Dvojník (2022)

Mne sa to teda celkom pacilo, uplne sko keby som pozerala diel z Black Mirror, malo to aj vtipne momenty kedy som sa dobre pobavila a zaver no, ako inak….poviem len ze som to cakala. Ale za mna fajn.

Knihy smrti (2020)

Vau dost dobre pribehy ! V poslednej dobe hadam najlepsie co som videla. Mozno som to prepalila s tym plnym poctom hviezd, ale fakt sa mi to pacilo a to uz je k hororom u mna co povedat, vela je brakov, ale tieto na prvy pohlad odlisne pribehy boli perfektne prepojene, pozerala som sama v noci, tak som sa obcas aj neprijemne bala :D  Nechybalo tomu napatie, hroza, lakacky, krv a putavy dej. No co viac si mozem priat….

Zlo si umí počkat (2023)

V tomto horore si clovek nemoze byt nicim isty a navyse tu nejake sablony vobec nefunguju. Niektore veci sa vobec nedozvieme, niektore pomaly ku koncu, ale to vobec neva, pretoze je to vyvazene inymi javmi, ktoré aj mna prekvapili. (Nechcem prezradzat) Postavy sa nespravaju logicky, ale sú to sedliaci, statkári, takze toto mne na nervy neliezlo, ratala som s tym. Trochu som sa bála, takze odporucam !

Sleep (2023)

Super, bolo to vtipné aj napínavé aj psycho. Mladý pár rieši manželovu poruchu spánku a námesačnosť, ktorá sa uz vymyká kontrole. Manželka sa nevzdáva a bojuje čo jej sily stačia, no  nezájde príliš ďaleko…..? Osviežujúce, po dlhšej dobe konečne.

Ozvěny (2022) (seriál)

Zaciatok ma celkom vtiahol, ale bolo to poriadne becko, co sa tvari ako prvotriedne mystery-krimi-drama. Priveľa wtf momentov (kedy mi liezli oci von ako pani serifke) ci si robia srandu. Pribeh bol pri tom dostatocne zaujimavy, ale prepchali to chujovinami a obcas zabudli vystrihnut nepodarene zabery a sceny, co mi dost vadilo. A ten koniec ? Typek ich rozpozna podla vone, vedel to cely cas a na konci zahlasi ze uz nevie ktora to je…..ach

The Deep House (2021)

Super super super a tlieskam !!!! Originálne, strašidelné a napínavé. Mne osobne sa film veľmi páčil a nič podobné som ešte nevidela. Možno by sa čosi našlo, čo tomu vytknúť, ale ja nechcem nič. Dostala som všetko čo som chcela.

Noční koupání (2024)

Chceli sme ist vecer do kina a iný nedavali, vsak skusime tento horor….mozno prekvapí…uhm, naposledy som pindala na den vdakyvzdania ? Velice sa omluvam. Tam viem čo mi vadilo, aj sa páčilo. Tu? Vôbec, nuda, pribeh o ničom, ani do pozadia si to nezapinajte. Ked chcete vidiet pekne podvodne zabery + origoš horor, dajte si radsej deep house,

Saltburn (2023)

Fuu, ja neviem......niektoré scény šokujúce, ale trochu priveľa pozlátka a po smrti som vedela kam to bude celé pokračovať a ako to bolo. Talentovaný pán ripley sa mi páčil viac. Chápem tých čo to vyzdvihujú, aj tí, čo ich to tak neočarilo, ja som s nimi.

Separation (2021)

Meh, zase jeden z tych hororov co sa snažia tváriť strašidelne a temne. Skôr taká rozprávka mi to prišlo. Dve hviezdy dávam len kôli strašidlám, boli fakt pekne spracované - či už hračky, či bubaci v dome. Inak úplne zbytočné to pozerať pre hororových fanúšikov.