sheldonka.

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 20.4.2016  20:12
    Vinyl (TV seriál) (2016)

Neuvěřitelně skvělý seriál plný výborné hudby a úžasných charakterů. Bavil mě každý díl a rozhodně chci další!!

• 9.12.2015  14:42

Asi je chyba ve mně, nebo jsem viděla už spoustu podobných filmů, aneb bastard kam se podíváš. Jediné co film drží nad vodou, je Johny Depp. Pouze jeho výkon stojí za zmínku, ostatní slabší průměr. Nicméně, pokaždé když byl v záběru jsem pohledem loudila jenom do jeho očí, které byly naprosto šílené. Black Mass je pro mě menším zklamáním, zdlouhavá gangsterka, ve které čekáte, že vás děj konečně strhne a ono ne. Nestrhne.

• 14.9.2015  20:15
    Bojovník (2015)

Jo, bylo zde pár klišé o vzestupu a pádu a tak pořád dokola, ale mně to zase tak nevadilo. Naprosto mě fascinuje Gyllenhaalova fyzická proměna - všechna čest! Ten chlap dokáže zahrát naprosto všechno, o tom prostě nepochybuji. Jasně, film není jen o hercích, ale výborný herec je podle mě polovina úspěchu. Na druhou stranu zde mohlo být věnováno více prostoru smrti jeho ženy. Ale i přesto je pro mě Southpaw velmi dobrý film s úžasnou hudbou, ta byla opravdu skvělá a výborně podtrhovala děj.

• 31.10.2015  09:46
    Everest (2015)

V hlavní roli Everest, a to doslova. Ani jeden herec nedostal dostatek prostoru. Což mě teda mrzí, protože žádní béčkoví herci to opravdu nebyli. No, čekala jsem víc napětí, takže za mě poměrně zklamání. Jasně, epilog super a příběhy podle skutečných událostí jsou vždy zvláštní kategorií, ale prostě nemůžu hodnotit víc, než jako lepší průměr.

• 5.9.2015  14:36
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Mr. Robot předčil moje očekávání! Elliot je neskutečně zajímavá postava, jeho myšlenky a vnitřní boje mě fascinují. Hudba a kamera super, prostředí jakbysmet, charaktery taky výborné a nechyběl ani parádní mindfuck. Spokojenost na 110%.

• 20.9.2015  12:10
    Narcos (TV seriál) (2015)

Masterpiece.

• 9.1.2016  20:01

Dánové jsou prostě šílenci.

• 30.12.2015  21:35

Geniální! Ale naprosto!

• 7.7.2015  18:57
    Osmý smysl (TV seriál) (2015)

Mám ráda složité seriály. Takže se mi Sense8 líbilo, občas mě sice nudily zdlouhavé dialogy a oobrovská moudra o životě a je taky docela škoda, že se to celé nerozjelo už dříve, ale jinak skvěle propracovaný seriál s dobrou hudbou. A hlavně neuvěřitelně originálním námětem.

• 29.12.2015  17:58

Kdybych tomuto filmu mohla dát maximálně 10 bodů, dala bych 11. Nebo ne, blbost. Dala bych 12!!

• 14.12.2015  20:24
    Room (2015)

Něco úžasného.

• 29.10.2015  10:23

Villeneuve opět nezklamal. I třetí setkání s tímto režisérem mě potěšilo. Nemůžu hodnotit na 100%, protože bych pár věcí v ději udělala trochu jinak, takže jedině to mi brání dát plný počet. Myslím si, že téma kartelů je tématem vděčným a poslední dobou mě vážně baví. Každopádně, Emily Blunt se zhostila své role perfektně a Benicio Del Toro je klasika, ten si holt prosťáčka nikdy nezahraje (stejně by mu to nikdo nevěřil). Úžasná kamera, výprava a soundtrack - geniální!

