• Krátkometrážní

Kam zmizeli všichni lidé? (1974) (TV film)

Největším plusem tohoto filmu je, že jsou herci drženi v nejistotě a vlastně nevědí co se stalo. Byla to bomba, meteorit nebo teroristi? To zjistí až cestou domů a taky to, co se v takovém případě stane z lidí. Na TV film ze 74 to není špatné.

Kameňák 4 (2013)

Na úrovni předešlých třech částí, ale to se dalo čekat. Ale do kina by mě na to nedostal nikdo, možná kdyby zaplatili oni mě.

Ledová smrt III (2010)

Dějově se dostáváme před oba díly, tedy do doby, než se vrah zabydlel v hotelu. Opět tu máme partu lidí, kteří jsou ve špatný čas na špatném místě a to je asi to nejdůležitější, co musíte vědět. Tento díl je sice slabší než předchozí dva, ale nebýt to pokračování, tak to má určitě větší hodnocení. Takže dávám 3*.

Ledová smrt II (2008)

Druhý díl začíná tam, kde první skončil. Jannicke je převezena do místní nemocnice, kde se dostanou také těla jejich přátel a vraha. A tímto všechno začíná. A i když se děj přesunul do prostor nemocnice, tak rozhodně za jedničkou nezaostává, možná jí i trošku předčí. Tak a ted' na 3.

Ledová smrt (2006)

Opět tu máme jeden horor z prostředí zasněžených hor, tentokrát z Norska. A i když dějem moc nepřekvapí - parta lidí, opuštěna budova (hotel), přerostlý maniak a jeho chut' zabíjet - tak se jedná o povedený horor, kterému odpovídá i hodnocení. Už se těším na druhý díl.

Enderova hra (2013)

Tohle byla ale trapárna. Poslat do boje náctileté blbečky, nechat je řídit lodě za desítky miliard dolarů a ještě k tomu ten konec? A to sem se na to tak těšil.

Divoška (2008)

Příjemná rodinná komedie o (ne)napravitelné Poppy, kterou otec pošle do internátní školy v Anglii. Ze začátku se Poppy snaží ze všech sil, aby byla ze školy vyloučena, později však chce zůstat. Jak to asi dopadne?

Perverzáci (2011) odpad!

Tři filmové povídky, které spojuje téma sexu a smrti. Zvrácené erotické hrátky, nadpřirozená monstra a vzrušení z převleků nenechají nikoho chladným… Taky vás namlsal obsah? Tak to budete dost zklamání. První povídka ještě ujde, ale zbývající dvě povídky jsou naprostý ODPAD.

Three Extremes: Dumplings (2004)

Za zajímavý a originální námět dávám 1*, ale jinak je film slabý a nevyužil svůj potenciál.

Krvavá neděle (2002)

Krvavá neděle byl masakr v Londonderry v Severním Irsku, při němž bylo 30. ledna 1972 příslušníky 1. praporu britského výsadkového pluku postřeleno 27 účastníků protestního pochodu. Třináct osob, z toho sedm nezletilých, zemřelo na místě, další oběť zemřela na následky zranění. Další silný příběh, při kterém bylo použito nepřiměřené síly. Dnes už se těžko dozvíme jak to bylo, ale pravdou zůstává, že za tento masakr nebyl nikdo potrestán.