Ghost Rider 2 (2011)

No také nemastné neslané....druhé fantasy pokračovanie Johnnyho a jeho horiacej hlavy....keď si spomeniem na ten krásny pocit po zhliadnutí prvej časti, tak z tej druhej ma až zmrazí....dve hviezdy a to len za vizuál ghost ridera....

Ranař (2011)

Príbeh muža ktorému Boh do hlavy moc rozumu nenaložil a tak nešiel v stopách rodičov (lekárov). Ale v stúpil do hry ako tzv. ochranca spoluhráčov. Bitky, súboje, hity atď..... Naozaj vydarený film, ktorý zanechal vo mne príjemný pocit.

The Poughkeepsie Tapes (2007)

Na začiatku som si myslel, že zase raz ďalší dokument a veľa rozprávania, ale nakoniec som bol celkom prekvapený. Kamera a ukážky z kaziet ma až mrazili po chrbte.

Nedotknutelní (2011)

Uplne vynikajúca komédia pri ktorej som sa bavil celých 108 minút. Dojemné a vtipné zároveň.

ATM (2012)

Trojica kolegov sa po firemnom večierku ocitá v bankomatovej búdke (v Amerike majú na to búdky), kde ich uväzní maniak v kapucni. Vnútri sú relatívne v bezpečí pretože chlapík dnu nejde kvôli kamerám. Ale všetci naokolo sú vyčistení. Pre mňa naozaj vydarené a nezvyčajné. Postavy sympatické, napätie bolo.

Laid to Rest (2009)

Žena sa prebúdza v rakve a naháňa ju maník v oceľovej maske....dobré vraždy (s nožíkom sa vyhral) ale herecké výkony nič moc...

Storm Warning (2007)

Párik sa vyberá na výlet na loďke keď zablúdia a dostanú sa do nie veľmi útulného domčeka. Naozaj vydarený horor, na začiatku som si myslel že to bude ďalší klišé horor ( z časti aj bol) ale zvrat bol vynikajúci. Žena sa s nimi pekne pohrala.

Nepřítomnost (2011)

Triciin muž je už 7 rokov pohrešovaný, tak sa rozhodne vyhlásiť ho za mŕtveho. Ako psychická podpora prichádza k nej sestra. Tricia začína mať ''zblúdilé'' sny (manžel sa jej zjavuje na všetkých možných aj nemožných miestach). Začiatok vyzeral ako dobrá duchárčina no potom to prešlo ani neviem do čoho. A hlavná hrdinka absolútne nesympatická.

Haunted Changi (2010)

Klasický horor o strašidelnom mieste zo singapurskej dielne. Odohrávajúci sa vo vojenskej nemocnici. Natáčaný formou dokumentu. Zaujímavé rozuzlenie, hodnotím kladne.