ondro1511

ondro1511

Slovensko

• 1.4.2018  17:17
    The White Helmets (2016)

Gratulujme spolu všetci teroristickej organizácii Al-Nusra za to, že získala svojho prvého oskara..

• 22.3.2014  21:11
    Black (2005)

Tak toto je film ktorý si človek pozrie iba raz. Pôsobil na mňa ako jednoúčelový film - so snahou dotknúť sa diváka a uľútostiť ho k smrti. Aj tie typické bollywoodske prvky sa tu pred nami neskryjú. Svoj účel táto dráma možno plní, s takým krivkaním ako sme videli u hlavnej protagonistky ale moc dobrý dojem vo mne nezanechal.

• 8.3.2014  21:20
    Únik (2010)

Po vzhliadnutí tohto filmu musím asi prehlásiť že sa stal jedným z mojich najoblúbenejších, pútavý príbeh, ušitý na chalana čo končí so školou a nemá zozačiatku moc na výber, no nakoniec sa všetko nejako k dobrému obráti. Niekedy sa mi zdá že indovia vedia nakrútit taký film akoby vytrhli scenár z mojho životopisu. Usudzujem že teda vedia aké problémy riešia dnešní mladí ludia, za to si zaslúžia veľmi pekné hodnotenie :) ....

• 18.5.2013  10:50

Je to film celkom bez pointy, viacej vzrušenia som si užil na hodine účtovníctva, ale dávam 2** za to ako vážne to dokázali poňať, z takého nič spraviť pocit že to niečo je...

• 29.9.2012  15:35
    Merlin (TV seriál) (2008)

Vskutku dobrý kúsok,kobylka aj ladiaca mechanika drží svoje struny napnuté :D, možno už len malinko doladiť a máme tu kvalitný výsledok

• 29.9.2012  15:32
    Tajemství Pravdy (TV seriál) (2008)

Toto je výsmech tím ktorí od toho očakávali nejakú dobrú stredovekú tvár, je to otras a naozaj netuším kde to vzalo 70% :D to sa nedá ani pozerať, je natom niečo horšie než na akejkolvek telenovele, možno to že herci dávajú silené výkony ktoré niesu hodnoverné. odpad :D

• 1.8.2012  20:28

Film na mňa pôsobí klasickou priemernou stavbou akčného trilera, nenudíte sa pri ňom ale zas to nieje trhák, čistý priemer, 50%

• 29.7.2012  19:31
    Insomnie (2002)

Pomerne nezáživné, už pri tých menách by človek čakal niečo iné než sledovanie nudného príbehu, ktorý je už od začiatku prezradený. Všetko sa tu točí iba okolo detektívovej nespavosti, o tom ako zhodiť vraždu na iného a samozrejme nesmiem zabudnúť na ortodoxné vyšetrovacie metódy vďaka ktorím som to hneď nevypol. Tak maximálne 25%, videl som aj filmy s menej známym obsadením ktoré si ma dokázali pripútať.

• 17.9.2011  19:09
    Kazatel (2011)

Celkom pekná temná žánrovka, možno atraktívna len pre určitý druh ľudí. A ten ďalší druh by ho nemusel prirovnávať k tým veciam čo padajú do záchodovej misy. Réžo by mohol natočiť aj druhú časť lebo ta prvá sa skončila pomerne nedokončná.

• 20.8.2011  18:22
    Tajemství (2006)

Zaujimavé poslanie prináša film, asi aj má dačo do seba, no budem sa asi opakovat, trošku som mal pocit že sledujem teleshopping. Trošku iné usporiadanie takého dokumentu by bolo lepšie. Ako menej toho istého dokola a možno stvárnený nejaký príbeh profesionálnejším hercom. Film nehodnotím, najprv si počkám čo mi vesmír prinesie.

• 19.8.2011  12:15

Chytlavá tematika, možno blízkej budúcnosti, dobré herecké výkony a hra s logikou. Nieje tam priveľmi nad čím rozmýšlať, tak si pri filme aj človek oddýchne, získa nadšenie z dobre spracovaného filmu a príjemne strávi čas v zvedavosti čo príde. Osobne sa mi film velmi páčil. ...100%

• 31.7.2011  15:41
    Hra (1997)

Tak to bola rana pod pás. Bol som v tom že ho podviedli a nakoniec sa zjavia na streche s flašmi šampanského, a ako by to nestačilo, ešte ten druhý počin s pištolou.Režisér to proste dva krát zabil a ja som to hltal nielen s navijákom. Ak niekto natočil naozajsný thriller, to je on... 100%

• 30.7.2011  15:55

Deep zase humorná kopa ktorá rozosmeje nejedným činom. Jedna myšlienka a trochu dlhý film. Najviac ma dostali tie gulaté klietky hojdajúce sa z útesu v doprovode klasickej hudby, potom už len obyčajný film a kde tu pokus o smiešno ale pozerať sa to dalo.

• 29.7.2011  20:02

Film plný štýlu, emócií, nadhľadu a hľadania. Príbeh osamelej Amélie, ktorá si hneď získa vaše sympatie. Obsahovo to zhrnúť tak som ešte asi nevidel normálnejší romantický film. Úvod a jadro sa niesli v duchu humoru a zvedavosti a záver šťastný a dojímavý. Ku koncu som mal čo robiť aby som nevytopil susedov :D Svojou kompozíciou sa príliš nelíši, ale hlavná myšlienka je originálnosť sama. Za tento jedinečný výtvor dávam 100%

• 28.7.2011  17:36
    Obřad (2011)

Možno trochu menej zaujímavé pre neveriacich ktorí nechcú furt dokola počúvať "Ve jménu Ježíše Krista a ducha svatého..." ale inak podstatu to má celkom zaujímavú, dávam 50 %

• 25.7.2011  10:31

Keď som si film pozrel ani som sa nečudoval takému vysokému hodnoteniu, fakt má čo do seba, je natočený spôsobom vyprávania príbehu a preto možno nieje až tak dotýkavý ale sú tam isté pasáže ktoré chytia za srdce. U mňa to bolo to pivko na streche :) Ani niet dôvodu film kritizovať lebo je to film na správnom mieste.

• 23.7.2011  11:54

Dômyselne prepracovaná dejová línia, zmodernizovanie starého príbehu, vloženie Housovskej geniality a humorné úlety robia tento film veľmi zaujímavým. Film síce nieje dotýkavý ale dokáže vcucnúť do svojho pôsobiska a čas pri ňom strávený určite nieje zbytočný alebo nudný... 85%