Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Bez Charlieho Sheena by to byla jasne nejnudnejsi vec jakou jsem videl!!!

Temný rytíř (2008)

Mam z toho celkem rozporuplne myslenky. Na jednu stranu dokonale realisticke, emocemi nabite...proste skvele. Na druhou stranu preplacane postavami a hlavne temi patetickymi dialogy. Vaham mezi 3 a 4* Ve finale musim rict, ze je to same jako s Bondem (ikdyz ten me zklamal mnohem mnohem vic )...stare komixove kouzlo mizi a nastupuje nova prehnane skutecna podivana. "Why so serious?"

VALL-I (2008)

Nejnudnejsi animovany film jaky jsem kdy videl.

Monolog Juraja J. (2001)

Obyčejný dokument o neobyčejném člověku. Nic víc, nic míň.

Hancock (2008)

Proc ten dabing? Miluju Willa, protoze dokaze udelat i z ty nejvetsi sracky neco...neco nevsedniho. Ale v ceskym dabingu i ty nejvtipnejsi momenty zklouzavali opet zpet k vyse zminovane kvalite. :-( Tesim se na anglictinu!

Wanted (2008)

Dalsi dost zbytecna kravinka od "vizionarskeho" rezisera...Akce tam je dost, ale jinak to nema naprosto nic. James byl tragickej, Morgan jeste horsi...Ve finale se na to da trochu koukat, ale urcite ne poslouchat. Prosim uz ne.

Penelope (2006)

Vtipne, prijemne, kouzelne...Christina Ricci furt vypada na 16 a James v tyhle romanticky poloze s drsnou vyzazi...bajecne.

Kung Fu Panda (2008)

Az to uvidim v cestine tak velmi pravdepodobne za 2** Ted to zachranoval naprosto fantasticky Jack Black. O vtipnosti nema cenu mluvit. Naraz do steny, naraz do steny a opet naraz do steny...trosku jednoduche...pro deti fajn ale jinak nic moc.

Úhel pohledu (2008)

Zajimave myslene avsak trochu nudne. Uhlu pohledu je tolik, ze to az skodi. Ani W. Hurt, a to je muj velkej oblibenec, roli prezidenta neposunul vys nez jen na zklamane Ach jo :( Proc teda 3*? Forest Whitaker je proste borec!

Reportér v ringu (2007)

Nelibi se mi slovo moralita nebo klise, ktere tady ctu. Vzkaz, poselstvi, popripade citova hodnota (rikejte si tomu jak chcete) je hlavnim bodem tohoto filmu. Nejde o nejaky pohled do sportovni novinariny. A uz vubec nejde o "vzkriseni" sampiona. Hlavni linii je vztah mezi lidmi, kteri se miluji (manzel a manzelka, muz a zena). V tomto pripade otec a syn. Drtiva vetsina z nas, se snazi neceho dosahnout. Neceho, cim na sebe upozorni, cim se stanou znamymi nebo cim se nekomu zavdeci. Duvody proc toto lide delaji se ruzni. Jsem ale presvedcen o tom, ze kazdy z nas to dela jenom proto, aby ujistili svoji zenu, pritelkyni, syna ze on/ona je pro ni/neho dost dobry. Pritom ve vztahu, kdy se maji dva lidi radi, se nic dokazovat nemusi. Staci jedine...mit proste rad!!! Omlouvam se za citovy vylev :))) ale nejak to prislo samo . PS: Rezirovat to Ridley Scott...nominace na zlatou sosku by tam byla urcite!!!