• Krátkometrážní

Smrtonosná past 3 (1995)

Třetí a podle mého názoru nejlepší díl celé série. Tentokrát se musí Bruce vypořádat s padouchem Saimonem, který chce ochromit New York a navíc je bratrem Grubera, kterého Bruce v jedničce vyhodil oknem z mrakodrapu. Společně se svým nechtěným společníkem Samuelem L. Jacksonem skvěle zapadají do perfektního a na konci nečekaného závěru. A tak Bruce opět krvácí a krvácí.

Smrtonosná past 2 (1990)

Dva roky po veleúspěšném prvním díle se Bruce vrací na scénu ve druhém pokračování Die Hard. Letiště na kterém čeká na svou ženu ovládnou teroristé a opět se rozjíždí kolotoč rvaček, přestřelek a humoru, kterého jsme si tolik užili v jedničce. Havárie letadla která se ve filmu objevila byla serverem MaximOnline.com označena za jednu z nejstrašnějších filmových leteckých katastrof. Film vychází z románu Waltera Wagera 58 minut.

Smrtonosná past (1988)

John McClane jako policajt proti dvanácti teroristům. Jednoduchý scénář, který byl zfilmován podle románu Roderika Tropha Nic netrvá věčně. Film byl nominován na Oscara ve čtyřech technických kategoriích a oblíbili si jej i kritici. Snímek víceméně odstartoval hvězdnou kariéru Bruce Willise ale i Alana Rickmana.

Dellamorte Dellamore (1994)

Tak tohle nebylo ani strašidelné a ani směšné. Ta 1* jen za těch pár zombíků.

Králík po berlínsku (2009) (TV film)

Pohled na historický vývoj města a pomalu se drolící Berlínskou zedˇ králičíma očima kteří jsou naprosto izolovaní v pásmu mezi Berlínskými zdmi. Zůstat izolovaní ještě déle, mohl vzniknout úplně nový druh.

Chaos (2005)

Šílené. To co dělali těm holkam, to bylo vážně moc. A jestli to je podle pravdy, tak je mi z toho zle.

Chalupáři (1975) (seriál)

Každý ale úplně každý zúčastněný herec i když třeba jen s malou rolí byl obrovská osobnost a je naprosto nemožné že by se něco tak úžasného mohlo natočit dnes. Postavu revizora Evžena Humla měl původně hrát Vladimír Menšík ale myslím že Jiří Sovák stejně jako všichni ostatní herci předvedli dokonalou podívanou.