• Pohádka

Král Drozdí brada (1984)

Tuhle pohádku mám ráda už kvůli Lukáši Vaculíkovi tomu to tam sluší i prinecezna i když ze začátku je to pěkně nafoukaná a rozmazlená holka ale pak se úplně změní a to díky žebrákovi.

Dívka na koštěti (1971)

Tuhle pohádku co natočil Václav Vorlíček tak ta nemá chybu je prostě moc fajn. Ráda se na ní dívám Petra Černocká a Jan Hrušinský jsou tam moc dobří. A některé ty scény tak ty taky stojí za to Jako například Helena Růžičková jako blázen v blazinci jak tam dělala ty papírový lodičky a čekala kdy přijede Columbus nebo jak píše Gemini pan ředitel čtyři ruce jak honí Saxanu aby se vrátila do pohádky tak to taky je něco. Nebo jak Saxana všechny učitele ve škole proměnila v králiky a spoustu dalších.

Senzační prázdniny (1967)

Tohle je úžasná komedie Louis de Funes je prostě geniální mám tuhle komedii ráda jak říká AngelAngie zahřeje na duši i na těle.

Kapitán (1960)

Tento film má vše co má mýt . Je to napínavé až dokonce Bourvil je tam moc fajn a svými žerty dodává filmu hezký humor. Je tam moc dobrá scéna jak rytíř Francois de Capestang učí Gogolina šermovat před tou chajdou v lese to nemá chybu. A taky intrikánský a všehoschopný maršál Concini a také ten jeho zákeřný poskok Rinaldino který poslušně plní pánovi příkazy ale mají oba smůlu Kapitán jim ukáže co je to spravedlnost.

Anděl spravedlnosti (2007) (TV film)

Někdo z vás tu napsal že je to novodobý Walker Texas Ranger a k tomu v hlavní roli s Herkulem (Kevin Sorbo) Něco na tom je jinak je to docela pohodový film dá se na něj koukat aby se člověk odreagoval od všedních starosti.

Koření života (2007)

Tohle je velmi příjemný film ráda jsem se na něj dívala Aaron Eckhart je fakt dobrý jako kuchař i Catherine Zeta-Jones nebyla špatná.

Quantum of Solace (2008)

Viděla jsem tohoto "Bonda" ale je to málem odpad!!!! Příběh je dobře udělaný ale jeho přestavitel rozhodně ne. Pierce Brosnan to je Bond a né tenhle OŠKLIVEC UŠATEC Podle mě Daniel Graig jako Bond nestojí za nic.

Tři mušketýři (1993)

Civale podívej se na nový trailer k novým Mušketýrům který je z letošního roku to je 2011 tak to je odpad že to fak není pravda to se jinak říci nedá samý výbuch samý mrtvoly a nic jínýho je to prostě děs to tyhle Mušktetýři jsou proti tomu úžasní.Jo Cívale a ty píšeš že Muž se železnou maskou s Di Capriem není paskvil tak to teda je podívej se na Muž se železnou maskou z roku 1962 s Jean Maraisem tak to je jiná káva.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Civale ty nemáš fantazii musíš to brát jako pohádkový příběh režizér Chris Columbus to natočil jak nejlépe uměl je tam vše magie kouzel tajemno čáry máry je to prostě fajn film Lebowski máš pravdu že je to film podle knížní předlohy natočen jak má být

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Je to jeden z mála seriálů který se mi moc líbíl je to na způsob seriálu Hříšní lidé města pražského a nebo filmů Pěnička a Paraplíčko z dob policejního rady Vacátka a jeho kolegů Mrázka a Bouše. Gemini máš pravdu i po odchodu pana Moskalyka si seriál udržel svojí kvalitu a to je dobře. Strážmistr Arazim a jeho Ludmilka tam jsou moc fajn a také Ivan Trojan jako Bedřich Jarý když si vzpomenu jak tam nastoupil coby Bedřiška Jará tak se musím smát bylo to bezva.