Atlas mraků (2012)

Sice to nakonec vyzní(sorry, měl jsem napsat, že to JE prvoplánová agitka) jako agitka na toleranci k jiným rasám, pohlavím, gayům apod., ale budiž. Taky si nemyslím, že by to dávalo nějak extra smysl...prostě tam bylo jen to propojení(tak byli i v jiných životech a co jako?), ale pointa tam NENÍ! A chudák Weaving byl snad ve všech životech svině. To bude karma kurde. :)) Hodnocení sníženo na tři..protože Hobit byl lepší a tohle si to nezaslouží. PROČ SI FILM NEZASLOUŽÍ PŘÍZVISKO KULTOVNÍ A PROČ MAXIMÁLNĚ PRůMĚRNÉ HODNOCENÍ? Neo Soul byl super, ALE ta podoba Nea z Matrixu a hl. hrdiny zde je tak znatelná(boj za svobodu...haha), až trapná, že člověk si jen v duchu řekne...hmm, dostali do rukou dobrý námět(nevymysleli to), aby tam cpali kopírku Nea, to je to trošku slabota, ne?. Když tak nad tím uvažuju, tak co opravdu stálo zato v tomhle mega mixu byl jen Neo Soul, který bych si užil jako samostatný film(a prosím bez té otřepané revoluce, otrokářství a podobných sraček jako z matrixu). PS: A že to je nekomerční a nepodbízivé? To jste mě pobavili. :D:D

Sám doma (1990)

Viděl jsem to milionkrát a pořád to je jedna z nejlepších "pohádek" na vánoce. :)) Dokonce i dabing je asi lepší než originál. :)

Bídníci (2012)

Tenhle svět nikdy nepochopím. Otravné křepčení, kýčovitost, trapnost, nuda....dere se mi na jazyk zpívající verze od Rosalindy Pilcher...ale nemůžu to hodnotit, když tohle ze srdce nesnáším. Jednoduše tohle se jedněm hnusí, druhým líbí...Ovšem jednou a navždy - muzikál nepatří do kina, ale do divadla!

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Krásná a malebná pohádka s kupou Jacksonovy fantazie a jeho nesmrtelného kumštu. Ale na pět hvězd to nemá(spíš slabší čtyři). Ovšem ta nostalgie...hltal jsem to. A jsem rád, že Hobit není jenom to, co bylo v knize, ale že se můžu těšit snad na něco víc. Navíc já prvně slyšel Radegast a myslel jsem, že tam hraje i náš bůh piva.:)))

Bourneův odkaz (2012)

Prvních třicet minut zbytečných a nezáživných. Pak se rozjede staré známé Bourneovské schéma, které neurazí a konec na Filipínách je velmi solidní. Ovšem solidní akce na konec nemůže vytáhnout film z průměru. Jeremy i Rachel měli lepší role(tyhle jim nijak extra nesedly) a o Nortonovi netřeba mluvit. Cucání Bournovského univerza? Jak je libo..je mi to fuk, ale tohle nemělo ty správné koule. Příběh poměrně béčkový. Tři hvězdy a nazdar.

Divoši (2012)

Poctivá filmová práce...to jakože bych Olivera poplácal po ramenou, to jo. Krom pár výtek jsem si jenom postesknul, že musím v Anglii sakra něco pošetřit, abych se pak mohl podívat do Kalifornie, na Floridu..no prostě já tu Ameriku zbožňuju a někdy jen tiše závidím(například to počasí, dům..):)) Ale doprdele s kolonkou akční mě neserte...:D:D Tenhle film je akční asi jako přednáška ve škole. PS: Del Toro je mexická verze Brada Pitta? :D

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012) odpad!

To nejde jinak. To skoro nešlo přežít. Gaypíří, kokotdlaci a ta parta buzerantů z Říma u které jen čekáte, kdy vytáhnou hůlky a začnou házet avadakedavra(přiznám se, že Harryho Pottera jsem žral). Patetické a trapné dialogy, hrozná nuda a srandovní bitka na závěr. Digitální dítě jako třešnička na naprostý odpad. To prostě nejde jinak hodnotit, protože tohle nemá žádnou kvalitu. Tohle prostě nemůže být v červených číslech, protože na tom filmu není nic dobrého..NIC..ani blbé digitální efekty. Nevím jak moc za to může předloha, ale prostě nedám tomu hvězdu jenom za to, že se tvůrci rozhodli nafilmovat sračku pro náctileté blbky a mladé homosexuály. LItuju, že mě přemluvili na to jít a já utratil 10 liber místo toho abych se minimálně ožral. Čistokrevný odpad.

Dredd (2012)

Už mě neba mutanti ve sci-fi. Už mě neba bezúčelné spomalovačky. A celé to bylo jako slabší zátah.

Zátah: Vykoupení (2011)

Šel jsem na to jako na ačkní řežbu a dostal jsem akční řežbu. Akční orgasmus. A vytýkat tomuhle děj neděj..haha. :D