Pianista (2002)

Pianista je pro mě velký filmový zážitek. Adrien Brody si zaslouží obrovskou poklonu! Mnoho scén se mi nenávratně vrylo do paměti. Hlavně jedna .. jak Wladyslaw hraje na piano, jak dělá že hraje .. Pro mě jedna z nejdojemnějších scén celého filmu. Nebudu Pianistu srovnávat s Schindlerovým seznamem, protože bych musela ubrat na hodnocení a to se mi opravdu nechce. Miluji tento film a klidně přehlížím jeho drobné chyby.

The Road Runner Show (1966) (seriál)

Kojot neodmyslitelně patří k mému dětství. Vím, že mě tenhle seriál dokonale pobaví v jakémkoli věku. Těžko bych hledala lepší pohádku pro děti. Nemůžu dát méně než plný počet.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Pohodový seriál, který mě vždycky špičkově pobaví. Každá postava mi hned přirostla k srdci. Naprosto miluju Earlovi košile, jeho situace, jeho hlášky. Všechny díly jsou skvělé a navíc tohle je jeden z mála seriálů, na které se můžu dívat i v českém znění. Takže to shrnu -> Jmenuju se Earl = perfektní postavy, skvělá hudba a originální zápletky. Jo a na té karmě beztak něco bude!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Ani si nevzpomenu, kolikrát už jsem viděla všechny řady. Simpsonovi jsou neodmyslitelná část mého života, mého každodenního života. Téhle rodince prostě musíte podlehnout. Je pravda, že nejnovější série už nejsou to, co to bývalo dřív, ale nic nejde držet na bodu dokonalosti pořád. Já budu ale těmhle žluťasům věrná navždy.

Přátelé (1994) (seriál)

Někdy v 8 letech jsem se zamilovala a ta láska trvá doteď. Přátelé jsou pro mě věční.

Mrazík (1964)

„Ha, Ivan!“ Každý rok se na to s radostí dívám znovu. Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek.

Ospalá díra (1999)

Atmosféra celého filmu mě dostala. Věčné mlhy, tma, zima. Musím se přiznat, že jsem se někdy opravdu bála. A Johny Depp? Opět zahrál svou roli na výbornou.

Život (2009) (seriál)

Ani nejde dát méně jak 5 hvězd.

S čerty nejsou žerty (1984)

„Je to rebel! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!“ Tuhle pohádku řadím mezi nekrásnější a nejlepší co jsem kdy viděla. A navíc se u ní i dobře pobavím.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Myslím si že snad neexistuje nikdo, kdo by neznal Mr. Beana. Můžu se na to dívat pořád dokola a vždy se budu smát jako bych to viděla poprvé. Jeho příhody jsou prostě legendární.