jason.crank

jason.crank

• 29.10.2012  20:41

tak po jasonovi je scott nejlepším ultimátním zabijákem nového tisíciletí.Krvavé a akční scény výborné van damme a dolph sou jen na oko,tomuto filmu kraluje adkins !!! solidní akční film

• 2.3.2012  16:28
    Dark Vengeance (TV film) (2011)

tlustej kripl je zpět :D už to zabal !!!

• 16.11.2011  22:59

taková sračka :D kde je wesley s mečem vrat se :)

• 30.10.2011  23:29

method man,redman,rap,tráva :D neuvěřitelně vtipná komedie u ní sem prokouřil mládí :D

• 26.9.2011  14:10

jason statham opět nezklamal,film kterej mě opravdu od začátku do konce bavil :) akční sceny luxusní

• 22.8.2011  14:18

mega akční jatka !!! film roku 2011 určitě,krev bude proudit adrenalinem.dwayne johnson jasně vládne a rád sem viděl užvaněného tyrese :D chcem 6 díl !

• 28.7.2011  17:42
    Blade (1998)

miluju tehle film,pro mě srdeční záležitost u mě čistá 1 :) wesley jako bijec stylovej a nemusí hlasit každejch pár vteřín,vystačí si s tak obrovským charismatem.triky občas slabší ale co pořád nejlepší film s upírama :) miluju celou serii škoda že lidi zapoměli a davají přednost sračkám typu twilight :( blade to začal a taky skončí free wesley !!!

• 29.6.2011  00:01

stallone nakopává novej trend do prdele,akčnák jako za starých času.akční,vtipnej a hlavně scéna v kostele je sama na pět hvězd.a muj oblíbenec jason statham nezklamal,scéna na hřisti dokonalá :) těším se moc na druhej díl je vzácnost takovej film v dnešní digitalní době :) díky slye