• Pohádka

Mrazík (1964)

Je pravda že tuhle pohádku jsem viděla nejmíň 100 ale nevadí je to prostě sice ruská pohádka ale také jak píšeš Gemini vrchol českého dabingu takže si jí nechám opět o Vánocích ujít.A vůbec přece si člověk nenechá ujít už doslova legendární hlášky jako "Ty máš svaly já mám čáry" řekla baba Jaga a pokračovala "Šufír saltír dřevený bohatýr" "Ha Ivan nezván nevítán chaloupku otočil a tím mě probudil"!!!

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Od prvních okamžiků děje vás to vtáhne do příběhu Peter Jackson natočíl něco fantastického A písnička May it be ta nemá chybu

Kráska a zvíře (1991)

Tohle je nádherná pohádka překrásně nakresleno a hudba je taky moc fajn. Je to povedená Desneyovka.

Ať žijí duchové! (1977)

"No vidíte děti žádný duchové ale obyčejný Jouza". Zavřeno za účelem přejímky zboží. Řekl pan ředitel školy. Je to úžasná pohádka mám jí moc ráda. A další hláška "Boháček nechoď tam picne tě hajnej"!!

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

CSI Miami je podle mě lepší než Kriminálka Las Vegas tam se ve všem strašně pitvají hlavně v pitevně fuj a podle mě David Caruso předčí Williama Petersena není tam špatný ale David Caruso jako poručík Horacio Cain má své charizma.

Superman (1993) (seriál)

B!shope máš pravdu Dean Cain je v tomto seriálu dobrý ráda se na to občas podívám je to příjemná oddychovka je jasné že na Christophera Reeva nemá ale to jsou zase jiné filmy a myslím že ho nikdo nepřekoná. A Teri Hatcher jako Lois tak to jo souhlasím je to hezká holka

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Sean Connery jako Richard Lví srdce je prostě nádhera. A písníčka Everything I Do I Do it for You je nádherná a v podání Bryana Adamse tak to nemá chybu A Kevin Costner jako Robin byl přesvědčívý a Morgen Freeman jako Saracenský válečník Azeem prostě nemá chybu i mnich Tac je fajn. Dobrý je i mizera šerif z Nottinghamu a jeho hláška "Žádné zbytky malomocným a zruš Vánoce"!!

C. a k. polní maršálek (1930)

Je to fajn film nejlepší tam je jak zpívá tu písničku "C a K Polní maršálek má hlavu jak exšálek" .

Anton Špelec, ostrostřelec (1932)

Ano je to moc dobrý film Vlastou Burianem. "Dajli medajli nebo nedajli medajli"? "Liguééére"! Nebo "Císař pán je vůl"! To prostě nemá chybu je tam spousta dalších a dalších skvělých hlášek.

Madisonské mosty (1995)

Tento film je prostě úžasný. Clint Eastwood a Meryl Streep tam jsou prostě dokonalý. Je to dojemný film mám ho ráda.