• Pohádka

Postel plná růží (1996)

Tehle film je to romatika která potěší hlavně v čase Vánoc myslím že tenhle film se na svátky hodí

Zatímco jsi spal (1995)

Je to příjemný film hezky to naladí na Vánoce Sandra Bullock je tam fajn Peter Gallagher též. A Bill ¨Pullmam zde působí opravdu velmi příjemně. tenhle film mám ráda právě v čase Vánočním.

Kam se poděla sedmá rota? (1973)

Jsem ráda že tuto úžasnou komedii budou dávat v televizi je to prostě klasika s Francie. Jejich komedie jsou jedinečné. jako třeba Křidýlko nebo stehýnko Grand restaurant pana Septima Velký blondýn s černou botou tak bych mohla jmenovat další. Je to opravdu legrace sledovat vojáky francouzské armády jak jsou naprosto v klídku a říkají si " ona tak světová válka nějak dopadne hlavně že mi jsme v pohodě" . A jejich Sedmá rota nemá chybu.

Povolení zabíjet (1989)

Enšpígle to bych neřekla že to je nejlepší bondovka. Má to sice hlavu a patu je to napínavé padouch Sanchez tam bylo fakt hnusný ale zahrával si s osudem pak poznal co je to naštvat Bonda to se mu sakra nevyplatilo. Timohty Dalton jako James Bond no je to od tebe fakt jedovaté ale myslím si že na Pierce Brosnana nemá. To je podle mě nejlepší Bond jestli si¨viděl ty nové příběhy s Bondem kde hraje OŠKLIVEC UŠATEC Daniel Craig tak musíš uznat že Pierce Brosnan byl lepší. Myslím že do těch nových příběhů Daniela Craiga neměli dávat příběh je sice dobrý ale Bond ne.

Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (TV film)

Hodně příjemná pohádka se skvělým hereckým obsazením hlavně Josef Dvořák jako vodník tam mu to pěkně sedí. Hezké písničky a pěkné prostředí více takových pohádek by nebylo na škodu ale to je asi mé přání.

Mandolína kapitána Corelliho (2001)

Tehle film je romantický i když válečné filmy zrovna nemusím ale tohle je něco jíného jak píše Kleopatra moře slunce olivovníky.... je to pastva pro oči a ten ostrov co zvolili pro natáčení tak ten stojí za to. Sice Cage jako okupant tak to asi opravdu není ono je tak hodný a ušlechtilý že by spíš měl být jako ochránce lidí na tom ostrově. Penelope Cruz jako Pelagia byla moc fajn.

Ptáci v trní (1983) (seriál)

Četla jsem knížku je tu jak píše Lynn tlustá bychle kterou jsem se prokousla a stálo to za to. Tento seriál je hezký příroda je sice na můj vkus trošku suchá přípomíná horkou Saharu z čehož je mi vedro.Ale jsou tam i krásná města. Příběh je to romantický a napínavý a taky smutný Rachel Ward a Richard Chamberlain jsou užasní ráda se na to dívám je tu vytižená nádherná láska Meggie a Ralpha který se zmítá mezi láskou k Meggi a bohu. A taky život na Droghedě kde to její obyvatelé neměli jednoduché museli se potýkat se suchem a pak taky se zničujícím požárem a k tomu ještě se smrtí manžela Fiony a taky její přehlížení Meggi jako by ani nebyla snad jen pouhý vzduch vůbec jsem se nedivila že se zamilovala do Ralpha. Myslím že tehle seriál by také měli pouštět ve Vatikánu hlavně papežovi aby viděl jak je celibát zbytečný a jak je to proti přírodě a co vlastně způsobil.

Poslední mohykán (1947)

Tahle komedie je opravdu velice zdařilá je to ukázka starých časů kdy v každé rodině byl mále neomezený vládce a pán živitel rodiny velevážený pan otec v podání užasného herce Jaroslava Marvana. Který se snažil aby jeho rodina šlapala líp jak švýcarský hodinky a vše se muselo splnit do posledního puntíku. Já se vždy u téhle komedie královsky bavím . Je to vidět na té rodině když je doma jejich despotický otec a nebo když se objeví jeho bratr lesník a správný chlapík s kterým je legrace je to úplně jiný člověk než jeho bratr starožitník.

Poslední Mohykán (1992)

Tenhle film je moc dobrý je tam přímo úžasná hudba bezvadní herci DanielDay-Lewis a jako fatastický záporák Wes Studi akorát jsem tak trošku zavírala oči pří té hrozné řežbě kdy tam na bitevním poli bojovali francoužští vojáci a Indiáni a ještě se k tomu přidali angličané. Je tam taky láska mezi Sokolím okem a hezkou dcerou velitele anglických vojsk Corou. Příběh je napínavý marigold sice píše že je to geniální limonáda ale to bych neřekla i když to má šťastný konec pro Sokolí oko ale pro Unkase a Alici to skončí špatně.

Souboj Titánů (2010) odpad!

Tenhle Souboj titánů je strašný vůbec to nemá nic s tím společného tam je akorát samé obludy obludy a nic než jen obludy hlavy a chapala oblud které tam lítají vzduchem no hrůza!!!! Jo to Souboj titánů z roku 1980 to je něco jíného krásné prostředí obsazení filmu a bezvadně zpracovaný příběh má to hlavu i patu. Ten kdo napsal scénář k tomuhle novému Souboji titánů měl podle mě zatmění mozku a nebo IQ tykve jinak si to neumí vysvětlit podle mě to jsou vyhozené peníze