Orel Deváté legie (2011)

Ze začátku se mně to celkem líbilo, když byl film tak uprostřed váhala jsem jestli to má cenu dodívat se, abych se přiznala válečné filmy nějak v oblibě nemá, ale na film jsem se dodívala jen kvůli Channingovi Tatumovi a Jamiemu Bellovi. A jsem ráda že jsem se na film dodívala až do konce. Přesvědčilo mě to že i válečné filmy mohou být povedené. Prostě úžasnej film.

Captain America: První Avenger (2011)

Klasický film, který má komiksovou předlohu. To prostě nikdy neomrzí. Film se mně celkem líbil, ale prostě na takovýho Supermana a nebo Iron mana to opravdu nemá. Nejvíc mě překvapil Howard Stark, což je vlastně otec Tonyho Starka - Iron mana. Líbí se mně jak jsou ty komiksy propojené. A že si Starka zahrál Dominic Cooper, proč ne.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Tento díl byl podle mého nejslabším filmem z celé série. Hrdě se pyšnil že je v 3D, i když jich tam opravdu moc nebylo. Ale i tak tento film patří k filmům, které mají největší tržbu, čemuž se opravdu divím. Dva hlavní herci odešli a jejich jedinou spásou bylo že jim Johny Depp alias Jack Sparrow zústal. Ale vážně ten film byl strašnej.

Voda pro slony (2011)

Ten film se mně opravdu moc líbí. Ale děj je mi strašně povědomí a využívá se pros spousta filmů, nemyslím tím zrovna z prostředí cirkusu, ale to že se do sebe dva zamilují, ale nastane nějaký problém, který se daný pár snaží vyřešit. Ať už to dopadne dobře nebo špatně, je to vážně pořád to samé. Ale to asi bude takové pořád. Film má skvělé obsazení a to v první řadě Robert Pattinson, který se už navždy musí smířit s tím že je to upír Edward Cullen a Reese Witherspoon, která je prostě Pravá blondýnka.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Prostě úžasné. Oproti první části, která byla tak nějak nudná se mi tento díl jeví jako velmi vydařený. Tímto posledním dílem se ukončila celá série Harryho Pottera. Od chvíle kdy se Harry Potter poprvé objevil na filmových plátnech se ledacos změnilo. V sérii můžeme viděl jak se postavy vyvíjeli, jak rostli a Harry Potter rostl s námi. Velké finále na které se už těšil každý a to smrt Lorda Voldemorta i v tuto chvíli platí že dobro vítězí na zlem a jsem ráda že to J.K. Rowlingová tak udělala a hlavně že nezabila hlavní postavu. Je to divné ale jedna velká kapitola mého života se ukončila právě 14.7.2011.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Úžasné. Takto lze jedním slovem popsat tento díl. Podle mého je to nejlepší díl z celé série. Film se dá rozpůlit na dvě části, ta první je svatba a líbánky - tato část mně připadne jako typická romantická komedie. Ta druhá část je od okamžiku když Bella zjistí že je těhotná, film najednou nabude na rychlosti, napětí atd.. Celkově se mně film zdá velmi povedený. Jen doufám že i druhá část bude taky tak skvěla. Snad to nebude jako u Harryho Pottera, rozdělili jej na dvě části a ta první stála opravdu na dvě věci, ale ta druhá byla super. Doufám že nás Breaking dawn part 2 překvapí.