• 20.10.2015  16:31

Čtyřicátníci hrají puberťáky. Jak by něco takového mohlo být nudné? Naprosto odlišný druh humoru, který si buď zamilujete nebo ho budete nenávidět - nic mezi tím. Já se přikláním k první možnosti a všech 8 dílů mě dokonale pobavilo. Někdy mě až překvapovala více než skvělá návaznost na film. Za mě super, chtělo by to víc takových šíleností.

• 28.3.2015  11:19
    Divočina (2014)

Podobné filmy mě neuvěřitelně dobíjejí energií. Takže na něj myslím prakticky každý den od doby, co jsem ho zhlédla. Reese se mi tu opravdu líbila, což je poprvé. Myslím, že role ji perfektně sedla. A soundtrack? Parádní!

• 11.9.2015  15:42

Čekala jsem víc, to každopádně. Nemůžu zase říct, že by film nebyl zajímavý, ale byla zde strašně jednoduchá zápletka, od začátku jsem tušila, že se musí něco zvrtnout. Prostředí skvělé, dvojčata taky, šlo by to vymyslet líp sakra! No, ale některé scény byly moc i na mě a to jsem si myslela, že mě už nic nemůže znechutit.

• 16.12.2015  17:52
    Fargo (TV seriál) (2014)

1. série - výborná. 2. série - geniální. Nemyslela jsem si, že mě po skvělé první řadě, Fargo takhle překvapí. Celá atmosféra seriálu je totiž neuvěřitelně vtahující. Díky sněhu, opuštěným cestám, starým autům a na první pohled klidným městům, dostává všechno úplně jiný rozměr. Jakmile se druhá série přehoupla do druhé poloviny, věci začaly nabírat šíleného spádu. V každém díle proběhlo asi tisíc zvratů (a tisíc výstřelů), a tak to má být. Seriál má diváka přikovat k židli a následně ho donutit čekat na další sérii. Takže čekám a už teď se těším na další mrazivý příběh.

• 20.12.2015  17:33
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

Seriál s neuvěřitelným tempem! Hltala jsem každou minutu už od prvního dílu a na Knick jsem se časem stala závislá, jako Thack na kokainu. Bylo zajímavé sledovat proměny hl. postav a jejich vzájemné vztahy. Šíleně skvělý seriál s výbornou hudbou, jenž zachycuje přelomové období medicíny. (Tím zachycuje myslím litry krve, spousty vnitřností a nespočet šlehnutí.)

• 16.5.2015  14:28

Julianne Moore je jednoduše úžasná (a Kristen Stewart jakbysmet). Věřila jsem jí naprosto všechno, každé její slovo, i to které se jí občas vytratilo. Bylo zajímavé a taky místy dojemné sledovat, jak se úspěšné ženě kompletně mění život a postupně ztrácí všechno, co dříve měla. Potěšilo mě, že závěr nedopadl podle mého očekávání, což by bylo nejspíš moc prvoplánové, takže to beru jako velké plus. Nemohla jsem ale dát plný počet, protože mi chybělo zaměření se na ostatní členy rodiny, jak oni vnímají, že jejich matka je dočista jiný člověk. K závěru filmu už mi bylo Alice dost líto, absolutně si nedokážu představit, že by někdo z mé rodiny měl tuhle nemoc. Jsem ráda, že tenhle film vznikl.

• 19.4.2015  08:24

Přišlo mi to strašně slabé. Maska klauna na konci sice vypadala, tak jak v hororu nejspíš má, taky bylo fajn, že hl. hrdina se ze zabijákem v kostýmu nehodlal ztotožnit, ale u toho veškeré plusy končí. Nešlo nic vidět, nebylo se u čeho bát. Podle mě další ze zbytečných hororů.

• 27.11.2015  19:07

Eddie Redmayne podal neuvěřitelný herecký výkon. Pozoruhodný film o úžasném člověku. Víc netřeba dodávat.

• 31.8.2015  19:29

Asi nejlepší animovaný film, jaký jsem viděla (upřímně, zase tak moc jich nebylo). Velká šestka mě pobavila i dojala, a tak to má prostě být! Na závěr bych chtěla dodat, že bych si moc přála za kamaráda Baymaxe - pro mě nejkouzelnější animovaná postava vůbec.

