• Pohádka

Zorro: Tajemná tvář (1998)

Tak tohle je prostě úžasný a ty hlášky jako "Umíš s tím vůbec zacházet"? "No tohle se vráží do nepřítele" "Stebou bude ještě práce" Jinak skvělá huba Jamese Hornera . Těch skvělých hlášek je tam víc vzpomeňte jak jde Alejandro s Diegem na ples k Monterovi a jak říká "Done Diego vypadám jak motýl větší hloupost jsem neudělal" Diego se usměje a řekne "tak tomu nevěřím".

Zorro (1975)

Toto je docela zdařilá verze mužný a krásný Delon se na to hodí je to hezký příběh plno napětí ale i legrace stojí za zhlédnutí.

Slasti Otce vlasti (1969)

Tohle opravdu netradičně pojatý život Karla IV pozdějšího krále českého a cisaře řimského ale skvělý výkon Jaromíra Hanzlíka a Daniely Kolařové tak to je záruka skvělé zábavy a spousty legrace prostě nádherný film.

Láska přes internet (1998)

Je to velmí milý a příjemný film hlavně před Vánocemi navodí tu správnou atmosféru a člověk se příjemně naladí. Tom Hanks a Meg Ryan tak ty nikdy nezklamou. Pěkně to mezi nimi jiskří ale řekněte všichni jim fandíme aby byli spolu.

Kristian (1939)

Nádherný film Oldřich Nový je tam prostě úžasný jeho Kristián je prostě něco žít dvojí život to je pěkná fuška ale jak je vidět úředníkovi Aloisovi Novákovi to prostě stojí za to aby ne když potká takovou krásnou a ještě k tomu bohatou Zuzanku. A jeho "zavřete oči odcházím" tak to je prostě legendární.

Superman (1978)

Je pravda že Christopher Reeve se pro tuto roli narodil prostě mu patří úžasně zahrál ňoumu mouchy snězte si mě aby se neprozradilo kdo doopravdy je. Až na to přišla Lois taky to mězi nimi skvěle jiskřilo je to prostě klasika ta nejlepší

Superman se vrací (2006)

Je pravda golfisto že jsem se taky těšila na Návrat Supermana ten film je hezký je to napínavé Brandon Routh je tam fajn ale člověk se neubrání srovnání s Donnerovým Supermanen kde hlavní roli hrál Christopher Reeve to bylo úžasný i když je faktem že v některých chvílích je Brandon Routh podobný Reevemu ale to jen tak. Je fakt že tehdy triky a dnes triky to je o nečem jiném ale ty filmy mám ráda. Je fakt že triky tehdy a dnes to se nedá srovnat ale Donnerův Superman má své kouzlo.

Tango a Cash (1989)

Tohle je skvělé dílko moc se mi to líbí hlášky a vůbec má to spád.

Cesta draka (1972)

Tak tenhle film patří k pokladům jelikož Bruce Lee je sám o sobě legenda.

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Tetsuo a ostatní musíte se na to dívat jinýma očima uvědomte si že je to už jiná doba uběhlo 40 let ale to neznamená že je to odpad je to příjemný příběh jak píše Ninadel víte když jsem viděla ukázky zaujalo mě to a pan Vorlíček mě nezklamal víte netočil to pro kritiky ale pro děti a jejich rodiče.