Chudáčci (2023)

Bolo to…zaujimave. Nie som fanusik tohto filmu a naozaj na pocudovanie nerozumiem preco je z neho odvarenych tolko ludi. Presne ako z barbie. Pre mna sklamanie. Homar a posvatny jelen sa mi pacili, no toto….fakt neviem co si o tom mysliet. Chapem pointu aj hlbku a dialogy sa mi pacili tiez avsak to bolo ‘celé bezútešné’ pre mna. Velmi hrube a explicitne, plne sexu a to mi asi vadilo. Pekna kamera, pekne prostredia, ciernobiela linka a potom mega farebne, krasne kostymy, hudba sa mi nepacila, bola mi priam neprijemna. Mozno keby som to nepozerala sama sa aj viac zasmejem, no zial. Bellu som nezrala tak ako vacsina ludi tu. Za mna tento film rozhodne skvost nie je, aj ked je zaujimavy, to sa musi nechat.

Jako hrob (2023) (seriál)

Zabudla som toto ohodnotit hned po videni, koniec si uz nepamatám, jediné, čo sa mi vybavuje je tá psychologicka co si stale robila dobre pri zaberoch hlavnej postavy a bola nadržana. Liezla mi na nervy :D a prišlo mi, ze by potrebovala psychologa…potom tam bola zdlhavaaa pozorovacka, sledovacka, natahovali to uplne zbytocne. O nicom.

Bod obnovy (2023)

Som príjemne prekvapená. Toto sci-fi bolo naozaj na celkom vysokej urovni, ešte keď viem, že to bola Česko/Slovensko/Polska produkcia. Sto x lepšie ako vsetky tie nasilu vtipne komedie s obkukamymi hercami. Pekna hudba, pekna kamera, herci boli fajn aj s hlavnou postavou a pribeh sice nic svetoborne, ale vobec mi to nevadilo. Len tak dalej.

The Dark and the Wicked (2020)

Perfektne atmosférické ! Ten ťaživý nepríjemný pocit pretrvával celý film. Strašenie a des postupne gradoval. Veľa sa tu nevysvetlilo, dostali sme jeden priestor, par hercov, par informácií a perfektne to fungovalo. Ist na toto do kina, tak sa tam poseriem. Škoda :D  Videla som to o 4 roky neskor, oblecenie ušetrené :D

Dvojník (2022)

Mne sa to teda celkom pacilo, uplne sko keby som pozerala diel z Black Mirror, malo to aj vtipne momenty kedy som sa dobre pobavila a zaver no, ako inak….poviem len ze som to cakala. Ale za mna fajn.

Knihy smrti (2020)

Vau dost dobre pribehy ! V poslednej dobe hadam najlepsie co som videla. Mozno som to prepalila s tym plnym poctom hviezd, ale fakt sa mi to pacilo a to uz je k hororom u mna co povedat, vela je brakov, ale tieto na prvy pohlad odlisne pribehy boli perfektne prepojene, pozerala som sama v noci, tak som sa obcas aj neprijemne bala :D  Nechybalo tomu napatie, hroza, lakacky, krv a putavy dej. No co viac si mozem priat….

Zlo si umí počkat (2023)

V tomto horore si clovek nemoze byt nicim isty a navyse tu nejake sablony vobec nefunguju. Niektore veci sa vobec nedozvieme, niektore pomaly ku koncu, ale to vobec neva, pretoze je to vyvazene inymi javmi, ktoré aj mna prekvapili. (Nechcem prezradzat) Postavy sa nespravaju logicky, ale sú to sedliaci, statkári, takze toto mne na nervy neliezlo, ratala som s tym. Trochu som sa bála, takze odporucam !

Sleep (2023)

Super, bolo to vtipné aj napínavé aj psycho. Mladý pár rieši manželovu poruchu spánku a námesačnosť, ktorá sa uz vymyká kontrole. Manželka sa nevzdáva a bojuje čo jej sily stačia, no  nezájde príliš ďaleko…..? Osviežujúce, po dlhšej dobe konečne.

Ozvěny (2022) (seriál)

Zaciatok ma celkom vtiahol, ale bolo to poriadne becko, co sa tvari ako prvotriedne mystery-krimi-drama. Priveľa wtf momentov (kedy mi liezli oci von ako pani serifke) ci si robia srandu. Pribeh bol pri tom dostatocne zaujimavy, ale prepchali to chujovinami a obcas zabudli vystrihnut nepodarene zabery a sceny, co mi dost vadilo. A ten koniec ? Typek ich rozpozna podla vone, vedel to cely cas a na konci zahlasi ze uz nevie ktora to je…..ach

The Deep House (2021)

Super super super a tlieskam !!!! Originálne, strašidelné a napínavé. Mne osobne sa film veľmi páčil a nič podobné som ešte nevidela. Možno by sa čosi našlo, čo tomu vytknúť, ale ja nechcem nič. Dostala som všetko čo som chcela.