• 23.5.2015  20:06
    Vyšší moc (2014)

Po určité době jsem zvedla hodnocení ze tří na čtyři hvězdy. Film ve mě opravdu něco zanechal. Rodinné drama je můj šálek kávy a když se k tomu přidá atmosféra hor, tak to stojí za to. Napětí mezi manželským párem bylo někdy k nevydržení, podle mě oba herci podali skvělý výkon - především Lisa Loven Kongsli. Na konec bych asi jen dodala, že Vivaldiho Léto filmu dodalo šmrnc a neskutečně mi tam tenhle typ hudby sedl.

• 17.12.2014  20:12
    Zmizelá (2014)

Neskutečně propracovaný film, který musím 100% vidět znovu!

• 13.3.2014  16:22
    30 Seconds To Mars: Up in the Air (hudební videoklip) (2013)

Fenomenální Jared!!

• 24.2.2014  09:54

Zajímavé téma se skvělou ústřední dvojicí. Jareda a jeho práci obdivuji už nějaký ten pátek, co tady předvedl je neskutečné. On zahraje opravdu všechno! Ovšem moji celou pozornost na sebe v průběhu filmu strhl McConaughey. Poslední dobou hraje famózně a těším se na další filmy s ním. Výborná podívaná založená na skutečnosti. Co víc si přát?

• 4.5.2014  17:24

Fajn film s docela nepravděpodobným příběhem, ale to hravě zastínilo plno krásných momentů v lese se sympatickými hrdiny. Takže kamera, barvy, hudba a prostředí opravdu super, to jsem ani nečekala. Postava Biaggia jednoznačně nejlepší, fakt mě pobavil! Bohužel trošku nedotažené a pár scén bylo pro mě trochu zbytečných.

• 16.1.2014  15:48

Super americká komedie, u které jsem se ze srdce zasmála. Myslím, že marihuana je prostě a jednoduše nevyčerpatelné filmové téma.

• 27.6.2015  11:31
    Nepřítel (2013)

Ani nedokážu vyjádřit, jak moc mě baví takové filmy. Kdy divák neví, co si myslet a pořád jen přemýšlí, co je skutečné a co ne. Věřím, že Jake Gyllenhaal by uhrál jakoukoliv roli, tady byl naprosto výborný a ani jeden charakter mu nedělal žádný problém. Po skončení mi to všechno začalo docházet, všechno do sebe začalo zapadat. Enemy je jeden z filmů, kdy prostě musíte dávat pozor, všímat si okolností a poslouchat každou větu. Za mě jasný plný počet, nechápu to nízké hodnocení. Někteří film asi nepochopili a nemají chuť se podívat znovu, což je obrovská škoda. (btw. Scéna s obrovským pavoukem ve městě byla božská!!)

• 4.4.2014  15:16

Trier je každopádně velký znalec lidské bytosti, padlo zde opravdu hodně dobrých myšlenek nejen o nymfomanii jako takové. Charlotte patří velký obdiv, že se pouští do takto kontroverzních rolí, nicméně jiná herečka by to stěží zahrála líp. Triera si oblibuji pořád víc a víc, baví mě jeho pravdivost a celkové zpracování filmů. Už teď se těším do jaké další šílenosti se pustí příště.

• 4.5.2014  17:40

Nechce se mi hodnotit zvlášť, beru to jako celek, protože I. by neměla smysl bez II. a naopak. Druhá část je hodně jiná, Trier ukazuje pohled na ženu, která vůbec nezvládá svoje tělo a pyká za svoje činy. Někdy možná zdlouhavější scény, ale za to zajímavější rozhovory. Naprosto mě dostal odkaz na Antikrista - opravdu velké plus! Závěr - obrovské překvapení. Co se taky dá čekat od Triera že, happy end rozhodně ne. Nemůžu prostě hodnotit špatně film s takovým tématem, to nejde.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14