Nepřítel před branami (2001)

Jedná se o nejlepší válečný film co jsem viděl.Labužnílům 2světové doporučuji

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Úžasný snímek v podání Tima Burtona.Něco tak šíleného vymyslet a ještě sklidit úspěch,hm pěkný to pokus:-)

Chalupáři (1975) (seriál)

Snad nejoblíbenější seriál Československa

Malí kriminálníci (1995) (TV film)

Nikdo se nerodí s přirozeným sklonem ke zločinu. Příběh až otřesně pravdivý. Zločinnost mladistvých je jedním ze společenských jevů, které vždycky byly a jsou krajně znepokojující. Lze totiž jen těžko předpokládat, že kriminální sklony byly těmto dětem přirozeně vrozeny. Nejčastějšími příčinami mladistvé kriminality je zanedbání péče ze strany dospělých. Položíme-li si u každého z jednotlivých případů otázku, proč k němu došlo, zákonitě se nakonec musíme ptát, koho vlastně soudit.Des by mohl být úplně normální kluk, dokonce se zvláštním výtvarným nadáním, kdyby... Zdánlivě je sice všechno relativně v pořádku - žije v domě s matkou a babičkou, ani jedna z nich však není schopna se postarat ani o sebe, natož o něj. Des žije prakticky na ulici, je šéfem bandy stejně starých výrostků a provozuje vandalství a loupeže všeho druhu, za což nakonec putuje do diagnostického ústavu. Zde se setká s jediným dospělým člověkem, se kterým je schopen se sblížit - s citlivou a vnímavou psycholožkou. Ani to jej už však nezachrání. A to ještě neoslavil dvanácté narozeniny...100%

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Nejlepší komediální seroš jaký znám.Husté hlášky skvělá rodina není co dodat prostě Cool :-)

Přežít! (2005) (seriál)

Krásné příběhy o tom co je člověk nucen udělat a vydržet aby přežil nemožné. Fascinující seriál nemá to chybu

Metráček (1971)

Tomuhle se nedá odolat když to hraje v televizi naprosto parádní sportovní film v československu co vznikl