Kostlivec (2023)

Nechápem prečo tomuto dávajú ľudia vysoké hodnotenia. Film asi taký, že v sekunde, ako som vyšla z kina som zabudla o čom to bolo. Ešte že to bolo v rámci firemnej akcie, inak by mi bolo sakramensky ľúto vstupného. Strašiak bol úplne odveci, príbeh nič moc, ničím originálne, nuda.

Megan is Missing (2011)

Bolo to hrozne ! Bolo mi z toho zle. Začiatok sa vliekol a ja som cítila skôr smútok aké až moc "pokazené" môžu dievčatá byť už v takomto mladučkom veku.  Potom od fotiek FBI mi prešiel mráz po celom tele a ostala som vydesená a zhrozená a tento pocit už len pretrval do konca. Posledná pol hodinovka ma úplne rozobrala a nezabudla som na tento film ani po dlhšej dobe.(bohužiaľ) Najhoršie je asi to, že je to točené veľmi reálne a inšpirované skutočnou udalosťou. A všetci dobre vieme, že presne takéto veci sa dejú aj práve teraz niekde na svete ☹️

Renfield (2023)

No konečne sa vyplnilo Nickymu po Vampire Kiss byť ten ozajstný upír !!! :D bolo to super zábavné, páčili sa mi bojové scény, striekanie krvi a vnútorností - tak ako to mám rada. Na nudu nebolo čas a film mi ušiel extrémne rýchlo. Páčilo sa mi tiež, že to nebola vyslovene komédia a zároveň sa to nehralo na príliš vážnu vec.

Randál (2023) odpad!

Chujovina na entu. Neznášam, keď sa niečo tvári ako rádoby mysteriózny, trochu umelecký film, čo ponúkne niečo  zaujímavé  a rozprúdi v divákovi neistotu - no zároveň záujem....toto bol čistý odpad a jediné, čo to vo mne rozprúdilo je trávenie a chuť vylučovat...tento odpad z hlavy. Zabitý čas...hlavná postava vrcholne nesympatická a ostatné tak isto nič moc. Príbeh 0, originalita 0, herci -0, prostredie 2, hudba 1, vtip 0, napätie -0. Nemalo to absolútne nič čo by vôbec stálo za zmienku. Je toľko dobrých/lepších filmov.

Barbar (2022)

Páčilo sa mi to, bolo to poriadne napínavé a od začiatku mal tento horor moju pozornosť. Čakala som kam sa to až postupne vyvinie. Áno, postavy sa chovali aj nelogicky a miestami som sa musela smiať, ale prišlo mi to tak nejak uveriteľne, že asi by som na ich mieste robila rovnaké chujoviny. Poctivé 4* si to určite zaslúži, konečne niečo fajn na čo sa dalo pozerať :)

Lockwood a spol. (2023) (seriál)

Mne sa to páčilo, sympatické postavy aj ich britský prízvuk mi sedel, pekne intro a zaujímavé univerzum. Vidno, že to bolo podľa kníh. Nie je to síce úplne za 4* ale 3 sa mi zdá tiež málo. Kľudne by som pozrela ďalšiu sériu.

Polibek upíra (1988)

Čože akože :D .....Nikolas si to dobre dával, lebo tento film mi spôsobil naozaj silnú škálu pocitov. Od úprimný smiech až po smútok, ľútosť, hanbu, zhrozenie. Veľmi ťažko tento film opisovať. Najlepšie sadnúť a pustiť si, užiť tú jazdu one man show. Mám zmiešané pocity, ale páčilo sa mi to. Určite jeden z filmov o ktorých by som sa rada porozprávala a vyzdvihujem Cagea, ozaj sa upustil z klietky :D

Pekelná díra (2022)

Bolo to fajn, celkom slušná atmosféra, dobre temné prostredie aj záver sa mi veľmi páčil. No na 4* to za mňa úplne nebolo. Ako jednohubka stačilo, raz ma aj skoro natiahlo :D

Deadstream (2022)

Bolo to super, ja som sa bavila, páčilo sa mi to moderné poňatie, kde išlo o postavu streamera, ktorý je schopný pre obnovu svojej slávy a followerov zájsť až za hranicu zdravého rozumu a riskovať vlastný život....a o ten mu teda pôjde. Bolo to strašidelné aj smiešne zároveň a hlavne ma to nenudilo do samého konca.

The Strange Thing About the Johnsons (2011)

Náhodne som na tento krátky film natrafila cez video kde dievčina opisovala, že to bolo strašné a už to nikdy nechce vidieť + komentáre ľudí podobným smerom že prečo to vôbec pozerali atď....musím povedať že som čakala viac. Popri tom všetkom, čo som už videla, toto so mnou takmer nepohlo, skôr som sa zasmiala alebo krútila hlavou. Ja by som tam každého prepleskla lebo všetci boli je***ti a zaslúžili by si po hlave na spamätanie 😄 ale inak vôbec nie som agresívna, len toto ma ľahučko až vytočilo.