelo, jak se události špatně vyvíjejí. #mfkv (60%)

• 6.7.2018  16:23

Občas je přiběhnou rozcápat kvůli škytnutí někde půl kiláku daleko, občas nevadí, že někde za rohem bulí mimino | vetřelco-kudlanky nemaj žádnej jinej smysl (třeba čich) | navigace příšer v normálnim světě (třeba les = území hustě porostlé stromy) naprosto nepořešená | proč rodina nežije někde u řeky/vodopádu or w/e? | kterej poskytovatel jim dodává elektřinu? | blbý načasování k pořízení dítěte (nejdřív bych dal dovolenou v Chorvatsku...v tý sámošce určitě byly i kondomy) | neopodstatněný lekačky | zbytečný obětování otce a obecně hodně nelogický chování postav, hlavně dost retardovaný děti | drama plynoucí z náhod (hřebík, potopa, ...) | trapný rozuzlení (Kurt Cobain style)... Za mě prostě ne, díky. #mffkv (55%)

• 6.7.2018  16:05

Pro mě na tom bylo nejzajímavější zjištění, že ti ostentativní tlučhubové z hospodářek, který potkávam kdykoliv jdu do práce (z práce, na oběd, z oběda, ...) na cigáru venku před Fórem Karlín, jsou takový prostě pořád. Dělat Zemana překvapivě neni o tolik jiný, než dělat South Park, ale rozhodně to stojí za vidění (75 minut je 75 minut). #rádaByUžŠlaDoVysíláníLeboBudeVyzeraťAkoKokotDoPiče #mffkv (75%)

• 6.7.2018  15:55

Mě teda tenhle kalkul starostlivé sociální pracovnice tolik nepohoršil, i když jsem v okolí měl hodně odpad! reakce. Aspoň to neskončilo happy enďákem. #mffkv (65%)

• 6.7.2018  15:49
    King Skate (2018)

Hodně jsem se na to těšil, takový téma má obrovskej potenciál. Přišlo mi ale, že se celej tvůrčí proces tak trochu schoval za to, co bylo řečeno delegací před premiérou: "Tuhle partu je hrozně těžký ukočírovat, jsou fakt crazy.". Takže to vypadá, jako kdyby se úplně rezignovalo na jakejkoliv pokus o koherentnější scénář, spíš tu jsou takový dost solitérní příběhy (formou "mluvících hlav") o tom, jaký to tehdy bylo fakt mejdlo. Hodně se o tý párty žvaní, ale ten feeling z toho nedostaneš. Srovnání s Tohle není Kalifornie se prostě nejde ubránit. King Skate se to bohužel nesnaží dělat jinak, ale úplně stejně. S tim, že je slabší snad ve všem. Nemá ucelenější příběh, nemá žádnej vývoj (vzpomínky na konci jsou úplně stejný jako na začátku, takže akorát víc nudí), nezabrousí víc do komunity nebo jejich osobních vztahů (mohl to vyprávět kdejakej strejc), nemá zrovna moc pestrý archivní záběry a i zasazení do tý doby je jen hodně letmý. Jediný plus tak asi může být, že je to prostě naše, no =). Bylo to jen #docelaDobrý #aleNicVíc #mffkv (65%)

• 6.7.2018  15:17

Mam rád, když někdo pracuje s hranym filmem jako s animákem. Je to hravý, stejně jako ty paví šikmoočky v něm ;) #mffkv #zaMěBestovka53.ročníku (90%)

• 6.7.2018  15:06

Tenhle francouzskej Spud z Trainspottingu je sice tak trochu rapl, ale uvnitř má hrozně citlivý srdíčko. Takže se mu docela dá fandit. Závěrečná scéna na fízlárně mi přišla normálně hetero, šlo jen o tu situaci, žádnej duhovej podtext =). #mffkv (70%)

• 6.7.2018  14:52
    Bo Hai (studentský film) (2017)

Táta by chtěl, aby byl syn trochu do kšeftu, jenže ten by radši hulil. Podle mě jsou oba dost v pohodě. #mffkv (70%)

• 6.7.2018  14:46
    Naruby (2016)

Už nikdy neuvidíte tolik dowňáků na jednom místě. "Some people say it's disease, it's not." Jsou srandovní =). #hugCompetition #hatefree #mffkv (75%)

