Hercules a Amazonky (1994) (TV film)

Plno dobrodružství a všemi milovaný Hercules. Část druhá.

Ztracené město (2022)

Prostá a dobrodružně pojatá oddechovka. Bullock a Tatum si celkem rýmovali. Ovšem co bych vyzvednul, byl překvapivý Brad Pitt, kterej klepal padouchy jako hrušky ze stromu.

Osudová přitažlivost (1987)

Velmi dobrá a přesvědčivá Glenn Close, Docela jsem ji i ke konci litoval, když si M.Douglas zahrával jako nevěrný a záletnický manžel. Napinavý thriller.

610 metrů nad zemí (2022)

Přiznám se, že i mě by se zamotala kebule tam nahoře. Vlastně i docela napínavý a svým způsobem i šokující. Je ovšem zajímavý, že v dnešní usmrkaný době, kvůli svým sledovatelům vylezeš vstříc takovému nebezpečí.

Včela na mušce (2022) (seriál)

Z mého pohledu dost nevyrovnané. Vtipy už nejsou tolik vtipný. Trochu mě potěšil finální díl, kde Atkinson nachází soucit. Ovšem jen na chvilku.

Vražda na objednávku (1954)

Classic Warner Brothers- Klasická krimi thrillerovka. Výtečnej Hitchcock!!!

Cizinec v domě (1989)

Tak z Garyho Buseye, šel vždycky tak nějak strach. Tenhle snímek má ale slušnej námět, to potvrzuju. Klasika kdy šílenej Busey, pozoruje škvírou mezi prkny domu, svoje nic netušící sousedy. Někde na google se psalo: V roce 1988 měl nehodu na motocyklu a upadl do kómatu, v němž byl 33 dnů. Lékaři mysleli, že zranění bude mít za následek trvalé poškození mozku. Nakonec se však zotavil, vrátil se k filmu a byl aktivní v hnutí za prevenci traumatických zranění. Podle psychiatrů úraz omezil jeho „duševní filtry“, což má za následek, že jedná a hovoří impulsivně.

Deset minut do půlnoci (1983)

Pecka, kterou jsem dřív nepozřel. Excelentní Bronson proti psychopatovi, kterej rád chodí s holou prdelí. Na co je tohle??? To je na honění, přece. Tak to kurva přiznej, ty sráči jeden. Paráda.

Tropická bouře (2008)

Nářez udělá z dítěte jen srábka. Musíš ty kluky hodit do sraček, do džungle. Nick Nolte a Tom Cruise jsou absolutní. Rozsvítíme tu zkurevnou džungli. Kdo neviděl, neuvěří.