venca163

venca163

Eric Kaufmann (Cartman ty krávo)

okres Strakonice
Ad. vypípávač: kurva, hovno, cecky, prdel.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 23.11.2017  22:19

Byl to ještě krásnej svět, v době, kdy blockbustery vypadaly takhle! (75%)

• 23.11.2017  22:08

Film, ve kterym jsem konečně chápal všechny postavy a nikomu nic nevyčítal. (85%)

• 19.11.2017  16:58

Jasně, taky jsem napodruhý většinu času hlavně sledoval, jestli to nemá díry, co by popíraly pointu =). A je třeba uznat, že to je vystavěný docela pečlivě - a to jsem tomu při prvním zhlídnutí kdysi dávno fakt věřil =). Originální příběh a herci na jedničku, jen je to tak klasicky Shyamalanovsky uondaný. Btw. Ve stínu tohohle kultu moc nechápu, proč hned rok na to natočil M. N. S. v podstatě stejnej film. #memečko (80%)

• 19.11.2017  16:38

Co mně na tom vadilo: že to má skoro 3 hodiny a Ryan Geysling, kterej hraje stejně prašivou postavu jako v Drive. Co se mně líbilo: zase ten parádní odosobněnej svět, zase vizuální stránka, zase hudba, zase ta podmanivá atmosféra a takový ty tears-in-the-rain rozjímací momenty. A celkem wow vztah androida a holografický robotky =). Co mně bylo volný: že to vyšetřování, stejně jako akce revolucionářů, nedávaly moc smysl. #3hodinyVBiooku #myAssWasKillingMe (85%)

• 19.11.2017  16:13
    The Hero (2017)

Tyhlecty indie "nízkorozpočťáky" s anti-hrdinou v čele, co tak pohodově plynou, mam docela rád. Nejlepší moment je, když si děda při nacvičování textu vylejvá srdíčko a jeho zhulenej kámoš si při tom dělá rozcvičku ve stylu Jirky Paroubka. Na to vám nestačí ani MasterCard. (85%)

• 19.11.2017  15:53
    Mnichov (2005)

Tenkrát se hospodin fakt rozhněval a smíchal svůj vztek s trochou benzínu a pomerančový šťávy a nechal pár svých nejvěrnějších nainstalovat tyhle dárečky do různých telefonů a tak podobně. Pro mě je to v zásadě přijatelný pojetí spravedlnosti (podobně jako jejich lovení nácků), ale je fakt, že není dobrý to pojmout takhle lehkovážně a amatérsky a kosit i marocký absolventy oboru kuchař/číšník, který se hospodinvíjak dostali do Norska - a tuhle epizodu film bohužel nezmínil. To, co Spielbergovi většinou vyčítam (polopatičnost, zjednodušenej pohled na věc, hrdinství, američanství...), tady je v minimální míře a tu jeho standardní (pro něj - takže nad) filmařskou kvalitu to má. Plus atraktivní a málo zpracovaný téma, super dobová stylizace, cool akční scény a docela zajímavý (i když spíš na osobní než politický rovině) zakončení týhle 164 minutový úvahy. Jo, mohlo to bejt kratší. #operaceBožíHněv #dvakrátStřelJednouMěř (80%)

• 17.11.2017  22:29
    Uteč (2017)

Je to celkem dost rasistický a scénář bohužel nedává moc smysl. Škoda, mohl to být svěží a originální horor. Ale je to jen trochu originální béčko. (65%)

• 17.11.2017  22:20

Nejdřív ti v první polovině nějaký číňani vymluví díru do hlavy a pak koukáš na komorní drama v jeskyních jak z ateliérů čété, kde je každá scéna zakončená nějakou (většinou hromadnou a spíš teatrální) sebevraždou. Silný téma a nevyužitej potenciál. (65%)

• 15.11.2017  23:00
    Bony a klid (1987)

Za to technický zpracování a hlavně práci s hudbou bych nejradši Olmerovi narval celej relax dont do it i s těma bonama do prdele. Zajímavý prostředí, ale bohužel protivnej hlavní hrdina a trochu očekávatelnej rozvoj/rozuzlení příběhu. (65%)

