Vlčí žena v Londýně (1946)

Kolekci klasiky Vlkodlaka dvd jsem si kdysi dávno pořídil. Z černobílých starých snímků vyzařuje zvláštní a lákavé kouzlo. Hlavně ta pecková mlha, která všechen ten filmový zážitek umocňuje. She-Wolf of London povzbudila.

Black Adam (2022)

PARÁDY, PŘEHLÍDKY, SPOUSTA VYRAŽENEJCH DVEŘÍ A VTIPNEJ I SMRTÍCÍ BLACK ADAM     Když chceš trochu svěžesti v jinak nepříznivém světě, pozvi Dwaynea Johnsona na slovíčko. Nebudu tady zbytečně vypisovat dalekosáhlý a taky vyčpělý teorie o DC Universe, nehodí se to a nebaví mě to. Nové éra je hold nová éra, pravděpodobně. Jde o to, že smysl pro srandu Black Adam, určitě měl. “To byl sarkasmus, samozřejmě”.  P.S.: Pro Super nadšence, mám doporučení z kinosálu po filmu rychle chvátat domů nemusíte. Zkuste jěště vydržet. Letmý a pozitivní závan jisté naděje, dobře zahřeje.

Holmes a Watson (2018)

Spousta srandy, někdy teda trochu víc přepálený. Ovšem ta bránice se i přesto rozhejbala.

Halloween končí (2022)

Při včerejším nočním promítání mě strach, opět polapil. Na finální Halloweenskou franšízu, jsem čekal celkem dost napjatě. Je fakt, že po tolika letech umírání, strachu a traumatech co zažil Haddonfield. Jsem rád, že tvůrci použili trochu jiný a komornější přístup jak s obávaným a nesmrtelným zlem skoncovat. Pomalu budující atmosféra s poměrně potřebným závěrečným ukončením. Přiznám se, že jsem měl zase v kalhotech. Myšlenka probuzení psychopata, funguje moc dobře. Zlo je tu s námi stejně jako člověk sám, protože uvnitř nás jsou smíchány kousky dobra a zla.

Pozvánka do pekla (2022)

Kdyby nebylo sexy přitažlivé Nathalie Emmanuel, pravděpodobně bych tuto upírskou naplaveninu ani nedopozřel.

Kull dobyvatel (1997)

Kevin Sorbo a plno dobrodružství k tomu.

Hercules v podsvětí (1994) (TV film)

Plno dobrodružství a všemi milovaný Hercules. Část pátá.

Herkules a ohnivý kruh (1994) (TV film)

Plno dobrodružství a všemi milovaný Hercules. Část třetí.