• 6.7.2018  14:33

Nejlepší scénář z Cannes, to je záruka. #mffkv (55%)

• 6.7.2018  12:13
    Nepřátelé (2017)

To byl dobrej fór - film nejdřív chviličku předstírá, že půjde o jakýsi sypání si popela na hlavu za ty šarvátky s indošema, ale hodně brzo se vybarví. Za všechno zlo vlastně mohli Komančové, jinak to vesměs byli - bílý nebo červený - hrozně sluníčkový charaktery se správáním Mirka Dušína. Pocitu, že se film hrozně vleče, napomáhá i fakt, že spoustu scén začíná tam, kde předchozí skončily. Ale v žánru pomalejch westernů to je spíš lepší podívaná. #mffkv (65%)

• 6.7.2018  11:52

Instantní nostalgie a kempování na Rolavě už nikdy nebude stejný. Některý filmy nemaj atmosféru, tenhle má jenom atmosféru. "Já vim, ona chtěla jen využít a podojit prachatýho dědka. Já byl zas rád, že mam kolem sebe pěknou mladou holku. No..." #mffkv (70%)

• 6.7.2018  11:47
    Lítost (2018)

Topení psů je takovej leitmotiv letošního ročníku Varů. Jako když třeba posílal svoji ženu na mamograf, nebo dával francouzáka tomu dědkovi, tak jsem se zasmál, ale o (nebo "na"?) takových 20 minut bych to zkrátil určitě. Takovej průměrnej festivalovej film s minimem dialogů, co si pořád hýčká tu svoji jedinou puoentu. #mffkv (50%)

• 6.7.2018  11:32
    Naneživo (2017)

No nebudu lhát, po cca půl hodině už jsem měl sbalenej svůj novej mffkv 53 batůžek a mrkli jsem na sebe, že to jebem...no ten střih na druhou část přišel jentaktak. Na začátku by mělo být asi nějaký varování, že nejdřív bude hovnová první třetina, ale že bez ní ten zbytek nedává smysl. #omgZas"naJedenStřih" #mffkv (70%)

• 2.7.2018  12:12

Dostal teda ten lepší playstation? #střihyNaŤajnačku #mffkv (70%)

• 1.7.2018  14:26

Sterilní (neexistuje okolní svět) nepravděpodobná (způsob války, nakládání s bohatstvím) ukázka toho, jak sebedestruktivní tyhle kmeny jsou. Bohužel převažují skřehotající dědci v poušti nad kvalitními scénami ala faktor strachu ("sněz tohle psí hovno za igelitku pětidolarovek"). Měli radši krouhnout toho blonďatýho rapla. #oKartelechToNeni #mffkv (55%)

• 1.7.2018  14:06
    Nina (2018)

Nina řeší svoje problémy s otěhotněním pomocí starýho dobrýho lesbího fingeringu. A když si z trojice Nina, Magda, Wojtek vsadíte kdo s kym, v podstatě nemůžete minout a to je fajn. Ještě mě na filmu zaujalo, že pokud si chcete v polský nemocnici pustit telku, musíte do automatu vhodit dvaciáše. #lesbíFilm #mffkv (60%)

• 15.5.2018  23:40

Jestli se ze mě někdy stane taky takovej zeleninovej katatonik, perte do mě tu L-DOPU co to jde pls. (75%)

• 8.5.2018  21:09
    3 Idiots (2009)

Tenhle film jsem měl v TODO asi 8 let, protože když už jsem si řekl "dneska je den na 3 hodinnovou indickou torturu", tak jsem film našel online jen s frame ratem cca 10 obrázků za sekundu, takže jsem to tak po minutě musel vždycky vypnout. Nechápu pro koho tyhle cool komprimovaný verze vůbec existujou. Film samotnej je taková lepší indická pohádka, ze který sice furt čpí, jak jsou ti Indiáni fakt někde jinde, ale ve správný náladě se to dá docela dobře strávit. PS: Díky autorovi titulků, kterej použil asi 123x hlášku "ú joviše". Pobavilo mě to skoro tak jako když se ten vousatej pilot na začátku pokouší mluvit anglicky. PS 2: Nevim proč, ale mam chuť si koupit volvo. (75%)

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29