Probudím se včera (2012)

Konečně český film, u kterého jsem se hodně nasmála. Ono v poslední době se tem čechům s těma filmama moc nedařilo. Ale samozřejmě i tento film měl své mouchy. Za tu největší chybu bych označila způsob, jakým se vrátil do minulosti, to bylo na český film opravdu hodně Sci-Fi. Ale jinak musím pochválit Jirku Mádla, který se té role ujal jak nejlíp to šlo. A pak taky jeho filmové rodiče - Svatopluk Skopla a Ljuba Krbová - ti byli prostě super.

Milionář z chatrče (2008)

Když jsem si přečetla název filmu, myslela jsem si že to bude ten klasický, hvězdně obsazený romanťák. Ze začátku mě to celkem zklamalo, ale na konci jsem zjistila, že to není vůbec špatný film, jak ze začátku vypadá. Danny Boyle podle mě dokázal nemožné, film má takový úspěch a ani k tomu nebyly třeba hollywoodské hvězdy.

Navždy spolu (2012)

Tento typ filmů mě prostě nikdy neomrzí. Prostě ten klasickej romanťák okořeněný trošičkou toho dramatu. Ale jinak pěkná podívaná.

Comeback (2008) (seriál)

Jeden z opravdu mála seriálů, které mám ráda. Comeback je prostě super, konečně nám TV Nova ukázala, že umí natočit i něco jiného než nějakou, s prominuťím, sračku z města - Ulice nebo sračku ze špitálu - Ordinace. Comeback je prostě vyvedený sitcom. Až do této doby jsem nějak nemusela herce Martina Dejdara, ale jako Ozzáka ho miluju.

Helena (2012) (seriál)

Na Nově zjistili, že se tento druh humoru divákům líbí a proto natočili, podle mě úspěšný, seriál Comeback, ale to jim nestačilo a tak šli ještě dál a rozhodli se natočit seroš jménem Helena. Fájn, je pravda někdy se tomu zasměju, ani herecký kolektiv není tak špatný a to je důvod, proč tomu dávám 1*.

Zrození Planety opic (2011)

Něco tomu filmu chybělo, některé scény s opicemi byly až moc dlouhé, ale i tak se mi ten film prostě líbil. Kdyby tam nebyl skvělí herec James Franco, moje hodnocení by bylo určitě nižší, nevím, on je pro mě prostě PAN herec. Jen mě mrzí, že tam nedali větší prostor Tomovi Feltonovi, který se role "zlého kluka" zhostil na jedničku, bodejť ne, když 10 let hrál toho zlého a zbabělého zmijozelského kouzelníka. I David Hawlett by si zasloužil větší prostor. Ale jinak proč ne, sem tam se mi i zatajil dech.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Upíří deníky jsou svým příběhem celkem podobné sáze Stmívání, obě dvě ságy nám prostě dokazují, že upíři jsou poslední dobou prostě IN. Jediná výjimka je, že zde si alespoň autorka nedělala srandu z upírů, naštěstí tu totiž upíři mají ty nám známe vlastnosti. Jsme prostě zvyklí na to, že se upíři zabíjí dřevěnými kolíky, bojí se slunka atd.. Ve Stmívání jsou tvrdí jako beton a místo toho, aby na slunci shořeli se třpytí jak kdo ví co. Je prostě fajn, když si nikdo nepohrává s "fakty".

Redakce (2004) (seriál)

Sice žádná sláva, ale je to jeden z mála českých seriálů, na který se vydržím dívat až do konce.

Ulice (2005) (seriál)

Sice kvalita nic moc, ale na to že je to ta klasická soap opera se sem tam na nějakej ten díl dá podívat.

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Má k tomuto nějakou cenu něco psát ? Je to asi nejhorší pořad, který mohla ČT natočit a nejhorší je, že se na to lidi stále dívají a natáčejí se nové díle. Ester Janečková je opravdu příšerná, nesympatická, vůbec se tam nehodí. ČT jde opravdu se svojí kvalitou strmě dolů.