Velká ryba (2003)

I když je to místy poutavé, tak je to takové psycho(fakt), že opravdu asi nedám víc. Po skončení mi nebylo hezky, ale dost úzko. Přinejmenším je to prostě obrovská metafora/pohádka na život. Ale já říkám..no a co? Burton není můj šálek kávy.

Ghost in the Shell (1995)

Viděna japonská verze s anglickými titulky. To bylo peklo.Jasně nakonec jsem se dozvěděl, že to vlastně nebyli roboti, ale cyber lidé, zhackovaní..hm a co jako? Dobře možná jsem nepochopil kecy typu, že stroj se nikdy nezmění v koně nebo co, ale ani ty scény někdy na sebe mi nedávaly smysl. Nepochopil jsem ten film a navíc to byla ukrutná nuda. Otázka duše a umělé inteligence je podána tak nudně, poeticky a nezajímavě, až si cením filmů jako je AI umělá inteligence a jiné. Jediné, co na filmu dává smysl je: "DNA nie je nic ineho nez program vytvoreby tak aby zachoval sam seba" Hacknut pocitac je nic ale hacknut cloveka ovladat ho a vztvorit simulacie na jeho ovladanie." Jasně, ale proč tak složitě? Koho sakra zajímá, že Matrix nebyl tak novátorský a nechali se inspirovat? Abych jen nehanil. myšlenka je to skvělá(je DNA vlastně informace stvořená..kým? Takzvaným Bohem?). Ale film je to hrozný. PS: Vizuál je promakaný a hudba taky dobrá.

Holy Motors (2012)

Tohle by mělo mít vlastní škatulku. Kdyby se film chtěl popsat tak by asi řekl: "Ahoj, jsem umělecky natočený, obsahuju pěknou hudbu, jsem hloubavější než kdejaká básnícká povídka a hlavně jsem o ničem. Jestli máš rád art a hloubavé kecání a nevadí ti, že jsem o ničem, tak si mě pusť a nekompromisně mi napař pět hvězd." Film za trest? To sedí. :D

Beyblade (2001) (seriál)

Pokémon, pak Digimon a nakonec Beyblade byly seriály, kvůli kterým jsem vstával v sedm ráno a to jsem spáč jako duha.Hodnotím to z dětského pohledu, protože to je seriál pro děti. Nechápu vás. Co je na tom vymývárna mozků u děcek? Žádnou politickou agitku jsem tam neviděl. Bože, ty to vidíš, jací debílci tu píšou. Asi si pustím geniálního krtečka, protože ten děckám zvyšuje IQ. :) PS: Díky těmhle seriálům většina lidí ví, že nějaké posrané anime vůbec existuje.

Pokémon (1997) (seriál)

Co je na tom tak odpadového? Proč tak shazujete animé pro děcka? Jako protipól těch zbytečných odpadů je moje hodnocení.

Eurotrip (2004)

Mi scuzi!. :D Fanoušci Manchesteru U. v Londýně..nevím jak daleko je tahle zrůdnost od pravdy(nenechte se mýlit mým současným pobytem, já MU nesnáším). :D Sakra tolik českých herců...hádejte, kdo si zahrál frantíka s fotbalovým dresem, kterého honí Manžestráci. :)) Zahrála si tam i Xena. .)) A chudáci slováci(i když samozřejmě záměrně prezentovaná mylná doměnka Amíků, jak vypadá Slovensko). :)) PS: Když slyším vandersexxx, tak dostávám nehorázné záchvaty smíchu. :))) PPS: Ona je to dokonce chytrá komedie. SCOTTY DOESN´T KNOW!!

Mrtvý sníh (2009)

Není nad to, když si nadržená kundička jde užít s buřtíkem, co si právě utřel prdel po svém průjmu. :)) Ne upřímně bych si tu scénu zahrál místo toho prasečáka. :)

Far Cry (2008)

Ta hudba a hlavně ta kamera. :D Jak tohle může být v modrých číslech. :)) Uwe Boll je mistr odpadu...tak blbý, až je to vtipný. :)) Guilty pleasure. A ono to je vážně docela zábava. Ovšem horšího střihače a kameramana jsem snad neviděl. Jinak.."To je pistole?" :)) "Od ní dál, je to mrcha"..a jiné perly,které zaručeně pobaví.

Kurýr 3 (2008) odpad!

Hrom do tebe Megatone(nejsi ty náhodou nějaký auto z Transformerů?). Ještě jsem sám sebe neviděl tak znechuceně sledovat akční scény. Střih(a nejen on, celé je to hnusně natočené) mi způsobil bolest hlavy a nasrání na maximum. Navíc mám jedno zbožné přání...prosím, aby už nikdy, nikdo netočil film v prostředí Ukrajiny, Běloruska, Rumunska a podobných ODPORNÝCH destinací. Paříž(Praha) už taky není cool. To raději budu sledovat Jasona Stathamam jak bije hobity ve Středozemi. PS: Srdce mi neodlehčí ani ten dvojmetrový frajer, protože jsem to viděl v českém dabingu. PPS: Spočítal někdo té pizdě kolik má na xichtě pih?

Kmotr (1972)

Naprosto skvělé. A vidíte, že to jde....geniální hudba, herectví a hlavně to má i příběh(3 hodiny jsou teda sice síla, ale v tomto případě..). Co na to Kubrick? Asi už nic, co? Ale přiznám se, že Al Pacina jsem ani za boha nepoznal. V oblíbených proto, že bych rád ukázal, že i když miluju akci a vymyšlený svět, tak mám úctu k poctivé filmařině s kvalitními herci a dějem.