• Krátkometrážní

Rychle a zběsile 5 (2011)

Rychle a zběsile 5? Spíš Dannyho partaci 4. Řev motoru vystřídal zvuk zbraní, přestřelek a zlodějského týmu poskládaného snad ze všech dílů téhle série a fungovalo to skvěle. Prozatím nejlepší díl celé série, škoda jen že to přišlo až na pátý pokus.

Jako zvířata v kleci (2010) odpad!

Původně jsem uvažoval o 1*, ale za ten konec si to nezaslouží. Film je to špatný, herci snad ještě horší a děj? Radši nepsat.

Zpráva o Europě (2013)

Tady mi vadila jedna věc a to opravdu nelogické chování posádky. Ta letí miliony kilometrů daleko s tím, že se můžou spolehnout jen sami na sebe a na místě každý jedná na vlastní pěst a tím ohrožuje celou posádku. Nebudu tu rozepisovat tyto momenty to je na každém z vás, aby si je našel. Ale jinak je to opravdu originální sci-fi, které stojí za podívaní.

Kolonie (2013)

Jestli máte rádi katastrofické filmy s prvky napětí a akce, tak je to film právě pro vás. Pravda sice je, že to není nic nového pod sluncem a podobných filmů už bylo natočeno opravdu dost. Ale přesto to má něco do sebe. Film nabízí klasický scénář co se stane, když začnou docházet potraviny a s ní i rozum. Nejhorší je, že by to tak skutečně bylo a v lidech by se projevilo zvíře, které máme všichni v sobě ukryté.

V zajetí démonů (2013)

Americká organizace MPAA která určuje přístupnost filmů v USA označila tento film jako mládeži nepřístupný. Nemůže za to žádná konkrétní scéna, násilí, nebo krev, snímek je prý prostě příliš děsivý. Filmu The Conjuring sloužil jako předloha skutečný příběh který popisuje hrůzné vyšetřování dvou odborníků orientovaných vyloženě na paranormální jevy. Manželé Ed a Lorraine Warrenovi se snaží objasnit případy, které není možné řadit mezi logické a skutečné záležitosti. Oba dva jsou přivoláni na farmu, která je ohrožována nevysvětlitelnými temnými silami. Vyšetřovatelé kteří ve své kariéře prozkoumali na 10 000 případů a údajně se zajímali i o strašení v Amityvillu a to ještě dříve před tím než bylo zfilmované označili případ na farmě rodiny Perronových na Rhode Islandu jako nejhrůznější ve své kariéře.

Ben X (2007)

Ze začátku jsem si myslel, že je ten konec trochu přehnaný a překombinovaný. Ale když o tom zpětně přemýšlím, tak by to mělo možná větší dopad, než kdyby zemřel. Jinak je to klasický příběh toho, kam až může dojít šikana. A taky nechápu rodiče, které nechají chodit své postižené dítě do normální školy. Že si ho tam budou podávat se dalo čekat.

Eurotrip (2004)

Už jen kvůli scénám z Bratislavy všem doporučuji, nejlepší z celého filmu. Aneb co všechno na Slovensku pořídíte za 1 a pul dolaru.