• 15.11.2017  22:46

Eastwood jako rejža pořád míchá ty svoje koktejly z toho, co od něj mam rád (silnej lidskej příběh, určitá nekompromisnost a poctivý řemeslo) a z toho, co na něm nesnáším (přehnanej sentiment, často přes čáru). Nezmieriteľní z toho vycházej furt dobře a člověk si překvapivě vychutná i scény, kde starej Client už ani nedokáže zabít chlapa. Škoda trochu slabšího soundtracku. (80%)

• 15.11.2017  22:30
    Do naha! (1997)

Rapl z Trainspottingu v týhle komedii pro celou rodinu ukázal, že je nejen dobrej herec, ale i dobrej táta =). (75%)

• 15.11.2017  22:23

(90%)

• 15.11.2017  22:14

Takovej ten film, kterej bys chtěl mít rád, ale sleduješ ho na třikrát, protože tě 2x unudí k zmrdi a usneš =/. (65%)

• 15.11.2017  22:11
    To (2017)

Uznávam, že Tomu možná trochu nadržuju, panžto jsem měl v kině trochu nachmelíno, ale ve výsledku hodnotim spíš kladně. Film hned na konci úvodní scény přiznává o co jde - perfektní hororovou atmošku někdy cca v desátý minutě vystřídá teatrální zpracování malého chlapce a od tý doby člověk ví, že kouká na crazy kravinu a může si ji vychutnat skrz správný brejle. Lehce nad průměr to zvedaj i poměrně dobrý dětský herci (což rozhodně neni pravidlo a na debilní dětský herce jsem celkem alergickej). (70%)

• 14.10.2017  12:07
    Vyvolený (2000)

Jenom Šiamalan - mistr napětí - dokáže tak skvělý náměty točit tak nudně. (65%)

• 14.10.2017  12:04

Dozvuky lepší poloviny kariéry Michaela Douglase (on byl stvořenej pro osmdesátky) a pořádná porce dnes opomíjenýho thriller/krimi žánru. O filmu nechci nicmoc psát, ať se na to můžu někdy podívat znova, až to trochu zapomenu =). (80%)

• 14.10.2017  12:00
    Kostka (1997)

Dobrej nápad nestačí, pokud ho nedomyslíš do konce. Vidět po miliontý závěr typu "Mohlo to být jakkoliv, to si divák dosadí sám" mě akorát tak po miliontý nasere. Všechno, co se stalo do tý doby, se tim zahazuje, protože to ztrácí na jakýkoliv uvěřitelnosti. Proto o dost víc boduje Saw, protože směrem k finále víc a víc poodkrývá o co vlastně jde. Další věci, který to shazujou: debilní ala-plukovník Carterová kecy o matematice (Y U MAKE NO SENSE), málo postav (takže málo smrtí), nedozrálí herci. Kult vyčpěl. (45%)

• 12.9.2017  17:15
    Vrtěti psem (1997)

Parádní scénář a ústřední dvojka (De Niro tu nehraje mlčenlivýho rapla jako vždycky, fakt!). Film odesjpá a baví a vykonává svoji záslužnou "wakeup sheeple!" činnost. Dneska, po 20 letech, je ale zase internet plnej moulů, co už vidí přinejmenším vládní spiknutí i v tom, že na Silvestra došla v kaufláči Bohemka a jsou na svůj osobitý a odvážný názor nějak nepochopitelně hrdý. Takže vono si nevybereš. Btw. Asi nejlepší smrt Woodyho Harrelsona ve filmu =). (80%)

• 12.9.2017  17:01

Show jednoho muže, geniálně trapný důstojníci jako nadřízení a strašně rád bych dal 5 hvězd, jenom jsem v tý slovní smršti spoustu odkazů na tehdejší reálie prostě nepobral. (80%)

• 12.9.2017  16:54

Asi bych mohl najít 10 důvodů, proč tenhle film nenávidět (motivace postav, cheap look, chatrný příběh...), ale nakonec když vypnu mozek a sleduju, jak starej dobrák Will rozdá pár ran před pražskou putikou Die Zwei Hunde, zamiluje se do Loly a úspěšně se vypořádá s bývalým vojákem, kterýmu je z těch zatracenejch teploušů na blití, tak to celkem bez újmy dokoukam až do tý lame pointy. (70%)

• 12.9.2017  16:37
    Kokuhaku (2010)

