Donnie Darko (2001)

Prostě to nechápu, fakt ne. A protože netuším, zda ze mě autor dělá debila, nebo sem debil já, a zároveň lituju času, který jsem tomu věnoval, dávám jednu hvězdu.

Čínský zvěrokruh (2012)

Zmatené, téměř až parodie na Jackieho filmy, jen povinné minimum akce, nevtipné, scénář příšerný.

IRIS: Spiknutí zla (2010)

Zmatené, příšerný střih, automobilové honičky vysloveně k smíchu, přechody v ději které jsou naprosto k nepochopení...jako poslepované z několika klipů. Typické asijské vrstvení příběhu beru, ale toto?

Okruh (2008) (TV film)

Bléé.-..jedině kvůli Michelle...

Sněhurka (2012)

Ne, tohle už ne prosím! Letos první film, který jsem nebyl schopen dokoukat do konce. Jako trpaslící na chůdách? Sněhurka vrhající dýky? Jediné plus byla celkem sarkasticky vtipná zlá královna Julie Roberts, ale takhle jsem se nenudil a nedivil už dlouho, A to obočí bylo fakt děsivý.

Pako mých snů (2011) (TV film)

Další várka plastikových, bezpohlavních, a jako vejce vejci si podobných postaviček ze stáje Disney. Podobné komedie mi celkem nevadí, s jistou mírou shovívavosti je zkouknu, ale tato je vyjímečně nezábavně, nenápaditě a nelogicky natočená. Neutkvělo mi v hlavě nic, a hlavní hrdinka vypadá na 13 let, je ale údajně na střední....nesympatičtí herci...prostě nic. I takové klišé se dá natočit lépe proboha.

Muži v naději (2011)

V podstatě hvězdička jen za vnadnou zrzku k nakousnutí. Bohužel jsem byl nucen to přetrpět, a opět mě nic nepřesvědčilo, že stojí za to chodit na české filmy. Stejné tváře, stejné rádoby humorně trpké či lidsky človečí scénáře a zápletky. Vejdělkovo pomrkávání na diváky při každém košilatém žertu či situaci "ze života" je poměrně předvídatelné. Ale co z toho, když mě to nepobavilo, což by zřejmě komedie měla.

Divnej týpek (2009)

Neuvěřitelná zběsilost. Viděl jsem to s kamarádem, a kolikrát jsme se během filmu na sebe nevěřícně podívali, ani nespočítám. Plno šílených zjevů, za které dávám aspoň jednu hvězdu, protože to byly tlamy, že už jen za casting musím dát palec nahoru. Ve středověku by je ukazovali za peníze. Pár vtipných scén nemůže dojem z filmu dotáhnout výš, a já osobně mám toto dílko zařazeno jako nejdivnější špatný film všech dob. Je ale třeba uznat, že na něj nikdy nezapomenu :-)

Daria (2020) odpad!

Omlouvám se Braku. Omlouvám se v podstatě všem filmům, kterým jsem vytýkal, že děj nemá hlavu ani patu.Tento film povznesl tento výraz na naprosto jinou úroveň. Mizerné postsynchrony a dabing některých postav jsou už asi detail. Jediná pozitivní věc je skutečně hezká hlavní hrdinka, která se navíc předvede ze všech stran, ovšem ani ta nestačí ani na jednu hvězdu. Wtf všechno.

Hodný, zlý a opilý (2016) (amatérský film) odpad!

Slovo šmíra dostalo nový význam.V podstatě jakékoliv amatérské divadlo, co jsem kdy byl, bylo oproti tomuto vzorem profesionality, talentu a vtipu.