Top Gear (1978) (pořad)

Existuje lepší pořad (o autech)? Určitě ne.

Griffinovi (1999) (seriál)

Na Griffinovi si musíte zvyknout. Musíte pochopit jejich humor, což někdy není zrovna lehké a proto má tenhle seriál tolik odpůrců. Mně k němu přivedla sestra a ze začátku jsem to nenáviděla, potom jsem to snášela a teď? Teď jsem jejich věrným fanouškem a nedám na ně dopustit. Klidně nosím triko s Petrem, protože on je prostě nejlepší! (Bird, bird, bird, bird is the word! Don´t you know about the bird? Well, everybody knows that the bird is the word!)

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Snad nejvíc hlášek v jednom filmu! Jedna z nejlepších českých komedií všech dob, na kterou se budou určitě dívat i mnohem mladší generace. „Sveřepí šakali zavile vyli na bílý měsíc.“

Taxi (1998)

Parádní francouzská komedie se skvělým humorem. Snad nikdy mě nepřestane bavit pohled na perfektně natočenou rychlou jízdu.

Zelená míle (1999)

"John Coffey. Jako kafe, ale napsaný jinak. "

Titanic (1997)

Dřív jsem Titanic považovala ze nejlepší film všech dob. Teď už jsem názor trochu pozměnila, ale ten jedinečný dojem i po opakovaném shlédnutí zůstává pořád stejný. Navždy to pro mě bude okouzlující příběh lásky, který nikdy nezestárne. A dál to není třeba komentovat, vždyť to přeci (skoro) všichni známe.

Leon (1994)

Při scéně, kdy Mathilda jde chodbou a dojde jí, že celá její rodina je mrtvá a pak se strachem zvoní na Leonův zvonek mi běhal mráz po zádech. A tento pocit se mi v průběhu filmu několikrát vrátil. Není pochyb, že už tehdy byla Natalie Portman skvělá herečka a bylo jasné, že se o ní ještě hodněkrát uslyší. Absolutně nic mi na tomhle filmu nechybělo. A byla jsem překvapená že i thriller může být místy tak citlivý.

Chalupáři (1975) (seriál)

Kemr a Sovák -> smekám!

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Vždy mi to zpříjemní vstávání. Spogeboba jsem si oblíbila hned při prvním díle. Jeho a Patrickovi situace miluju !