Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 6 bodů
lilionka
Lenka Skálová
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Pohádka
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Poslední Mohykán
(1992)
Drž hubu!
(2003)
Gladiátor
(2000)
S čerty nejsou žerty
(1984)
Pelíšky
(1999)
Warcraft: První střet
(2016)
Vratné lahve
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(7)
-Melkor-
Jirgy
tara22
Morannon
Gavron
Heoden
FijiFox