• Krátkometrážní

Mrtví mezi námi (2009)

Dost podprůměrná duchařina. Ta jedna hvězda je za konec, který to zachránil od odpadu.

Dům milosrdných sester (1983)

Klasika je klasika. Tyhle staré kousky neomrzý, zvlášť když je to tak dobře natočené.

Noc mrtvol (2004) odpad!

Dlouho jsem nevyděl něco tak špatného. Výkony herců stály za prd, děj žádný a konec na dvě slova. Absolutní ztráta času.

Nezvratný osud 5 (2011)

Nejlepší film ve 3D co jsem vyděl. Padající most a některé úmrtí vypadají velice dobře a někdy až moc blízko. A taky konec stoji za to.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

Walker všechny přepere, zachrání, zneškodní, vymluví sebevraždu, vytáhne lidi z ohně......... Místy je to už k smíchu.

Poslední noc (2009) odpad!

Nikdy by mě nenapadlo,že uvidím Seagala v hororu a ještě v takové sračce.Tak to dopadá když máš nejlepší za sebou...

REC (2007)

Strach v tomto filmu je přímo hmatatelný. Neuvěřitelně realistická a ponurá atmosféra ktera tento snímek ještě více umocnuje spolu s perfektnimi dialogi zůčastněných herců vas nutí uvěřit tomu že vše co se zde děje je opravdu skutečné. Pro mně jednoznačně nejlepší horor roku.

Bezesné noci (2002) odpad!

Po shlédnutí tohoto filmu jsem měl několik dní BEZESNE NOCI. Nechápu, proč někdo točí takové sračky. Naprostá ztráta času.