Lenka93

Lenka93

3 body

• 27.7.2012  21:18
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Seriál mého dětství. Nikdy neomrzí a navíc ty vtipné hlášky a ta ironie...

• 27.7.2012  21:17
    Las Vegas: Kasino (TV seriál) (2003)

Dobrý seriál ze světa bankomatů, velkých peněz a podvodu. Krásný Josh Duhamel, ale také okouzlující město Las Vegas, fajn oddechovka na nějaké to odpoledne.

• 27.7.2012  21:14
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Ze začátku skvělý a vtipný seriál, později nucené dívání, jak to všechno dopadne, a kdo vlastně bude ta matka. Příliš zdlouhavý seriál, už po 3 serii to mohli utnout, pak už je to jen "nuda", ale člověka to stejně nutí se na to dívat, protože chce vědět kdo to je.

• 27.7.2012  21:11
    Joey (TV seriál) (2004)

Pokud to nehodnotím jako pokračování Přátel, ale jako samostatný seriál, tak je to opravdu skvělé, ale pokud to mám hodnotit jako pokračování přátel, tak nic extra. Ale je to Joey a už jen vidět toho nádherného Matta LeBlanca stojí za to. Pro mě skvělý seriál, ale nesmí se srovnávat s Přáteli. Trochu mě mrzí, že když už do toho "naplácali" minulost Přátel, tak mohli alespon natočit jeden díl, kde by se za Joeym přijela podívat zbylá pětice.

• 27.7.2012  21:04
    Drtivá porážka (TV pořad) (2008)

Pořádná dávka smíchu. Asi mě nikdy neomrzí smát se těm někdy dost nepříjemným pádům. :D

• 27.7.2012  21:02
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Snad jediný kulinářský pořad, který sleduju, a který mě opravdu nadchl. Taky tam mají velkou zásluhu komentátoři Vydra a Boušková, někdy jejich "kecy" opravdu pobaví. A velké plus za skvělý vysílací čas.

• 27.7.2012  20:57

Skvělý pořad, tohle se Američanům opravdu hodně povedlo. Velká hrst napětí a překvapivé konce, to je to, co na tomto pořadu miluju. Konečně opravdu kvalitní soutěž.

• 21.3.2012  15:01
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Ve všech směrech dokonalý Walker, Texas Ranger. Z té jeho dokonalosti je člověku až špatně. Takovýto seriál se nedá hodnotit jinak než, že patří do odpadu.

• 21.3.2012  15:00

Typická americká, romantická komedie. Hlavní hrdinka řeší svůj milostný vztah, do toho se ji vdává její sestra a nesmí zde chybět nikdo „ujetý“, což zde splňuje Shirley Maclaine v roli hrdinčiny babičky. Tento film ničím nepřekvapí, ale ani neurazí. Dobrý film pro trávení volného času, kdy se vám nad ničím nechce přemýšlet.

• 21.3.2012  15:00
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Velmi podařený seriál. Role Dr. House je pro Laurieho jako stvořená. Nedokážu si žádného jiného herce představit v této roli. Ten jeho skvostný sarkasmus a ty jeho neobvyklé vyšetřovací metody, to všechno tvoří tento seriál neobyčejným. Skvěle zvolené lékařské téma seriálu, které je mě blízké, možná dopomohlo k tomu, aby tento seriál patřil k mým nejoblíbenějším.

• 21.3.2012  14:59
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Pro mě nejlepší sitcom, na kterém jsem vyrostla. Při každém dílu mě dokáže pořádně rozesmát, i když ten díl vidím už poněkolikáté. Skvělé herecké obsazení. Jejich výkony jsou skvělé, člověk se někdy až diví, jak to dokážou natočit. V takovémto seriálu jde poznat, že herci musejí být i v reálném životě opravdovými přátelí. Vydrželi neuvěřitelných 10. sérii, za což před režiséry smekám. Natočit tolik dílů, aby nebyly podobné a neustále vymýšlet nějaké vtípky, to chce pořádnou dávku odvahy do takového projektu jít. U Přátel mě bohužel mrzí zpracování Moničiny a Chandlerovy svatby. Když je Joey oddával ve vojenském a pak měl na sobě tu teplákovku, tak to opravdu podle mě trochu přepískli. Ale tady se jedná o pouhé dva díly, jinak přátelé pokaždé excelovali. Tento sitcom si právem zaslouží 5 hvězdiček.

• 21.3.2012  14:59
    Titanic (1997)

Krásný film dokonale zfilmovaný, jak po dějové stránce, tak po stránce zpracování. Cameron se opravdu předvedl. Úžasný děj, který se promění v hroznou tragédii. K tomu ty brilantní herecké výkony, hlavně výkony Kate Winslet a Leonarda DiCapria, kteří si podle mě zasloužili Oscara. Velkou pochvalu si zaslouží i James Horner za skvělé zpracování hudby, která podtrhuje u diváka silný emotivní zážitek z filmu.