The Divide (2011)

Čakal som niečo iné a nakoniec to bola len banda ľudí zavretých v atómovom kryte. Začiatok je plný strachu, bezmocnosti, a beznádeje. Potom sa ukazujú rôzne správania ľudí v extrémnych situáciách. Ale od hororu to malo naozaj na míle ďaleko.

Exit Humanity (2011)

Veľmi zaujímavý príbeh z 19. storočia, ktorý nám pekne posúva bývalý vojak Edward Young formou denníka. Nie je to horor v pravom slova zmysle, je to putovanie, splnenie poslednej vôle syna. Pritom stretáva rôznych ľudí a čelí nástrahám, nemŕtvym. Ako čerešnička na torte je vynikajúci hudobný sprievod. 85%

La cara oculta (2011)

Asi ako jeden z málo som nevidel trailer, takže prvých 30-40 minút som si vravel WTF??? Ale potom to prišlo, druhá polovica filmu ma dostala. Napätie, atmosféra a ten pocit bezmocnosti, že ste tak blízko a pritom tak ďaleko. Španieli opäť trefa do čierneho.

Projekt X (2012)

Proste nič originálne, film sa točí len okolo jednej veľkej epickej PÁRTY. Toto bolo naozaj moc, traja outsideri chcú urobiť narodeninovú párty pre maximálne 50 ľudí a nakoniec je z toho mega, ultra párty. Tak o tomto môžeme len snívať. A ono to nakoniec originálne naozaj je.

Hrůzná minulost (2012)

Takže tento film ma veľmi potešil a prekvapil zároveň. Po dlhej dobe naozaj dobrá duchárčina so všetkým ako má byť. Strašidelný domček mŕtvej matky, dve dcéry, zmiznutie osôb a tá vynikajúca atmosféra ktorá sa tiahne celým filmom. Odporúčam sledovať po 23:00......

Piraňa 3DD (2012)

Takže máme tu pokračovanie Pirane 3D....viacej srandy, menej strachu. Až na pár ľakavých situácií sa o horore nedá moc hovoriť. Ale určite som sa pobavil (scény s Davidom Hasselhoffom), čo sa týka deja rovnaká sračka ako jednotka. Vidím, že spomalená kamera sa už pchá všade, takže si môžete nadovšetko vychutnať lietajúce pirane, obnažené zadky, odrezané hlavy a to pekne sekundu po sekunde....

Doodslag (2012)

Thriller? WTF? Kde bol ten thriller? Tešil som sa čo pre nás naservíroval tento film z Holandska, ale veľká bieda. Dlho sa to naťahuje, dejovo biedne a ten soundtrack ma priam uspával.

Dračí oči (2012)

Fajnová streetfight akcia s Van Dammom aj keď všetko sa točí okolo Cung Leho. Dobré prostredie gangu, súboje ale príbeh mizerný. 60%

Sket (2011)

83 minút prešlo a nič.....