The East (2013)

3 a půl je asi adekvátní. Zajímavej nápad, horší provedení. Lepší režisér by z takové látky dostal lepší výsledek, ale tady jde asi zejména o sdělení, že jdeme do kundy no.. stejně jsem dopoledne vyhodil nesnědené jablko a pořád netřídím odpad.

Po zániku Země (2013)

a Shyamalan se splachuje dál a dál do hajzlu.. Poslední dobou jeho oblíbené téma jak si zničíme zem a ona si to nenechá líbil je už stokrát zrecyklovaná sračka tentokrát s protekčním spratkem Jadenem, kterej celej film akorát dokurvuje a jeho fotr sedí pro změnu celou dobu někde v hajzlu a má výčitky svědomí, že je bezcitnej čůrák a vlastně že má rád svého syna. No nic, už se asi od Shyamalana nedočkáme něčeho podobného jako Šestý smysl, Znamení nebo Vyvolený. Snad dostane, ale Will rozum a k narozeninám,svátku,vánocům nebo jentak nedoporučí svýho syna žádnýmu filmařovi, který by s ním natočil film a já ho snad mohl vidět.

Podfukáři (2013)

Udělat s takovou sestavou herců Takovou sračku! To je kouzlo a Leterrierovi se to povedlo!

Hansel & Gretel Get Baked (2013)

Tak to jo. Spletl jsem si to s jinou Mařenkou a Jeníčkem, proto jsem si to pustil ani nevim proč dokoukal. Hvězdu dávám za to, že taková píčovina se jentak nevidí a za sexy nadrženou čarodějnici.

Okresní přebor (2010) (seriál)

dal bych 5 hvězdiček, ale nemůžu kvůli nápadu scénáristů, aby Áda neuměl řikat R, což mi přijde jako naprosto stupidní a nepochopitelný jak se to může někomu líbit..

Donnie Darko (2001)

stylizoval jsem se do tohoto kluka, nebo je On já ? doteď nevím, ale něco mě k tomu filmu táhne jako k žádnému jinému, chápu, že ho všichni nepochopí, ale ten komu se líbí, tak ten v něm najde modlu..

Čelisti (1975)

Ještě, že existují DVD, protože jinak bych to musel mít na stovce VHS, abych se mohl pořád koukat..

Samotáři (2000)

Ty vole, to je dobrá muzika... Ty vole, to je film, který by se dal považovat za jeden z českých filmařských klenotů.

Černá mamba (2011)

Bruce Willis nebo někdo na koho máme, kdo nemá Rodrtigueze v krvi to nepochopí..

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

napsáno zde bylo všechno, co věta to perla, tanec Johnyho s Umou to by nás měli učit na tanečních, Tarantinova režie, scenář nelze napodobit, Quentin je jen jeden..