Šikmookej film o pomstě, to je klasika. Co už neni klasika je asi nejoriginálnější styl vyprávění, co jsem letos viděl. Jede se furt do plnejch, nadechnout ses měl na začátku. Když tě někdo nasere, tak stříkačku do milkshaku a nazdar. (85%)

• 12.9.2017  16:22

Zavřeli mu ženu. Vyjela po něm Olivia Wilde, vyspali se spolu, vzali se a žili šťastně až do smrti. The end. No dobře, když se teda smířim s tim, že se to odehrálo trochu jinak, tak oceňuju hlavně momenty, kdy Russell Crowe něco zpackal. Scéna kdy zlomí ten klíč v zámku - dobrý. (75%)

• 29.8.2017  23:00

Kvalitní mlácení do žeber s úplně zbytečnym příběhem. Občas člověk víc nepotřebuje. (75%)

• 29.8.2017  22:55

Předvídatelná rutinní nuda, ne tohle prostě ve filmu nefunguje. Knihu jsem nečet (a nebudu) a i tak - ani jednou jsem necítil napětí (jen jednou jsem se prohnul při přeražení kotníků přes špalek) a od druhý scény jsem věděl nejen jak to dopadne, ale i co se bude do tý doby dít. A asi jsem jedinej, ale mně přišlo přehrávání Kathy Bates akorát tak k smíchu. (50%)

• 29.8.2017  22:50

Nejvíc se mi líbilo, jak tam skřípli tu bábu, když se šprajcla. Dneska se jim řiká "šmejdi" =). (80%)

• 29.8.2017  22:47

"Nemáš pravdu." - "Mám.". Nechápu jak to mohlo projít přes tehdejší cenzuru. Když si vybavim toho vepřoidního komouše nebo soudružku z komise pro kontrolu kulturně politické nezávadnosti zábavy...Nebojte se té satiry soudruzi, zvedněte tu rukavici. PS: Celá ta pasáž s těmi čísly mi nepřijde vtipná. Já bych to zkrátila. (85%)

• 29.8.2017  22:37

No nevim. Tyhle fóry, který jsou parádní v divadelních přednáškách, po doslovnym zhmotnění ve filmu jaksi nefungujou. Plus přetažený pasáže, kde musí člověk trpět ten jedinej Skoumalovo hudební motiv =/ Těch pár (opravdu jen pár) geniálních momentů to nezachrání. (65%)

• 29.8.2017  22:31

Přišlo mi, že si tenhle film trochu neumí vybrat mezi snahou o ala-realistickou moderní thriller gangsterku (úvod do "města gangů", překombinovaná zápletka, prostřihy na gansta vraždy nesouvisející s core příběhem, spoustu zbytečných postav) a mezi klasickym ala-osmdesátky macho-rozbijem-všem-držky stylem (hlavně Russell Crowe ochránce žen a závěrečná přestřelka). Závěrečný odhalení mně osobně přijde laciný a podtrhuje trochu nekonzistentní příběh jako takovej. Škoda. Russell je totiž pořád tvrdej, (sice trochu předvídatelnej) Guy Pearce je taky docela zabiják a Kevin Spacey (netradičně) v takový minor roli je tady dost parádní. (75%)

• 29.8.2017  22:19

Tyvole jak tam Jandák zajede s tankem do toho mokřadu, to je snad nejlepší alegorie na socialismus ever. I přes semtam uondaný pasáže je to dobrej drama/komedie film. Rozhodně stojí za zhlídnutí. (80%)

• 10.8.2017  22:33

Michael Rapaport byl ve filmu asi půl minuty a stejně to byla jedna z top věcí, co si z tohohle filmu odnesu. Je to kvalitní ksindl. A Leo podle mě už tady hraje pomalu na Osrala. Jinak příběh sám o sobě zrovna světobornej neni, partička nadějnech košíkářů žije krom čichání ředidel vcelku normální život, ale pak si jeden den řeknou, že by nebyl uplně špatnej nápad nastřelit si háčko a od tý doby už se tam pořád někde svíjí a moc se toho neděje. Některý scénáristicky podivný momenty mi prostě nedovolily ponořit se do toho a věřit tomu. Zoo děti jsou mnohem autentičtější. (75%)

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27